Skocz do zawartości

Custom'owe fotki


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Cytat(chopin_123 @ 20.08.2010 - 16:09)

 

Kto mi powie co to?

 

http://www.bikepics.com/pictures/1752094/

 

) miał ktoś fantazję junakowski boxer

 

 

Niezłe

Jak to co ? hybryda z dawnych lat, śmiga tym starszy Pan chyba z Lubina, można go spotkac na zlocie m.in w Rudnej w czerwcu, ponoć takich tworów było 3 czy 4 , przeżył i jest w ciągłym ruchu tylko ten, widziałem to już kilka razy i ciągle mnie fascynuje, wywołuje pozytywne emocje, nie uważam tego jako profanacje, maszyna prawdopodobnie stworzona w latach `80, wtedy było to pewnie COŚ ! Pamiętacie pewien artykuł w starym nr ŚM o człowieku który zrobił moto z piecem od syreny by móc sie równać z kolesiami którzy latali juz jakimiś CB 750 czy starymi GS`ami z początku lat `80... Pzdr

P.S. jak go kiedyś znowu spotkam to porobie dokładniejsze foty, pogadam z właścicielem, kurcze-do takiej osoby już dawno powinien zapukać ktoś z jakiejs gazety motocyklowej lub z np. "legend PRL`u"

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie pewien artykuł w starym nr ŚM o człowieku który zrobił moto z piecem od syreny by móc sie równać z kolesiami którzy latali juz jakimiś CB 750 czy starymi GS`ami z początku lat `80... Pzdr

 

Witam

jak masz to się podziel z młodszymi chętnie poczytają :biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajde chwile to przeryje stare ŚM i możliwe , że odkopie wiec podrzuce, na moim bikepics jest kilka fotek z dawnych ŚM (fotki bo nie dysponuje skanerem i raczej mi on mało potrzebny wiec i dysponowac nie mam zamiaru :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Fajna Haya, w sam raz na niedzielny wypad do kościoła. :buttrock:

http://walyou.com/predator-motorcycle/

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...