Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

problem tyczy się linki prędkościomierza - Bandit 600n 96

 

ostatnio zakupiłem ten produkt, założyłem i przez 300km było ok

wczoraj mi przestał działaś licznik, a dziś rozkręciłem i się okazało, że pękła. a mianowicie oderwał się ten trzpień przy slimaku w kole.

 

jak myślicie, czy to wada fabryczna linki czy może jest jakiś opór i zerwało mi linkę??

jak sprawdzić czy ze ślimakiem jest ok, a może licznik??

 

proszę o podpowiedź, żeby nie stracić kolejnej linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy koledzy! Obecnie dosiadam kawe zr 550 zephyr, poważnie zastanawiam się nad przesiadką na Bandziora 600N.Prosiłbym abyście napisali cos na temat tej maszynki czy ma jakies słabe punty, czy kosztowna jest eksploatacja i na co zwrócić uwagę przy zakupie itd. Z góry dzięx;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA,

poszukaj na forum tematu poświęconego kupowaniu motocykla, a napewno wielu ciekawych rzeczy się dowiesz. Dużo można by pisać, ale powiem tylko, że podczas zakupu zauważyłem, że tarcze są jjuż troche starte. nie sprawdziłem ile kosztują nowe, a to koszt 700zł/szt.

 

sprawdź czy moto proste, czy malowane, sprawdź stan klocków, zobacz czy kolektor nie jest przepalony, czy silnik suchy. sprawdź też stan przedniego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We dwójke bardziej umęczysz się 650. Sprawdzone :bigrazz:

Przemo, a Ty nadal na armaturze??? Kupuj Bandziorno i po sprawie :flesje:

Cięższy o 20kg o ile się nie myle. Równie poręczny co mały B. i nie musisz z nim walczyc jak to ująłeś.

Piszę o B12 ale w zasadzie to mała różnica (na niekorzyść b B12.5 :icon_razz: ).

Eksploatacja i owszem, po mieście jak pałujesz bez opamietania to i beny nie nadąrzysz dolewać ;) ale w trasie na lajcie przy 120-140kmh mój B12 spalał poniżej 6l :biggrin:

 

No niestety troszkę mi się sprawy pokićkały i nie kupiłem BANDYTY - ale powolutku wszystko się prostuje i już szukam jakiegoś BAŃDZIORKA :crossy: Jak tylko zakupię to zapraszam ponownie na ognisko i jakąś przelotówkę po moich stronach!!!

POZDRAWIAM.

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety troszkę mi się sprawy pokićkały i nie kupiłem BANDYTY - ale powolutku wszystko się prostuje i już szukam jakiegoś BAŃDZIORKA :crossy: Jak tylko zakupię to zapraszam ponownie na ognisko i jakąś przelotówkę po moich stronach!!!

POZDRAWIAM.

Chętnie Przemo ..... ale na razie to chyba tylko Jeep'em :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co jest kurde? - nikt już tu nie zagląda... :icon_eek:

może nikt kto miałby doświadczenia z 1250 FA - w końcu jeszcze zbyt krótko jest w sprzedaży aby był jakimś mega popularnym motocyklem.

 

Ja na przykład w ogóle nie mam doświadczeń z 1250 a bardzo chętnie bym jakieś nabył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz wiedzieć? :biggrin:

Jakie są różnice w prowadzeniu względem 1200.

Czy wydaje sie "lżejszy" przy namewrach na parkingu?

I czy silnik zachowuje sie identycznie jak starczy 0- tylko jeszcze lepiej?

 

Są jakieś aspekty w których starsze 1200 wypadają lepiej?

interesuje mnie bezpośrednie porównanie 1250 do 1200

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice w prowadzeniu względem 1200.

Czy wydaje sie "lżejszy" przy namewrach na parkingu?

I czy silnik zachowuje sie identycznie jak starczy 0- tylko jeszcze lepiej?

 

Są jakieś aspekty w których starsze 1200 wypadają lepiej?

interesuje mnie bezpośrednie porównanie 1250 do 1200

Hmmm..............nie miałem nigdy 1200 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...