Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oh ah panowie zostawcie mnie juz ;( nie jestem ani laseczką, ani nie mam 19 lat ;) Ale nie wazne... heheeh, poradzcie mi lepiej przy moim problemie

 

A co sadzicie o tym banditowcy? http://www.allegro.pl/item530536279_koncow...ndit_95_00.html

 

Jest to o tyle dobra opcja, ze naszczescie jest ta rura, ktore by nie trzeba dorabiać, przerabiać itd itd... Pytanie na ile dobre sa tlumiki tej firemki...

Edytowane przez Yomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma homologacji - przynajmniej nic o tym nie pisze ani nie widać zbytnio na wydechu. Za kilka lat mogą zmienić się przepisy i będziesz dostawać mandaty za brak homologacji. A na chwilę obecną jeżeli trafisz na wrednego diagnostę to nie podbije Ci przeglądu. A jeżeli miałbyś homologację to moze sobie palcem w nosie pogrzebać :) Ja też pierwszy raz słyszę o tej firmie ale wydech sprawia wrażenie dobrze wykonanego - jedynie połączenie końcówki z rurą dolotową nie jest najpiękniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yomas, a tak generalnie, to potrzebne ci to w ogóle, czy tylko usilnie szukasz gadżetu, na który mógłbyś drobne wydać?

Nie wiem, jakie masz priorytety, ale ja wydech dla zmian dźwięku zakupiłbym chyba na ostatnim miejscu, po porządnym kombi, kasku z wysokiej póły, przewodach w oplotach itp. czyli tematach, które się przydają do czegoś innego niż tylko głośne popiardywanie przed garażem :wink: .

Edytowane przez Geni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YOmas uwierz że skoro ten wydech wydaje ci sie fajny to chyba nie słyszałeś mojego remusa albo wybebeszonego microna kumpla i wszystko w b6 kumpel jak na micronie na jałowym do odcinki przeciagnie to dziadki z rowerów zeskakują bo myśla że armagedon najpierw zainwestój w swój komfort i bezpieczeństwo a potem w gadżety,jak bvedziesz miał ochrone to nawet bi-turbo ładuj i będzie ok wtedy ci sound niepotrzebny :) pozdr

PS: Goccolo albo mam złudzenie optyczne albo mamy bandity tego samego koloru który masz rok??

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97. Ale to nie ten sam kolor - na pewno już nie teraz ;) Poprzedni właściciel przetarł go delikatnie z boku, więc go zabrałem na malowanko. (A lakiernik oczywiście spierdolił :evil:). Teraz jest dopasowany jakiś kolor z Audi, w sumie bardzo podobny tylko w mocnym słońcu widać, że jest trochę bardziej granatowy.

 

Kiedyś widziałem na ebayu Bandita z chromowaną ramą. MIÓÓÓÓD!! Ciekawe ile taki zabieg kosztuje...

Edytowane przez Goccolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...