Skocz do zawartości

CHIŃSKIE CYLINDRY DO M-72


kacha46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ruskim dolniaku ani prowadnic ani w zasadzie gniazd się nie wymienia proszę pana Powinno ^^

Natomiast powinno ,jeśli się jest modem, się dawać dobry przykład i używać polskich znaków ;P

 

Pierwsza wzrokowa nagana za pouczanie moda i to jeszcze bledne...

:icon_mrgreen:

 

Nie mam czasu ani sily na ciagle przelaczanie jednego jezyka na drugi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wzrokowa nagana za pouczanie moda i to jeszcze bledne...

:icon_mrgreen:

 

To nie jest błędne pouczanie - po prostu w dolniaku prowadnica jest wykonana jako jeden odlew z cylindrem - także siłą rzeczy jest niewymienna. Gniazgo również.......

Co do wstawiania prowadnic i gniazd - to nie wiem czy nie lepiej zamówić nadwymiarowy zawor i dopasować zużyte prowadnice i gniazda do niego (takie było fabryczne założenie - i uważam je za najlepsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błędne pouczanie - po prostu w dolniaku prowadnica jest wykonana jako jeden odlew z cylindrem - także siłą rzeczy jest niewymienna. Gniazgo również.......

Co do wstawiania prowadnic i gniazd - to nie wiem czy nie lepiej zamówić nadwymiarowy zawor i dopasować zużyte prowadnice i gniazda do niego (takie było fabryczne założenie - i uważam je za najlepsze).

No i co z tego ze jest to jeden odlew, rozwiercasz i wciskam prowadnice i gniazdo zaworowe jakie mi pasuja, mamy XXI wiek i takie rzeczy do cudow techniki nie naleza...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze jest to jeden odlew, rozwiercasz i wciskam prowadnice i gniazdo zaworowe jakie mi pasuja, mamy XXI wiek i takie rzeczy do cudow techniki nie naleza...

:icon_twisted:

Mocu - mamy XXI wiek i wszystko można ,byle by ciemnoty nie wciskac .Pewnie można by tam wsadzić tłoki kute z magnezu i smarowanie ciśnieniem z natryskiem na denka i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy.Chcesz -dzialaj tak w sokole . A my zostaniemy na zimi bo koszt wsadzenia tego rodzaju prowadnicy ( dorabianej ) plus koszty robocizny były by porównywalne,a z dorobieniem zaworów przekroczyły by cenę chinskich cylindów. Po prostu uwielbiam takie dywagacje teoretyków gawędziarzy . Pewnie jeszcze ktoś by wspomniał o fosforobrązie na materiał prowadnic. Jak ci się zużyje symer to wymieniasz wałek który w nim pracuje?

Okej - chyba dość dosłownie powiedziałem ?

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocu - mamy XXI wiek i wszystko można ,byle by ciemnoty nie wciskac .Pewnie można by tam wsadzić tłoki kute z magnezu i smarowanie ciśnieniem z natryskiem na denka i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy.Chcesz -dzialaj tak w sokole . A my zostaniemy na zimi bo koszt wsadzenia tego rodzaju prowadnicy ( dorabianej ) plus koszty robocizny były by porównywalne,a z dorobieniem zaworów przekroczyły by cenę chinskich cylindów. Po prostu uwielbiam takie dywagacje teoretyków gawędziarzy . Pewnie jeszcze ktoś by wspomniał o fosforobrązie na materiał prowadnic. Jak ci się zużyje symer to wymieniasz wałek który w nim pracuje?

Okej - chyba dość dosłownie powiedziałem ?

 

No teraz to juz sie troche zagalopowales w swoich dywagacjach ;) Pisze tylko, ze jest to mozliwe i wykonalne, natomiast to co kto robi ze swoim sprzetem to jego i tylko jego decyzja. Ja robiac sprzet, do ktorego nie chce sie dotykac przez najblizsze kilka lat, robie tak na ile po pierwsze mnei stac i po drugie jest mozliwe do wykonania. Interesuje mnei tylko co zrobisz majac super cylinder z wyszczerbiona przylgnia gniazda zaworowego....

:banghead:

 

 

P.S.

Tylko nie pisz zalatwie sobie drugi, bo w przypadku SOKOLA to nie w kij pierdzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...