Skocz do zawartości

Ustawka na niedzielę


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam tylko nadzieję, że brak tego gwoździa nie spowoduje rozpadniecia sie mostu :icon_mrgreen:

 

poza tym:

woda Marek będzie mi się śnić po nocach. i będę się przez to budzić z krzykiem....

Aker-fakt, działkę zryleś od krawężnika do krawężnika(mimo, że krawężników tam brak, ale to chyba dobrze ;) ). poza tym to i tak był oza karę za to, że obsypałes mnie ziemią :icon_razz:

Piotr-no to to ze szczurem to właśnie ja :bigrazz:

Castro-grill się pięknie żarzył, a nie tlił!! a do ogniska i tak mi podkradliście rozpałkę, łobuzy!!

 

ufff.... fajnie było :icon_mrgreen: a jutro na chorobowy, bo się przeziębiłam :biggrin:

Oświadczenie :

1. ja ziemią nie sypałem, bo przecież siedziałem na motocyklu, więc niby jak miałem to robić, a poza tym to do wszystkiego mnie nakłaniał Castro :icon_mrgreen:

2. ognisko zostało rozpalone w sposób wzorcowy, nie tak jak grill, który po wylaniu kilku litrów rozpałki nie chciał działać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, ja pragne zauwazyc ze tez gryzlem mul spod Akerowych kol wiec Aska ma swiadka :biggrin:

 

A tak z potrzeby dokonczenia historii, to wziolem dzisiaj tylnego laczka do wulkanizacji przy Pulawskiej i niestety zgon - dziura za duza zeby ja bezpiecznie zalatac, tak wiec zamowilem sobie nowego Dunlopka i niedlugo wracam do smigania. Tak swoja droga to panowie z Pulawskiej 229 podeszli do sprawy naprawde profesjonalnie, dzieki Aker za namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhm nieśmiało zapytam, gdzie są fotki z innych aparatów, szczególnie te widlaste :biggrin: fstyd, że się wypowiadam w jeszcze nie lansowym stylu, czyli bez avatara :]

 

Iprezka przednia, wypiłem nie dużo - 3 drinki ;) kiełbaska dobra, mięsko Aśkowe jeszcze lepsze (bez skojarzeń zboczuchy) droga na działkę i z działki po prostu marzenie, choć wszystko mnie do tej pory boli. Proponuję ustalić wypady w każdy pierwszy weekend miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhm nieśmiało zapytam, gdzie są fotki z innych aparatów, szczególnie te widlaste ;) fstyd, że się wypowiadam w jeszcze nie lansowym stylu, czyli bez avatara :]

 

Iprezka przednia, wypiłem nie dużo - 3 drinki ;) kiełbaska dobra, mięsko Aśkowe jeszcze lepsze (bez skojarzeń zboczuchy) droga na działkę i z działki po prostu marzenie, choć wszystko mnie do tej pory boli. Proponuję ustalić wypady w każdy pierwszy weekend miesiąca :D

Foty avatarowe poszły wczoraj na pw. Najlepsze jest to, że nikt do końca nie wie co to było w tym ostatnim drinie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, ja pragne zauwazyc ze tez gryzlem mul spod Akerowych kol wiec Aska ma swiadka ;)

 

A tak z potrzeby dokonczenia historii, to wziolem dzisiaj tylnego laczka do wulkanizacji przy Pulawskiej i niestety zgon - dziura za duza zeby ja bezpiecznie zalatac, tak wiec zamowilem sobie nowego Dunlopka i niedlugo wracam do smigania. Tak swoja droga to panowie z Pulawskiej 229 podeszli do sprawy naprawde profesjonalnie, dzieki Aker za namiar.

No to szkoda, ale widać most był silniejszy. W każdym razie pierwszy raz widziałem skuteczną akcję z pianką ;) . A tak w ogóle to mnie natchnąłeś i jak mi się ktoś narazi to mu powiem : uważaj koleś, bo będziesz gryzł muł spod moich kół :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...