Skocz do zawartości

Kto z Częstochowy


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki przepraszam ze sie wtrącam (też jestem z Cz-wy ale jezdze innym motocyklem :buttrock: ). Kilka tygodni temu kazalem mojej dziewczynie kupic spray do łańcucha w suzuki przy cmentarzu Rocha i sprzedali jej MOTUL OFF ROAD chociaz slyszalem przez tel jak mowiła DO KAWASAKI VN 800 (chopper).

 

Czym różni sie taki spray offroadowy od normalnego na ulice? porocz tego ze nie jest bialy? tzreba go częsciej używać czy jak?

 

P.S. O fachowości kolegów z Suzuki sie nie wypowiadam... :cool:

 

Dzieki z góry! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że taki spray dłużej będzie pełnił swoje zadanie w on-road. W off-road łańcuch wystawiony jest na bardzo trudne warunki pracy i dlatego smar ma pewnie trochę inne parametry. Zadzwoń do Biel Bike tam bardzo dobrze ci doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeździmy bardziej turystycznie po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wypady całodniowe 150-200 km w stronę Krakowa, do Ogrodzieńca, na Pustynie Błedowską. Jest wiele bardzo ciekawych miejsc do upalania. Po torze w Biskupicach mniej. Ustalamy wspólnie jakąś trasę, ktoś nawiguje po szlakach i zabawa jest przednia. Zapraszam.

 

Mam teraz w planie na wiosnę traskę w stronę Chęcin, objazd dookoła Kielc i powrót przez Polichno (tam jest tor). Tak na oko z 250km. Byłem tam na moto jesienią. Tereny też bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeździmy bardziej turystycznie po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wypady całodniowe 150-200 km w stronę Krakowa, do Ogrodzieńca, na Pustynie Błedowską. Jest wiele bardzo ciekawych miejsc do upalania. Po torze w Biskupicach mniej. Ustalamy wspólnie jakąś trasę, ktoś nawiguje po szlakach i zabawa jest przednia. Zapraszam.

 

Mam teraz w planie na wiosnę traskę w stronę Chęcin, objazd dookoła Kielc i powrót przez Polichno (tam jest tor). Tak na oko z 250km. Byłem tam na moto jesienią. Tereny też bardzo fajne.

 

co powiesz na mały wypadzik w tę sobotę lub niedzielę (jak nie będzie lało)

gdzies w okolice janowa olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak odpowiedzi. Dzisiaj dopiero jestem na forum. Ale moto i tak przestało tydzień u mechanika na regulacjach. Jutro jadę odebrać. Szkoda że się nie spotkaliśmy, bo pogoda do jazdy super była. Gdzie upalałeś? Spotkajmy się w tę sobotę. Co proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak odpowiedzi. Dzisiaj dopiero jestem na forum. Ale moto i tak przestało tydzień u mechanika na regulacjach. Jutro jadę odebrać. Szkoda że się nie spotkaliśmy, bo pogoda do jazdy super była. Gdzie upalałeś? Spotkajmy się w tę sobotę. Co proponujesz?

zaraz za osiedlem mam wyjeżdzony kawałek alatoru i tam sobie pośmigałem.

Na sobotę wstępnie możemy się umówić tylko ze mną jest zawsze tak że do końca nigdy nie wiem czy się

urwę z roboty . zgadamy sie w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbujemy w piątek na sobotę coś ustawić.

jak by jutro tylko mżyło to proponuje pojeżdzić z 1,5 godzinki na wyczerpach

bo na dłuższą wyprawe to chyba waruneczki nas zniechęca (buty mi ciekną jak sk....)

wstępnie możemy się umówić ok. 8-30 na tamie i zobaczymy co dalej.

ja pożno wieczorem nie mam dostępu do netu i jak by coś się zmieniło to zadzwonię

na tą kom która jest podana przy loginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę sobie pojeżdziłem, aż zakwaski w rączkach mi się ruszyły

trzeba ci Rafraf przyznac że topografie masz opanowaną ,

Jak będziemy coś na sobotę lub niedzielę ustawiać, do daj wcześniej znać.

to się lepiej trza przygotować i można zrobić dłuższy wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...