Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

koledzy, mam pytanie, czy nie znacie dokładnie adresów sklepów z Luisa w berlinie?

będę w piątek chyba przez parę godzin tak od 17.00 w Berlinie i może zdążę do któregoś zajrzeć ?

 

Ewentualnie gdzie w necie można znaleźć spis takich "rajów" ;-)

 

Pozdro i dzięki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Jokokoko (ups...chyba z czymś przedobrzyłem smile.gif )

 

heh wszyscy przedobrzają :icon_biggrin:)

 

no to dobrze ... hamulce, waga to nie problem coś tam jeździłem na mito, dr 650 tylko właśnie pod nogami jeszcze tyle koni nie miałem:) no ale mam nadzieje, że trochę oleju w głowie mam i nie będzie źle:)

 

Moto planuje kupić początkiem czerwca, na razie truuudny okres w szkole i muszę jeszcze trochę dorobić :icon_mrgreen: Ale wiem, że bandit zbliża się do mnie ogromnymmi krokami ahh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy, mam pytanie, czy nie znacie dokładnie adresów sklepów z Luisa w berlinie?

będę w piątek chyba przez parę godzin tak od 17.00 w Berlinie i może zdążę do któregoś zajrzeć ?

 

Ewentualnie gdzie w necie można znaleźć spis takich "rajów" ;-)

 

Pozdro i dzięki :)

 

 

 

Kurbat, nie wiem czy sprawdzałeś... ale sprawdź to:

http://www.louis.de/_400f8d25eeab58c251f8f...?topic=filialen

tam na stronie masz nawet taki bajer, że wybierasz do którego sklepu chcesz jechać i na dole jest MAP&GUIDE - wpisujesz "Startpunkt" i podaje Ci całą trasę od domu gdzie masz skręcić itp. itd...

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękować !

 

 

Byłem widziałem to sie podziele wiadomosciami a co :biggrin:

ostatnie objeździłem chyba wszystkie sklepy w Berlinowie za pomocą oczywiscie urzadzonka (GPS) :biggrin:

i zeby zaoszczedzić wam benzynki stania w korkach i daremnego szukanie proponuje walic od razu do

Louis Giga Store na Holzhauser str. o czym wielokrotnie uprzejmie donosiłem :icon_question: :smile:

 

Od 5 minimalnie przy 100-120km/h na trasie do 6-7 w mieście i nawet 10 przy ostrym pałowaniu :bigrazz:

 

p.s. ale proponuje 600-ke, w zupełności narazie wystarczy:) Sorki musiałem pomoralizować:) he he he

 

 

Oj daja czadu chłopaki a Ty sie zastanawiasz czy moralizować :icon_question:

lokomotywa w tak młodym wieku, pewnie no problem.... skoro Ty nie moralizujesz ja takze, ale cos czuje że powinienem :icon_question:

 

wolałbym 600 ale jak można by było kupić taniej 1200 to dlaczego nie ?:P :D

 

 

jak szukałem moto dla siebie to ktos kto sprzedawał swój B12 napisał "...sprzedaje bo za silny dla mnie .." moze dlatego, ale nie moralizuje :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze ... hamulce, waga to nie problem coś tam jeździłem na mito, dr 650 tylko właśnie pod nogami jeszcze tyle koni nie miałem:) no ale mam nadzieje, że trochę oleju w głowie mam i nie będzie źle:)

 

Nikt Ci nie każe od razu wykorzystywać wszystkich koni. Możesz na początku łagodnie, a potem z czasem będziesz coraz mocniej odkręcać. Ja jak jeździłem, to od początku po mału... 4 tyś.obr...potem stopniowo 6 tyś... 8 tyś... Teraz też do końca nie kręcę w spokojnej jeździe po mieście, ale to rónież z oszczędności, żeby za dużo nie spalić. Ale zawsze wiem, że mam zapas mocy i żaden bamber z wąsami i dywanem w stuningowanym kadecie nie będzie mi udowadniać że jest mocniejszy na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko za 100 punktów:

 

Mam okazje kupić tłumik przelotowy do Bandyty, tylko że to chyba jest do olejaka, a ja mam już nowy silnik i teraz pytanko: Montować czy olać bo coś może sie spie**olić z silnikiem?

