Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tamten Bandit to już historia, więc nie masz co żałować..

Ale wnerwienie nie przechodzi wcale.

Motorów dużo, ale moim okiem to 99% z nich to ulepy z licznikami chodzacymi do tyłu ;) czemu ludzie to robią.

Na niedzielę umówiłem się z innym sprzedajacym, 170km od domku, a pogoda ma być pod psem :(

ehhhhhh

 

Jak zakupisz to zapodaj jakieś fotki

POZDRAWIAM!!!

Ps. Bandyta wystawiony na allegro? Jeśli tak to wrzuć link - to podejrzę.

Nie z allegro, to był bandzior ktory został zwieziony przez ojca dla syna do jazdy, ale ten się rozmyślił w trakcie, bo ktoś tam mu sprzedaje świetnego GSXRa, przynajmiej taka była wersja oficjalna :)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd na wydechu takie przebarwienia, nie widzialem czegoś takiego na moto względnie nowym który ma powiedzmy 10 tys najechane ?

Czy wydech może nie od tego moto ? bo jakos tak wisi ten komin , albo złudzenie

 

M3088832_2.jpg

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to nie ma nic wspolnego z przebiegiem, a z temperatora ktora wydech osiagal. Nie wime czy na tej podstawie mozna zgadywac ze byl katowany, czy ze wjchalw kaluze jak mail rozgrzany mocno wydech, ale dalej - mysle ze to nie ma zbyt wiele wspolnego z przebiegiem motocykla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy. Niektóre bandity mają tłumiki barwione w oryginale. Mój tak mial, jak odbierałem go z salonu.

Barwione? Nie wiem czemu wydaje mis ie ze fabrycznie ona oga byc zabarwione na jednorodny kolor, a nie przebarwione od zmian temperatory, no chyba ze suzuki wypussza takie gnioty teraz...to byloby fatalne :/

 

Kamil - gratulacje! wrzuc fote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie zjecie mnie za to że pytam , nie przeglądając do końca tematu .

 

jak wygląda sprawa z wymiana łańcucha w bandicie ? ( 600,2003 r.)

jaki koszt ? , rozumiem że wymiana tylko i wyłącznie z zębatką

może macie coś do polecenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z zębatką, tylko z zębatkami,

koszt przyzwoitego napędu, DID xring "wzmacniany" (cokolwiek by to nie znaczyło) + zębatki sunstar lub JT = ok.450 zł, do tego wymiana 50-150 zł. Jak kupisz droższy napęd w serwisie to Ci za taniej wymienią, jak kupisz tańszy na allegro to zapłacisz więcej za wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naped tez warto dobrac do bandyty, wiadomo do 6 moze pojsc slabszy niz do 12, ale jesli wymieniasz dla siebie to warto zalozyc mocniejszy, dbac o niego i miec spokoj nic kupic tani lancuch i zmieniac znowu na koenic sezonu (no to jeszcze zalezy ile jezdzisz ale ja polecam mocniejsze)

 

pozdr i wesolych swiat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za poradę,

znalazłem taki na allegro, ale boje się czy to na pewno dobry, mocny i orginalny łańcuch . da rade ?

 

http://allegro.pl/na...2222522669.html

 

trochę tani.

 

lepiej dopłać 100 zł i kup znanej marki i xringowe uszczelnienia

http://allegro.pl/zestaw-napedowy-suzuki-gsf-bandit-600-00-04-did-jt-i2254539902.html

 

pierwszy z brzegu link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze da rade. pytanie jak dlugo!

Firmowe lancuchy maja wytrzymalosc okreslona wzgledem mocy do ktorych sa zalecane.

Kuipisz drozszy lancuch na wieksza moc niz masz - dluzej ci wytrzyma do nastepnej zmiany.

 

Wiec jesli ledwo piszczysz z kasa to:

1)wymien sam, kup drozszy

2) kup w serwisie gdzie w cenie ci zaloza - kupisz na allegro, to ci dolicza 20zll na wymiane i G* zarobisz.

3) jesli jeszcze nie naciagasz lancucha co tankwoanie - to pojezdzij i dozbeiraj.

 

osobiscie polecam kupno firmowego lancucha klase wyzej zez nasza moc, jesli jest kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...