Skocz do zawartości

PitBike


Rekomendowane odpowiedzi

dorze zrobiona cesia pojezdzi rok bez awari , ale oczywiscie wymaga wiedzy i dobrych materialow nie np tloka z chin :biggrin: , smiem twierdzic ze pojezdzi dluzej niz ta chinska zabawka

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że CZ ma zupełnie inna geometrie niż współczesne crossówki. Dlatego za bardzo nie nadaje się do współczesnego stylu jazdy. I na pewno nie polecałbym tego sprzętu dla osób początkujących, ze względu na charakterystykę silnika, geometrie i serwisowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchasz tyko jk masz farta, Przeważnie kończy się że zabierają Ci na lawetę i parking policyjny co generuje następne koszta

 

 

gdzieś to wyczytał że na lawete motor pakują i zabierają 'gdziekolwiek' ?

nie widze w przepisach artykulu na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOIM ZDANIEM taki motor to jest kompletny niewypał 18km na Twój wiek to jest jakbys jeździł motorynką w tym lesie to on sie cały rozwali ja polecałbym Tobie cos większego kupic Yamahe yz250 w 2-sówie jakis starszy model 94r a jest o wiele lepsza od tego części do Yamahy dostaniesz zawsze do tego wątpie ;P , To tlyko mja opinnia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze to ma byc z papierami to za 3 , 4 tys kupisz stara 600 , a jak poszukac to i dt , kmx, ts 125 sie trafi

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tematu:

Kupiłem MTX 125 1987 r za 2800 pln. Przejeździłem cały rok i musiałem wymieniać tylko to co rozwaliłem sam.

Chińczykiem byś nie zrobił takiego przebiegu jak ja bezawaryjnie, no i chińczyk po roku byłby połowę mniej wart niż moja 20-to letnia Hondzia. Moc silnika 24 KM... faktyczna moc.

 

Do tematu policyjnego:

Poza terenem prywatnym za zgodą właściciela, torami crossowymi za zgodą właściciela, każda jazda crossem jest nielegalna i Policja ma prawo zalawetować taki pojazd przyłapany w akcji.

Fundusz gwarancyjny, koszt lawetowania, koszt parkingu policyjnego..... policja może kraść legalnie.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOIM ZDANIEM taki motor to jest kompletny niewypał 18km na Twój wiek to jest jakbys jeździł motorynką w tym lesie to on sie cały rozwali ja polecałbym Tobie cos większego kupic Yamahe yz250 w 2-sówie jakis starszy model 94r a jest o wiele lepsza od tego części do Yamahy dostaniesz zawsze do tego wątpie ;P , To tlyko mja opinnia ;]

 

Stary co Ty piszesz, myślę, żę yz 250 przy takim doświadczeni to mocna przesada

Ja zaczynałem od 125 i myślę, że tak powinno się zaczynać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że CZ ma zupełnie inna geometrie niż współczesne crossówki. Dlatego za bardzo nie nadaje się do współczesnego stylu jazdy. I na pewno nie polecałbym tego sprzętu dla osób początkujących, ze względu na charakterystykę silnika, geometrie i serwisowanie

 

no na tor napewno sie nie nadaje ;) ale o lasu ?:> w sam raz :) mialem okazje posmigac cz 250 po lesie i fajnie bylo :) MNie sie podoba na tor jak juz wspomnialem raczej bym sie bał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"policja może kraść legalnie." zajebiste. Co do pojemnosci silnika to chyba wolalbym kupic 250 (ale wcale nie mowie ze nie kupie 125 :icon_twisted: jak dojdzie juz do zakupu, jak uzbieram kase to napewno sie tutaj odezwe z prosba doradzenia), na motorze juz smigalem, ale nie na tego typu. A co do policji czy strazy lesnej, mial ktos z was sytuacje gdzie poprostu uciekał przed nimi ? :cool: Czy raczej sie tego nie stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tematu:

Kupiłem MTX 125 1987 r za 2800 pln. Przejeździłem cały rok i musiałem wymieniać tylko to co rozwaliłem sam.

Chińczykiem byś nie zrobił takiego przebiegu jak ja bezawaryjnie, no i chińczyk po roku byłby połowę mniej wart niż moja 20-to letnia Hondzia. Moc silnika 24 KM... faktyczna moc.

 

Do tematu policyjnego:

Poza terenem prywatnym za zgodą właściciela, torami crossowymi za zgodą właściciela, każda jazda crossem jest nielegalna i Policja ma prawo zalawetować taki pojazd przyłapany w akcji.

Fundusz gwarancyjny, koszt lawetowania, koszt parkingu policyjnego..... policja może kraść legalnie.

Witam, czy to się tyczy także enduro z papierem ubezpieczeniem gry kierowca ma prawko i jedzie przez drogę leśną, taką po której uczęszczają także puszki?

 

Sorry za OT, tylko chcę wyjaśnić tą jedną kwesitę.

 

Co do chińskiego crossa, to tak jak koledzy wyżej radzę kupić coś z DT, MTX itp. za nie wielką kase ewentualnie doprowadzić do oczekiwanego stanu i śmigać. Myśle, że w takim niewysilonym 2t spalanie będzie nie wiele większe niż w 4t, części są ogólnie dostępne po niskich cenach, silniki proste w budowie, polecam i pozdrawiam.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...