Skocz do zawartości

Książki pt: "Gaźniki motocyklowe", "WSK KOBUZ - instrukcja obsługi" i "Instrukcja Napraw Dane do naprawy i obsługi Motocykli WSK"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znalazłem fajne książki na necie :biggrin:. Wkładam je tutaj bo może ktoś nie ma czasu żeby ich szukać po necie ;). Dość długo mi się to uploadowało więc mam nadzieje że komuś się przyda...

 

Linki:

 

 

Gaźniki motocyklowe

 

 

KOBUZ - instrukcja obsługi

 

 

Instrukcja Napraw Dane do naprawy i obsługi Motocykli WSK

 

Wszystko jest spakowane w rar

 

 

Pzdr :biggrin:

Edytowane przez ozi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znalazłem fajne książki na necie :wink:. Wkładam je tutaj bo może ktoś nie ma czasu żeby ich szukać po necie :P. Dość długo mi się to uploadowało więc mam nadzieje że komuś się przyda...

 

Linki:

Gaźniki motocyklowe

KOBUZ - instrukcja obsługi

Instrukcja Napraw Dane do naprawy i obsługi Motocykli WSK

 

Wszystko jest spakowane w rar

Pzdr :icon_mrgreen:

Witam!

Zassałem właśnie ,,Gaźniki motocyklowe". Jakość rewelacyjna. Człowiek myśli że wszysktko już wie, a tu zawsze coś nowego. Dzięki.

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie wiedzialem ze ktos juz skanowal ta ksiazke wczesniej (pojawila sie dokaldnie 2 dni pozniej na emule po mojej wersji :P )

Napracowalem sie tydzien czasu a tu zonk ;] Tak czy siak ksiazka jestg tak w zasadzie o wszystkim i o niczym - moze dlatego tak uwazam bo jestem mechanikiem, natomiast ja po przeczytaniu tylko tej ksiazki nie potrafilbym wyregulowac dobrze MZ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: no właśnie. żeby wyregulować DOBRZE MZ trzeba przeczytać całe forum o MZ :bigrazz: :buttrock:

 

Ponieważ nie mogę edytować swojego pierwszego postu wkładam linka do książki gaźniki motocyklowe

 

http://chomikuj.pl/darkmen92/Motocykle/Ga*...motocyklowe.zip

jak coś hasło to jest moto

Edytowane przez darkmen92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...