Skocz do zawartości

Yamaha TT 350


darek_bb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem yamahy tt 350 z 91r. :wink: :biggrin:

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TT,350/22055

 

W zwiazku z tym...

Interesuja mnie dane techniczne tego motorku...

 

a takze wszystkie Wasze opinie i odczucia na temat wlasnie tego modelu.... Długo nie mogłem wybrać.... wahałem sie pomiedzy xt 350 a dr 350. wkoncu padł wybór na tt. i nie załuje.... motor jest sprowadzony z Włoch i nie ukrywam ze troche trzeba jeszcze włozyc do niego zeby moc nim jezdzic w terenie bez obaw....m.in(wymiana łańcuszka bo starasznie hałasuje) oczywiiscie wymiane oleju oraz wszystkich płynów w moto.... zaweiszenie z tyłu jest troche za niskie ale prawdopodobnie trzeba dobic gaz i olej... poza tym motor jak na mój pierwszy do nauki nie jest zły....

 

Dopiero co zaczynam zabawe z enduro dlatego kazda rade bedzie dla mnie przydatna....

Jezeli cos bede pisal nie tak albo zadawał głupie pytania prosze o wyrozumiałość ; :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity sprzęt!

Ja na XT350 jeżdżę króciutko, ale na początek jedna rada: uważaj przy gwałtownym ruszaniu, bo mój XT idzie czasem niechcący na koło. Twój jest mocniejszy (albo przynajmniej tak samo mocny), jeszcze jeśli jak mówisz ma za nisko tylne zawieszenie to pójdzie jeszcze łatwiej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dareczku zrobimy z nim na cacy ,a takie moto na pierwsze to naprawde fajna sprawa.

 

Dane techniczne :

 

33 km przy wadze ok 130kg:)

 

Tu masz dokładniejsze dane:

 

http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha_tt_350_1991.php

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...