Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko :)

Posiadam od miesiaca B6 z 2001 wersja z owiewka. Pytanie dotyczy swiatel przednich: czy jedno oko jest jako krotkie swiatlo , drugie jako dlugie? czy moze w ktorejs z opcji jest ze swieca oba na raz (dlugi lub krotkie)? U mnie dziala jak napisalem na poczatku, ale w instrukcji znalazlem ze jedna z zarowek jest dwuzwojowa.

 

dzieki z gory ze odpowiedz

 

pozdr

Boodzik

 

 

Tak tak - ten typ tak ma, że na krótkich jeździ z jednym okiem. Drugi reflektor to długie. Nawet policjanci potrafią sugerować przy kontroli, że chyba "przepaliła mi się żarówka". Ostatnio gość na stacji kontroli pojazdów się też dziwił, ale w końcu uwierzył mi na słowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - ten typ tak ma, że na krótkich jeździ z jednym okiem. Drugi reflektor to długie. Nawet policjanci potrafią sugerować przy kontroli, że chyba "przepaliła mi się żarówka". Ostatnio gość na stacji kontroli pojazdów się też dziwił, ale w końcu uwierzył mi na słowo. :P

 

 

wiec ja dla świetego spokoju pomykam cały czas na długich, a że nie należą do najlepszych nikt mi jeszcze nie pogroził ze mam długie a widac mnie napewno lepiej :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie od ktorego roku /bo mniemam ze nowe maja/ byly montowane seryjne immobilajzery?

 

ps. dzis po wojach administracyjno skarbowych zarej moto

OC - pzu

 

wieczorem latam po okolicy trzeba sie wjezdzic

 

jak to dziadek mowi " z motorem jak z kobieta trzeba sie przyzwyczaic i wybadac na ile mozna sobie pozwolic"

Edytowane przez przemir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od miesiaca B6 z 2001 wersja z owiewka. Pytanie dotyczy swiatel przednich: czy jedno oko jest jako krotkie swiatlo , drugie jako dlugie? czy moze w ktorejs z opcji jest ze swieca oba na raz (dlugi lub krotkie)? U mnie dziala jak napisalem na poczatku, ale w instrukcji znalazlem ze jedna z zarowek jest dwuzwojowa.

Tak jest.Niestety światła w wersjach z owiewką to porażka.W moim B12 próbowałem kombinacji z żarówkami.....kupiłem jakies gówno i klapa....typ żarówek HB3 i HB4. Narva ,Osram i Philips mają mocniejsze żarówki ale nie wiem jaki mogą mieć wpływ na samą lampe (plastik..większa temperatura).Są patenty z przetwornicą i żarnikami Xenonowymi ale jest to wydatek ok 600PLNów.

Nie polecam zabawy z żarówkami pseudo xenonowymi...efekt odwrotny od zamierzonego.

A tak w ogóle to polecam jazde na długich tak jak napisał Gumbej.Sposób powszechnie stosowany przez włascicieli eSek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy : pytanie zasadnicze.

Postanowiłem wymienic spężyny z przodu na progresywne, niestety zawias jest już mięciutki. Decyzja podjęta w porozumieniu z serwisem. Wobec tego gdzie takie coś można nabyć ?

 

Może ktoś z Was takie coś już ma za sobą :) i polecicie jakiś zestaw springi+olej ?

Będe wdzięczny :biggrin:

 

Czy przypasuje amor do tylu od gsx-r 600/750 albo sv 650 ?

 

Moj bandzior jest z 1998 .

 

Pozdro

Edytowane przez kurbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja tez w krotkiej sprawie, ale jakze waznej - jakie aku byscie polecili tj. marke? Wiem ze ma byc 12V/8Ah ale jakies wymiary by sie tez przydaly bo ten co mam jest "nieoryginalny" i lata w koszyku - musze zmienic, coz mam oldschoola z '95 wiec najwyzszy czas wsadzic co trzeba i jak trzeba ;)

HuHuHu - jak to zabrzmialo....

 

Pzdr!

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyszedł nowy bandit http://moto.allegro.pl/item198339290_suzuk..._okazyjna_.html

:icon_razz:

Niezłe :) Aukcję czyta się jak komiks... obrazki... podpisy... hehe

Przy przedostatnim zdjęciu jest nawet zasadniczy zwrot akcji:

"Żadnych wad ani usterek. Tylko tankować paliwo i w drogę. Słowem motocykl jest przygotowany do sezonu!"

i nagle:

"Stan wizualny również jest bez zarzutu poza uszkodzeniem liczników i lampy co widać na zdjęciach."

No.. a tak w ogóle to "Motocykl został sprowadzony z Niemiec." - tylko te zółte egzotyczne blachy mi do niemców nie pasują...

 

Koledzy : pytanie zasadnicze.

Postanowiłem wymienic spężyny z przodu na progresywne, niestety zawias jest już mięciutki. Decyzja podjęta w porozumieniu z serwisem. Wobec tego gdzie takie coś można nabyć ?

Widziałem przednie sprężyny progresywne do B6 w katalogu Larssona za chyba 400 zł. Idz najlepiej do jakiegoś sklepu Larssona i się dowiedz.. może na stronie też się dowiesz.

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bandit 600 S (zeby byla jasnosc :z owiewkami) rocznik 98

mam pytanie : czy mozna latwo wymienic zarowke przednia postojową ?jak to zrobic, czy trzeba odkrecac owiewki czy mozna jakos dojsc do tej zarowki bez demontazu owiewek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeden z forumowiczów ma do sprzedania bandita 600

 

link do aukcji

 

http://allegro.pl/item198766367_sprzedam_s...0_n_bandit.html

 

link do ogłoszenia z forum

 

http://forum.motocyklistow.pl/Sprzedam-Suz...dit-t72584.html

 

Co o tym myślicie? Cena wydaje sie być dobrą ceną. Poznań trochę daleko, ale nic nie stoi na przeszkodzie :)

Widać, że wszystko oryginalne. Może ktoś z Poznania miał z nim kontakt ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...