Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie ubrany jestem w miare dobrze. Planuje jeszcze zakupc zbroje w przeciagu jakis 2 m-cy max. Przy okaji chcialem zrobic tez cos z wydechem ;) Ale nie ma to byc jak kolega pisal wyzej armagedon, w kazdym razie dzieki za odzew i za porady :) Jak cos to jestem otwarty na kolejne sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nieprzeszkadza, a mam pełną przelotówke Leo Vinca .... w dłuższe trasy zatyczki i jest ok :biggrin: :buttrock:

Nadmienić trzeba że owe zatyczki to nie są takie zwykłe zatyczki :icon_mrgreen:

 

12,5 to inna bajka ;)

Nie taka znowu inna. Mój Leon wydaje z siebie całą symfonie przecudnych dźwięków :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja ale tłumaczycie koledze który woli czarne że białe jest lepsze bo taak :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

Yomas kupuj przelot, jaki on by nie był będzie lepiej brzmiał od serii, najlepiej kup taki na jaki Cię stać...ja jeszcze zwrócił bym uwagę na rurę i wybrał dedykowana do bandziora... a to ze bandzior powinien grzmiec to sprawa oczywista jest :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem nigdy niczym innym więc nie mam porównania, ale odnoszę wrażenie, że w krytycznych sytuacjach (np. wystająca studzienka wynurzająca się spod jadącego przed nami samochodu) mógłby szybciej reagować na polecenia jeźdźca. Cały czas pamiętamy, że jestem świeżak i nie potrafię jeszcze w 100% wykorzystać możliwości tego moto :) (ba,żeby chociaż w 70%...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit po 2000 roku miał oponę 160/60 ale zmieniona została również felga na szerszą. Zakładając 160 na starszą felgę opona będzie bardziej "szpiczasta" a moto może zacząć się dziwnie zachowywać w przy wchodzeniu w zakręt. Lepiej zostań przy fabrycznych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie w temacie opon. Jak jest u Was z zamykaniem standardowych opon w B6? Ja mam bandziora drugiej generacji na standardowych kapciach i do zamkniecia tylu brakuje mi ok 1 cm., dalej sie nie moge zlozyc bo szlifuje podnozkami. Pytam zeby sie upewnic ze nie jezdze padlem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od modelu opon :) Dunlop D221 zamknąłem tył a Michelin PilotRoad2ct przód. Mając z tyłu D220 brakowało mi dość dużo bo opona była bardziej okrągła. Podobnie było z seryjnymi BT56. Spokojna głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem co mialem w zeszlym sezonie, chyba jakies micheliny ale byly juz na tyle stare ze postanowilem zmienic. W tym sezonie bede d208 albo d209 juz nie pamietam :) na wszelki wypadek zamawiam dystanse setow podnozkow co by je troche podniesc i bede musial zrobic to samo z tlumikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...