Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

podrozinicy i podrozniczki.

 

planuje zakupic komplet sakw (boczne i centralana) ale nie wiem czy moj plecaczek bedzie mial jak siedziec i jak bedzie sie trzymac,wiec czy mozecie mi polecic jakis komplecik albo cos poradzic??

http://www.motocykl.net.pl/nowahome.htm taki zestawa by mnie interesowal, ma ktos cos takiego??

diekuje :icon_mrgreen:

Kolega Mar_cin z Forum ma coś takiego, śmigał z tym rok temu na Majówce, nie narzekał, nie wiem jak w deszczu bo nie mieliśmy deszczu ale tak to ok, tylko dużo zabawy z mocowaniem tego jest, bo pełni to funkcje torby, po odczepieniu od Motocykla. Cały tył będziesz musiał zabezpieczyć bo inaczej paski porysują ci lakier na plastikach. Ja osobiście proponował bym ci Tankbaga i Kufer centralny.

p.s. No i zajmuje całe miejsce pasażera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufer+tankbag to juz jest dość duża pojemność bagażowa. Ja mam w swoim B6 kufer givi V46 i tankbag oxford 1st time expander (38litrow). Mieścilo sie do tego bardzo dużo. Teraz z myślą o wyjazdach turystycznych dokupilem boczne kappa K40. Ale jezeli nie chcesz kufra to kup boczne sakwy+tankbag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie:)

 

znacie jakieś sklepy czy coś gdzie móglbym dostać śruby do owiewek a mianowicie chodiz mi o śruby do zadupka i do bocznych czach :D

 

na zadupku chodzi mi o te śruby te wystające co można chaczyki od siatki przyczepić:P

 

wiecie o co mi chodzi prawda:)

 

 

 

EDIT...

 

Czym samrujecie łancuch macie jakies wybrane środki takie ktore nie łapia piachu :biggrin:

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubek Ci jak mrówek:http://cgi.ebay.pl/Faring-Bolts-1100-750-1000-600-GSX-R-W-1200-Bandit-GSF_W0QQitemZ120261305753QQihZ002QQcategoryZ10534QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

http://cgi.ebay.pl/Suzuki-Bandit-Stainless...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie:)

 

znacie jakieś sklepy czy coś gdzie móglbym dostać śruby do owiewek a mianowicie chodiz mi o śruby do zadupka i do bocznych czach :icon_eek:

 

na zadupku chodzi mi o te śruby te wystające co można chaczyki od siatki przyczepić:biggrin:

 

wiecie o co mi chodzi prawda:)

EDIT...

 

Czym samrujecie łancuch macie jakies wybrane środki takie ktore nie łapia piachu :crossy:

[/quot

 

slyszalem opinie ze tank bag rysuje lakier i takie tam

 

co do smarowidla to uzywam Castrola "CHAIN SPRAYOR" i nie moge mu nic zarzucic,kosztuje chyba 35 albo 30 pln i jest bardzo wydajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie go docierasz :icon_razz: Nie mówili że przez pierwszy 1000 km nie wkręcac na wysokie obroty?

 

 

Hmm, a mowili, mowili... Pierwsze 600 mil kazali krecic do 6000 obrotow, pozniej przeglad, wymiana oleju i do 1000 mil 9000 obrotow. Nastepnie mozna krecic go juz do 12500, co tez czynie! Przebieg po 6-ciu tygodniach; 2000 mil. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem się przywitać jako właściciel Bandziora i nowy na forum:) Cieszę się, że jest taki wątek, bo wiele informacji od Was można się dowiedzieć. Śmigam już rok moim bandziorem i jestem z niego mega zadowolony!

pozdrawiam los banditos!

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielę się radosną nowiną - kupiłem Bandita 600, rok '97 :icon_mrgreen: Przebieg niecałe 15 000 mil. Trochę trzeba się zatroszczyć o kosmetykę, ale od strony mechanicznej jest w dobrym stanie. No i tanio, bo 870 funtów.

Poza lakierowaniem (otarcia itp.) plan jest taki, żeby kupić podwójny reflektor, zmienić kierunki, tylną lampę i dorzucić pod silnik ten pług, bellypan czy jak kto woli to nazywać :) Jak uda mi się to wszystko zrobić, to zarzucę zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem się przywitać jako właściciel Bandziora i nowy na forum:) Cieszę się, że jest taki wątek, bo wiele informacji od Was można się dowiedzieć. Śmigam już rok moim bandziorem i jestem z niego mega zadowolony!

pozdrawiam los banditos!

Jacek

 

 

Witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podwójnych reflektorów sam posiadam takowe. Chętnie się wymienię z dopłatą czy bez, nie wiem bo jeszcze nie znam cen :biggrin:

Ze mną jednak nie chcesz się wymienić, bo reflektor jest poważnie obtarty :wink: Wystarczyłoby w zasadzie wymienić sam klosz (malowanie nic nie da), ale skoro już muszę tyle zrobić, to od razu chciałbym kupić podwójny refletkor. Taki jak Twój właśnie by mi pasował - jeśli go dokupiłeś, to czy mogę wiedzieć ile zapłaciłeś i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jednak nie chcesz się wymienić, bo reflektor jest poważnie obtarty :) Wystarczyłoby w zasadzie wymienić sam klosz (malowanie nic nie da), ale skoro już muszę tyle zrobić, to od razu chciałbym kupić podwójny refletkor. Taki jak Twój właśnie by mi pasował - jeśli go dokupiłeś, to czy mogę wiedzieć ile zapłaciłeś i gdzie?

Musicie częściej przyjeżdżać na motobazar do Łodzi.....wiele fajnych klamotów znajdziecie i w ogóle ....ja dużo rzeczy do mojego znalazłem tylko tam a dystrybutorzy części rozkładali ręce...Pozdrawiam

 

Witam,

chciałem się przywitać jako właściciel Bandziora i nowy na forum:) Cieszę się, że jest taki wątek, bo wiele informacji od Was można się dowiedzieć. Śmigam już rok moim bandziorem i jestem z niego mega zadowolony!

pozdrawiam los banditos!

Jacek

Chyba każdy jest zadowolony ze swojego Bandziorka(takie egoistyczne podejście właścicieli gsf) witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... :buttrock: Zlapalem dzis wkreta w czolo tylnej gumy pod...SAMYM DOMEM!!!W niedziele wypad z chlopakami do Peterboroug na BMF http://www.bmf.co.uk/Events/pages/bmf_show.php , wiec cos musze z tym zrobic.. :) Podjade jutro do Suzuki i spytam czy w ogole takie cos robia, ale cos czuje ze czeka mnie zakup nowej opony :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...