Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...no jaka?? Carioka, foty prosze, bo mnie z mojego bandziora zdmuchuje... :biggrin:

 

...no i gratuluje nowej szybki :biggrin:

to Monia nie lubi dmuchania?? :biggrin:

czy mi się wydaje, czy zmieniłaś maszynę? bo coś tak mi z hondą się kojarzyłaś dziewczyno?

Możliwe, że ja też dołączę do Was bandyci, ale to chyba najwcześniej w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Monia nie lubi dmuchania?? :icon_eek:

czy mi się wydaje, czy zmieniłaś maszynę? bo coś tak mi z hondą się kojarzyłaś dziewczyno?

Możliwe, że ja też dołączę do Was bandyci, ale to chyba najwcześniej w następnym sezonie.

 

Witam ponownie Yoss chlopaku :bigrazz:

Zmienilam hondzine na bandyte ;) wieksza moc, ale cos silnik nie teges... :banghead: w przyszlym tygodniu sprawdzam kompresje, bo.... tak sie nie da ;)

 

 

 

 

 

 

 

PS. a co do dmuchania to.... wiatru nie lubie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Yoss chlopaku :bigrazz:

Zmienilam hondzine na bandyte :banghead: wieksza moc, ale cos silnik nie teges... :icon_eek: w przyszlym tygodniu sprawdzam kompresje, bo.... tak sie nie da ;)

PS. a co do dmuchania to.... wiatru nie lubie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

a za mną chodzi duży bandyta i się narzuca, marudzi, żebym go kupił itd.

ja wiem co on potrafi, testowałem jeszcze poprzednią wersję, ale co zrobić kiedy mi się jeszcze cebra nie znudziła?

ciężko niektórych znajomych odnaleźć po przerwie... a co z Madzikiem, nie widzę jakoś nowych postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za mną chodzi duży bandyta i się narzuca, marudzi, żebym go kupił itd.

ja wiem co on potrafi, testowałem jeszcze poprzednią wersję, ale co zrobić kiedy mi się jeszcze cebra nie znudziła?

ciężko niektórych znajomych odnaleźć po przerwie... a co z Madzikiem, nie widzę jakoś nowych postów?

 

...nawet nie wiem, czy tu zaglada. Urzedujemy teraz na poznanskim forum, bo z tymi ludzmi jezdzimy :bigrazz:

...zaraz mi chlopaki pomyje na glowy wyleja, ale jak dla mnie honda sie lepiej prowadzila :icon_eek: ...chociaz moc miala zartowna... chlopaki, wybaczcie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nawet nie wiem, czy tu zaglada. Urzedujemy teraz na poznanskim forum, bo z tymi ludzmi jezdzimy :banghead:

...zaraz mi chlopaki pomyje na glowy wyleja, ale jak dla mnie honda sie lepiej prowadzila ;) ...chociaz moc miala zartowna... chlopaki, wybaczcie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

no tak, 125 ccm to do jazdy po alejkach na Malcie :icon_eek:

ładny nowy avatar :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, 125 ccm to do jazdy po alejkach na Malcie :crossy:

ładny nowy avatar ;)

 

no, Yoss, widze, ze ta Malta Ci utkwila... :biggrin: ...dobrze Ci sie po tych alejkach jezdzilo? :D

Na Malcie jest za duzo dzieciakow, rowerzystow, spacerowiczow... i nawet tysiace tam wjezdzaja nie tylko 125 ccm rowery :cool: ...ale nie o to chodzi, zeby uprawiac lans na Malcie, nie? ja wole male traski niz miasto... na jednej takiej pociagnelam Banditem 180 km/h, ale sily w lapkach braklo, wiec nie odkrecalam dalej :wink: ...no i ten wiatr... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo egen,

Bracia i Siostry, tudziez odwrotnie,

jestem szczesliwym wygranym aukcyjki tych gmoli, o ktorych pisalem wczesniej, platnosc dokonana (22,50E + 17Eprzesylka = 39,50E!); czekam teraz na przesyleczke, ale nie wszystko jest tak pieknie poniewaz zakup dotyczy samych "rur" bez srub mocujacych z czym bezposrednio wiaze sie moje pytanie/prosba: czy ktos z Was kupil gmole z INSTRUKCJĄ, na ktorej bylyby narysowane wszystkie niezbedne podkladki, srubki, kolejnosc ich montarzu itd.? Niezmiernie by mi to ulatwilo prace nad poszukiwaniami/dorobieniem wlasnych.

 

Prosze o SCANY :D

 

Pozdro :P

 

Ps. Czy profil (wymiary/ksztalt) kierownicy B6 i B12 '95-'00 sa takie same?

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam,

sam stosunkowo niedawno przechodzilem cala droge biurokratyczno-kolejkowo-idiotyczna, wiec trzymam kciuki zeby przy okienku po odstaniu kilku godzin w wydz. komunikacji, Pani z serdecznym usmiechem, a zarazem mina jakby Ci wspolczula, nie odeslala Cie "do konta" za brak jakiegos swistka, znaczka, albo ksera innej pierdoly :evil:

 

 

Gdzie jest tanie OC na motorki?

Widze zes stary koń, skonczone 25 lat, wiec juz na wejsciu masz taniej (wychodza z zalozenia, nie wiem czy do konca slusznie, ze do 25tego roku zycia uzytkownicy 2ch kolek czesciej skrecaja manetke na maxa - nie wiem - byc moze... :eek: ), czyli OC za caly rok okolo 120zl (jesli zaplacisz jenorazowo to okolo 100zl) + okolo 30zl nieobowiazkowego NW, ale zwazywszy na wlasciwie WSZYSTKO, chyba warto tez je wziac. Ceny moga sie roznic w zaleznosci gdzie masz zarejestrowane moto, poniewaz stawki obliczane sa wedlug liczby ludnosci na danym terenie/wypadki - wniosek: im mniejsze miasto, miasteczko, tym cena nizsza.

 

Owa "symulacja" dotyczy PZU (nigdzie taniej nie udalo mi sie znalesc, inni ubezpieczyciele rzucali stawki dochodzace nawet do 600zl :D ) w moim miescie rodzinnym, gdzie jestem jeszcze zameldowany - Głogów: około 75.000 ludu, gdzie nie posiadalem zadnych znizek.

 

Jesli ktos znalazl cos tanszego to sam z checia przyswoje te wiedze :eek:

 

Pzdr :P

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę do grona Los Banditos.

W prawdzie to mój drugi sezon i na drogach i na forum ale w tamtym roku miałem nieprzyjemną kraksę i dopiero teraz wracam na asfalt pełną parą.

Zatem witam i pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy GSFów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...