Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chej co sadzicie o tym bandycie?? dlaczego tak tanio i ten przebieg..?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M425033

 

Cena nie jest wcale taka strasznie niska , moto do rejestracji +500zł około. Przebieg ? na to nie patrz (kupiłem swojego 3 lata temu z 2001r z przebiegiem 34 tyś km) ale ten przebieg też moze być oryginalny z drugiej strony , musiałbyś dokładnie obejrzeć tego bandita wiele elementów zdradza czy przebieg ma 8 tyś km czy 38 tyś km, teraz nawet "jumane" książki serwisowe kupują i wlepiają przeglady w poł godz :icon_mrgreen: a czy bezwypadkowy ... wiesz teraz 80% w ogłoszeniach to bezwypadki ... yyyeyeheh a z tego co wiem to trudniej znależć moto ,ktore nie leżało niż 25 letnią dziewice :P ten ma wgnieciony zbiornik z prawej strony , lekko ryśniety ogon i Tłumik (stąd ta cena przypuszczam wcale nie taka niska).

 

 

 

Jedz ogladaj obwąchaj , sprawdz Histrorie jesli to mozliwe zobacz ilu właścicieli itd . I dawaj ZNAKA ! co i jak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge was jeszcze prosic o opinie tego motorku?

sprzeddający konkretnie opisał..

 

http://www.allegro.pl/item216555163_suzuki...y_przebieg.html

O ile dobrze pamiętam to 12 000 km dla Suzuki Bandit to dopiero pierwszy duży przegląd.

Z zamieszczonych zdjęć mało można wywnioskować o stanie motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się . Przynajmniej naklejka na ogonie jest z S-ki , pewnie i ogon z S-ki , powiem wiecej wydaje mi się ze to była S-ka ;) znajoma kostka wystaje spod zegarów nigdzie nie podpięta ... Wydaje mi się ze to mogła być S-ka która dostała w czache i taniej było kupić Lampe od N-ki niż stelaż pod czache , owiewke , lampe do czachy ,wypełnienie itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc tylko na opony, które nie są oryginalne, można pomyśleć, że te Bandit już sporo przeszedł.

Ja opony oryginalne już wywaliłem,bo nie nadają się do jazdy.

Założyłem michelin i obrazu jest inna jazda tym motorem,a mam dopiero 7000 km przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro był już B6S to idąc z duchem czasu i za potrzebą samozadowolenia :wink: kup B12S ;)

To dopiero wrażenia z jazdy ;)

 

Myśleałem myslalem i zaczynasz mnie przekonywać :icon_rolleyes:

 

Do właścicieli Dużych Banditow , tak na poważnie czy moglibyście mi napisać z jakimi prędkościami jezdzicie w trasach i ile wtedy wam spalają B12 ? Słyszałem ze potrafią łyknąć ... Moja B6 jak leciałem 140-170 w trasie jesli droga na to pozwoliła, to spalał 7-8L na 100 km , troche duzo jak na 600 ,z tym , ze rzadko kiedy to była prędkość ciagła na ostatnim biegu ... zawsze jakaś puszka się pałęta koło kół i trzeba redukować hehe :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guti - mi spalanie wychodzi też tak samo

a co do przesiadki.. chciałbym usłyszeć opinie ludzi którzy "ewoluowali" z b6 na b12, tzn. jakie różnice rzucają się od razu w oczy (tak, wiem.. moment :D ale co jeszcze), czym taka zmiana zaskakuje a co się praktycznie nie zmienia, rozważam właśnie zmianę małego na dużego a póki co nie mam gdzie wypróbować większego brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opony oryginalne już wywaliłem,bo nie nadają się do jazdy.

Założyłem michelin i obrazu jest inna jazda tym motorem,a mam dopiero 7000 km przejechane.

Opony wywaliłem, czy się wywaliłeś? :icon_mrgreen:

Jeżeli ktoś sprzedaje motorek , który ma 8000 km przebiegu i wymienił w nim opony, to będzie się tym chwalił. W innym wypadku patrz wyżej... Tamten motocykl ma także tuningowany (wgnieciony) zbiornik paliwa! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony wywaliłem, czy się wywaliłeś? :icon_mrgreen:

Jeżeli ktoś sprzedaje motorek , który ma 8000 km przebiegu i wymienił w nim opony, to będzie się tym chwalił. W innym wypadku patrz wyżej... Tamten motocykl ma także tuningowany (wgnieciony) zbiornik paliwa! :icon_mrgreen:

Nie wiem o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do właścicieli Dużych Banditow , tak na poważnie czy moglibyście mi napisać z jakimi prędkościami jezdzicie w trasach i ile wtedy wam spalają B12 ? Słyszałem ze potrafią łyknąć ... Moja B6 jak leciałem 140-170 w trasie jesli droga na to pozwoliła, to spalał 7-8L na 100 km , troche duzo jak na 600 ,z tym , ze rzadko kiedy to była prędkość ciagła na ostatnim biegu ... zawsze jakaś puszka się pałęta koło kół i trzeba redukować hehe :eek: :crossy: :crossy:

W PL 120-160 km/h i spalanie 5,5 - 6,5 Litra.

Na Autostradach 180-190 km/h i spalanie wychodzi 7,0 - 7,5 Litra.

 

 

Co do opon to swojego Dunlopa tylniego wymieniłem po 6000 km, przód wymienie jak zjade to co teraz mam założone :banghead: .......................... na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrze na spalanie,kupując motor.

Hobby motocyklowe niestety nie należy do najtańszych.

Jeśli patrzysz na spalanie to trzeba kupić skutera made in china.

 

Widzisz pytam , ponieważ motocykl to mój codzienny środek transportu do pracy i nie tylko (a wekendy jesli pogoda pozwala robie od 100km powyżej dla tego spalanie ma dla mnie znaczenie) , nie mam samochodu za to mam 3 motocykle w tym 2 oderstaurowane na stan "Muzealny" weterany którymi też jeżdze i to można uznać za Moje mega Hobby i uwierz mi dokładnie wiem jakią to Hobby pochłania kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...