Skocz do zawartości

Kto z Częstochowy


Rekomendowane odpowiedzi

witam.ja jezdze w dzielnicy lisiniec.jura to dla mnie troche daleko.jak co to zapraszam napisz na gg 843425.pozdro.

 

witam.to jest dzielnica lisiniec,nowy cmentarz (KREMATORIUM).JEZDZIMY NA ENDURO I CROSS.pozdro napisz na gg 843425

 

witam.jest to dzielnica lisiniec.albo grabowka,nowy cmentarz komunalny,latwo trafic.narka.pozdro.gg 843425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja upalam na DRZ. Lajtowa jazda w soboty i niedziele. W tygodniu brak czasu. Wokół Olsztyna na dróżkach lód pod kałużami lub duże płaty zlodzonego i ubitego śniegu. Wyglebiłem kilka razy, przód ucieka jak chce. Pogoda super i w Biskupicach trochę moto było. Może w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś blizej Mstowa??

Nie mam z kim jeździć....

 

To może pojeździmy razem. Wancerzów, Mstów, Przeprośna w zasadzie tam zaczynam jazdy po Jurze. Co ty na dłuższe wypady np na Błędowską? Wiosna już niedługo, a teraz jeżdżę sporadycznie. Mamy fajne tereny. Lubię lasy za Łuszczynem w strone Garnka. Masz jakieś ulubione miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pojeździmy razem. Wancerzów, Mstów, Przeprośna w zasadzie tam zaczynam jazdy po Jurze. Co ty na dłuższe wypady np na Błędowską? Wiosna już niedługo, a teraz jeżdżę sporadycznie. Mamy fajne tereny. Lubię lasy za Łuszczynem w strone Garnka. Masz jakieś ulubione miejsca?

 

 

No ja to tak bardziej koło komina. Kółko Janów-Olsztyn-Mstów-Skrzydlów-Wola Mokrzeska. Ale chetnie wypadne dalej.

Mam dopiero 50h przejechane tak że czysty amator.

 

Czekamy do marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to tak bardziej koło komina. Kółko Janów-Olsztyn-Mstów-Skrzydlów-Wola Mokrzeska. Ale chetnie wypadne dalej.

Mam dopiero 50h przejechane tak że czysty amator.

 

Czekamy do marca

witajcie

chętnie się dołącze na takie wypady w tych okolicach

ja startuje z wyczerp wzdłuz warty w tamte strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz od dawna po Przełomie Warty?

Może niedługo jakaś sobota, niedziela bez deszczu i śniegu to razem pośmigamy.

wzdłuż warty smigam od września bo latem mam moto gdzie indziej (czytaj bliżej toru na liśińcu)

w tą sobotę odpada (wesele) ale w niedziele jak będe w stanie to tak koło 11 12 wyskoczę na godzinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...