Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem, pojechałem na przejażdżkę i to bandit-em 1200. Zimno nie dokuczało ale poślizg tylnego koła ciągle. Jest strasznie dużo syfu na drodze, zresztą jak to w zimie. Wszystko pięknie, ładnie, teraz trzeba umyć motocykl...

 

 

Ja też nie wytrzymałem i na chwilke po osiedlu wyjechałem :crossy: Albo mi sie wydawało, albo ludzie na ulicy dziwnie na mnie patrzyli :icon_eek: A ja z bananem od ucha do ucha i ogień :crossy: :crossy: :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem (choć nie wiem czy dobrze) to każdy silnik wysoko-obrotowy ma odcięcie (nie wiem czy benzyny czy zapłonu) ale ma,mój bandyta ma przy 13 tys rpm osobiście poczułem to na luzie i do 3-ciego biegu najwięcej bo potem zaczołem wyczuwać akcje że jak masz odcięcie to już nie uzyskasz przyspieszenia trzeba na granicy odcięcia a wtedy masz odejście :) pozdrawiam bandytów <lol>

Brylu

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... bo kiedyś jeden facet w katamaranie podpuścił mnie przy zjeżdzaniu na autostradę i się z nim ścigałem kawałeczek i w pewnym momencie jak spojrzałem na obrotomierz to stwierdziłem, że jestem na czerwonym polu (właśnie jakoś do 13 tys. dochodziłem) no i się ździebko wystraszyłem.

Dzięki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach podpatrzyłem ciekawy patent....zawiasy na rejestracji....

powiesz cos więcej :flesje:

eh nie ma o czym... po prostu potraktowalem pilka reczna ten dywan co wisial z tylu w B12S :icon_twisted: ktory zwa standardowym tylnym blotnikiem i zalozylem normalny uchwyt rejestracji aftermarket, ktory mozna ustawic do danego kata w zaleznosci od potrzeb ;) i przy okazji trzyma mniejsze kierunki LED a nie standardowe semafory :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwójce może "gwizdać" troche jak lokomotywa. Niektórzy mówią że to coś ze skrzynią ale ja jezdze i sie nie przejmuje.

 

Co do jazdy, "pykłem" dzisiaj 200km i niestety zauważyłem ze bandzior wchodzi już na 43-ci tysiąc km. Na allegro wszystkie mają góra 30. Czy to oznacza że niedługo będę go musiał zezłomować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwójce może "gwizdać" troche jak lokomotywa. Niektórzy mówią że to coś ze skrzynią ale ja jezdze i sie nie przejmuje.

 

Co do jazdy, "pykłem" dzisiaj 200km i niestety zauważyłem ze bandzior wchodzi już na 43-ci tysiąc km. Na allegro wszystkie mają góra 30. Czy to oznacza że niedługo będę go musiał zezłomować?

Tak drogi kolego. U mnie zezłomujesz za tysiąc złotych. Żaden złom Ci nie da tyle co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja na początku się przywitam ładnie :icon_mrgreen: pochwalony... AVE SATAN!!!

 

Moja 600 96' w chwili sprzedania silnika miała 46tys. przebiegu. Mówię tu o sprzedaniu kolejnemu właścicielowi a nie 'złomowaniu' i jeśli pomiar był dobry to łańcuch rozrządu spokojnie na jakieś 2 sezony straczy... jeśli oczywiście będzie tak szanowany jak przeze mnie :cool: zrobilam tym motocyklem 20 tys. i chyba tylko z nudow wlozylam w niego 750 z jajka... ahhh te babyyy... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja na początku się przywitam ładnie :icon_mrgreen: pochwalony... AVE SATAN!!!

 

Witam wszystkich, stałem sie na dniach wlascicielem Bandita 600N :D (...)

 

Starosłowiańskim pozdrowieniem witam: Sieg heil ! :cool:

 

(...) Na allegro wszystkie mają góra 30. Czy to oznacza że niedługo będę go musiał zezłomować?

 

Tzn. że będziesz musiał cofnąć zegar, bo żaden motor nie może mieć więcej niż 30 kkm.

(Mój ma jakoś 45, ale ja to pierrdolę, nie cofam.) ;)

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...