Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jako nowy forumowicz i wlasciciel niedawno kupionej czarnej Banditki 600S z 2000 roku witam wszystkich.

Strzała zipfer. Jeszcze raz pogratuluje sprzęciorka. Popraw mnie jak się mylę ale czy Twój Bandit to już nowsza konstrukcja czy jeszcze model przed zmianami?

Tak czy inaczej gratki z zakupu i wklejaj foty to będziemy mogli oblookać co za złomowisko kupiłeś :biggrin: :lalag:

 

Wielkie POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara konstrukcje z 99r mialem. Kupilem ja w zeszlym sezonie jako pierwszy motocykl. Niestety po paru miesiacach jazdy wyszlo z niej pare mankamentow, ktorych nie moglem zniesc, a nadodatek jeszcze ja polozylem i biedactwo poszlo po krawezniku niszczac wszystko co bylo z prawej strony. Cena napraw i doprowadzenia motoru do stanu, ktory by mi odpowiadal byla na tyle duza, ze stwierdzilem ze czas na zamine. Bylo dla mnie oczywiste, ze bedzie to Bandzior tylko wlasnie w nowej budzie. I tak oto po 1,5 misiaca poszukiwan nowego moto, jezdzenia i ogladania wrakow w cenach promocyjnych zdecydowalem sie na rok 2000 w ktorym przez 24h grzebania, ogladania, zagladania z latarka tam gdzie sie nie da zajezec, nic nie znalazlem co by rodzilo moj niepokoj.

 

Zdjecie nie jest mojego motocykla, ale wyglad taki sam.

http://nasza-klasa.pl/profile/1328022/gallery/17

 

Jak tylko bede mial czas to zrobie pozadne fotki swojego motorku i mam nadzieje, ze ocenicie moje 1,5 misiaca zmagan.

 

Edytowane przez zipfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty sprzęt. Wersja S najlepsza na traski :buttrock: . Niestety będziesz się musiał nauczyć jeździć nim po ciemku bo to, co się światła nazywa, światłami nie są. Taki jest w zasadzie jedyny mankament tej wersji.

Jak będziesz chciał jakieś fajowe akcesoryjne plastiki do B6 to dawaj na PW :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam małe pytanko od niedawna nabyłem Bandita 1200 rok 96 i nie wiem jak ,czy w ogóle się da wymienić przewody wysokiego napięcia ,czy trzeba kupić komplet razem z cewkami proszę o pomoc .

A jeśli sie da wyjąć przewody z cewki to jak to zrobić bo mnie jedynie udało się połamać zatrzaski na jednym przewodzie przy wejściu do cewki. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bezpiecznik, ktory znajduje sie w obwodzie przed wszystkimi bezpiecznikami 30amper. A znajduje sie on pod plastikiem przy zadupku. Dokladnie ten plastik, ktory jest po lewej stronie od zamka do kanapy, przykrecony na dwie srubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Więc chyba wypada przywitać grono Banditowców, gdyż sam ostatnio nabyłem takie moto.

Historia zakupu była dość zawiła. Jakoś dużego Bandita nie brałem w rozważaniach jako zakupu moto do dalszej turystyki. Ale znalazłem ogłoszenie, pojechałem zobaczyłem i... zachorowałem. Po naradach z żonką zapadła decyzja, że bierzemy. Na drugi dzień Bandyta stał w garażu. Było to jakieś 3 miesiące temu więc okres "docierania" mamy za sobą. Nie jest to v-ka ani moto z kardanem ale ma coś co moje priorytety rekompensuje - moment, moment i jeszcze raz moment :D

 

Teraz moja "Babcia" ma w garażu u boku bandyckiego przyjaciela ;)

 

Kilka zdjęć: http://www.bikepics.com/members/ruthi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Więc chyba wypada przywitać grono Banditowców, gdyż sam ostatnio nabyłem takie moto.

Historia zakupu była dość zawiła. Jakoś dużego Bandita nie brałem w rozważaniach jako zakupu moto do dalszej turystyki. Ale znalazłem ogłoszenie, pojechałem zobaczyłem i... zachorowałem. Po naradach z żonką zapadła decyzja, że bierzemy. Na drugi dzień Bandyta stał w garażu. Było to jakieś 3 miesiące temu więc okres "docierania" mamy za sobą. Nie jest to v-ka ani moto z kardanem ale ma coś co moje priorytety rekompensuje - moment, moment i jeszcze raz moment :D

 

Teraz moja "Babcia" ma w garażu u boku bandyckiego przyjaciela ;)

 

Kilka zdjęć: http://www.bikepics.com/members/ruthi/

Gratulacje :clap:

Moja Lokomotywa jest w takich samych barwach i uważam że właśnie tak prezentuje sie najlepiej :buttrock:

Widzę, że wyposażenie jest takie jakie prawdziwy turystyk powinien mieć :lalag:

Ciekawi mnie ten Bagster na zbiorniku paliwa. Dopinana torba na zatrzaski nie siedzi chyba zbyt stabilnie. Ja mam taką z kilkoma magnesami i nawet nie drgnie :bigrazz:

 

Pozdrawiam i szerokości :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...