Skocz do zawartości

CZESTOCHOWA 2008


---AL---
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Vroclaw bedzie niestety jechal w kilka maszyn w niedziele rano ale moze ustalilibysmy jakies orientacyjne miejsce spotkania po mszy np . na zamku w Olsztynie gdzie moglibysmy się spotkać wszyscy razem. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Byłem w ubiegłym roku, ilość maszyn imponująca dlatego zdecydowanie warto!

Ale mam sprawę małą... Ja jestem z centrum Polski i na zlot będę wyjeżdzał z grupą znajomych z Tomaszowa Maz., natomiast już po zlocie, czyli popołudniową niedzielą chciałbym wrócić do Wrocławia (tutaj studiuje) dlatego mam pytanie do wrocławskich motocyklistów czy mógłbym sie do Was przyłączyć na drogę powrotną, zawsze będzie mi raźniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z ekipą z BS planujemy wyjazd ok 6:30 z okolic Tęczowej we Wrocku. Można by się razem wybrać.

 

Pozdr.

Pushkin

Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.

GS550M KATANA, GSX 1200 INAZUMA (INA) - wspaniałe wspomnienia ->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak Panowie kto się wybiera w sobotę ?

 

W sobote 19.04 rano (godzina do ustalenia) wyjezdzamy z okolic legnicy-wrocław na Czestochowe trasa A4

Jak jest ktos chcetny i chciałby sie dołaczyc to pisac.... powrót w niedziele popołudniu 20.04

 

 

Pora by już coś ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jako , że do Częstochowy jechac bedziemy różnie ale będziemy w niedziele, ponawiam propozycję spotkania po "atrakcjach" pod klasztorem na zamku w Olsztynie. Jest to niepowtarzalna okazja , żebysmy się wszyscy spotkali. Proponuje zamek bo to jedyne mi znane miejsce w okolicy Częstochowy ale zapewnie nie jest to jedyne fajne miejsce. Wymieńmy się telefonami i przy odrobinie dobrej woli na pewno się uda. Tel do mnie - 600 299 037.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jako , że do Częstochowy jechac bedziemy różnie ale będziemy w niedziele, ponawiam propozycję spotkania po "atrakcjach" pod klasztorem na zamku w Olsztynie. Jest to niepowtarzalna okazja , żebysmy się wszyscy spotkali. Proponuje zamek bo to jedyne mi znane miejsce w okolicy Częstochowy ale zapewnie nie jest to jedyne fajne miejsce. Wymieńmy się telefonami i przy odrobinie dobrej woli na pewno się uda. Tel do mnie - 600 299 037.

 

Ja też uważam że fajnie byłoby sie spotkać "po wszystkim", na spokojnie w mniejszym gronie :banghead:

Chociaż obawiam sie ze w Olsztynie będą tłumy, ale jakos pewnie damy rade :notworthy:

Mój nr 515 130 504

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...