 

Pozdrawiam

Klaudiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko za 100 punktów:

 

Mam okazje kupić tłumik przelotowy do Bandyty, tylko że to chyba jest do olejaka, a ja mam już nowy silnik i teraz pytanko: Montować czy olać bo coś może sie spie**olić z silnikiem?

 

Pozdrawiam

Klaudiusz

 

a jak z gwarancją na akcesoryjny tłumik :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... mam ważne pytanie w sprawie gmoli.

Ważne jest, żeby były mocowane w 3 punktach, czy wystarczy w 2?

 

Nie będę kupować żadnych za 400 ani za 250 PLN, tylko kupuję rurkę 3/4 cala bez szwu w hurtowni wyrobów stalowych za niecałe 10 zł za metr... W sieci można znaleźć dużo fotek Bandytów z gmolami, więc zrobiłem se formę na wzór tych z sieci jak to należy wygiąć. Na warsztacie w pracy koleś mi to elegancko powygina i pospawa za browara (...a niech nawet będzie za szesciopak). Pomaluje se je albo i pochromuje i mam eleganckie gmole za grosze...

 

Już się przymierzałem do takich mocowanych w 2 punktach, a kilka osób mi powiedziało, że na 2 nie warto, bo jak sie maszyna wyłoży, to gmol sie zegnie i wbije w karter, i jak już to lepiej takie potrójne - mocowane w 3 miejscach. Wtedy nic takiego sie nie stanie.

 

Co Wy na to?

Ma ktoś doświadczenia z gmolami? Ma ktoś mocowane w 2 miejscach i się nie zawiódł?

Mi szczerze mówiąc bardziej się podobają wizualnie takie prostsze - na 2 mocowania. Na 3 mocowania to już nadmiar złomu pod nogami, ale jeśli gmole na 2 mocowania mijają się z celem to trudno... zrobie na 3.

Czekam na wszelkie doświadczenia w temacie gmoli.

 

PS. Nie wiem jak Was, ale od pewnego czasu swędzi mnie manetka... Was też? Co mam zrobić?

;)

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MAm male pytanko do kolegow banitowcow:)

Wlasnie wymieniam klocki (przod) w swoim BAndicie 400 no i odkrecilem zacisk no i walsnie co dalej hehe. MAm zacisk i widze zeby dostac sie do klockow musze odkrecic takie dwie sruby mocujace niby widze ze jest miejsce na klucz pod oslonka z gumy tylko ku...wa co to za klucz skoro 8 jest za duzy a 7 znow za maly czy japonce maja u siebie klucze 7,5 czy ja poprostu sie do tego zle zabieram. POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! jakby komus ulatwilo odpowiedz to mam zacisk tokico, a moj bandit jest troszke niespotykany bo ma jedna tarcze z przodu podobno bylo kilka wersji no i moj jest taki :icon_rolleyes: JEszcze raz POMOCY i z gory dzieki za odpowiedz..

 

Dobra juz nieaktualne dalem rade :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kupować żadnych za 400 ani za 250 PLN, tylko kupuję rurkę 3/4 cala bez szwu w hurtowni wyrobów stalowych za niecałe 10 zł za metr... W sieci można znaleźć dużo fotek Bandytów z gmolami, więc zrobiłem se formę na wzór tych z sieci jak to należy wygiąć. Na warsztacie w pracy koleś mi to elegancko powygina i pospawa za browara (...a niech nawet będzie za szesciopak). Pomaluje se je albo i pochromuje i mam eleganckie gmole za grosze...
:) :) :eek:

Adam Słodowy bedzie z Ciebie dumny :icon_biggrin:

co to za klucz skoro 8 jest za duzy a 7 znow za maly

A może kluczyk rozkalibrowany jest? Tak tylko zapytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: Chwalę się

Jaką mam śliczną nową szybę, załozyłam przy pomocy kolegi i nie mogę się napatrzeć na rezultat.

Dziękuję za uwagę i wyrozumiałość :clap:

 

...no jaka?? Carioka, foty prosze, bo mnie z mojego bandziora zdmuchuje... :icon_mrgreen:

 

...no i gratuluje nowej szybki :D

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...