Skocz do zawartości

krzywy przód-yamaha fz6 fazer 2006r


duch21moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...Mam problem i dlatego postanowiłem zapytać .. Po moim wypadku (ślizgu) krzywo stoi kierownica ..Lagi nie są krzywe,kierownice już wymieniłem ale to jeszcze nie jest to.Czy możliwe jest że półka aluminiowa tzymająca kierownicę uległa skrzywieniu????????dziękuje za wszelką informację ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w nic nie przyłożyłes to lagi magą być całe. Kierownicą zap.. w glebe to mogła pociągnąć wiezyczki a te dalej zdeformować półkę.

 

Piszeszz NIBY proste... no to proste czy krzywe.

Zdejmij całośc i pomierz. Jesli nie masz wiedzy w tym temaciee do odwiedź serwis.

Fazer ma delikatną aluminiową ramę więc warto się mu dobrze przyjrzeć

Edytowane przez Leon84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz przestawione lagi na polkach , ablo poluzuj wszystkie sróby na lagach , ponaduszaj je aby sie ustawily , albo po endurowatemu - zapierasz sie kolem o murek i szarpiesz kierowncie w preciwna strone jak masz przestawiona kiere.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz przestawione lagi na polkach , ablo poluzuj wszystkie sróby na lagach , ponaduszaj je aby sie ustawily , albo po endurowatemu - zapierasz sie kolem o murek i szarpiesz kierowncie w preciwna strone jak masz przestawiona kiere.

 

 

ja tak miałem, więc bez paniki i najpierw spróbuj zrobić tak jak napisane... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określanie "na oko" czy lagi sa proste nie jest łatwe. Żeby mieć pewności trzeba zdemontowac lagi i pomierzyć na pryzmach czujnikiem zegarowym lub sprawdzić w kłach na tokarce. Wtedy będziesz miał 100% pewności.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...