Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia dotyczaca trasy. 16go zbiorka w Myslenicach potem prosto w Alpy :buttrock: no i co dalej? Moze zbierzemy pomysly na szczegolowa trase.

 

I jeszce czy campy po drodze wybieramy juz na trasie czy cos wczesniej planujemy przez internet, ewentualnie rezerwujemy jakies miejscowki?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dotyczaca trasy. 16go zbiorka w Myslenicach potem prosto w Alpy :buttrock: no i co dalej? Moze zbierzemy pomysly na szczegolowa trase.

 

I jeszce czy campy po drodze wybieramy juz na trasie czy cos wczesniej planujemy przez internet, ewentualnie rezerwujemy jakies miejscowki?

 

Pozdr.

 

hmmmm chyba trasa jest ogarnieta, a co do miejscówek to si echbya wyklują podczas trasy ,bo zwsze nas moze gdzies przytrzymac dzień i cały plan w kaczy kuper.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś oferował mete u siebie :buttrock: hehehe

 

pozdro

 

To jest od dawna problemem. Moja obecność na forach ma dla adminów i forumowiczów często charakter rekalmowy. Tak, dorobiłem się pensjonatu ale czy to oznacza, że muszę to ukrywać chcąc uczestniczyć w forach? Pakuję w strony informacje o regionie o ile mi tylko czas na to pozwala ale o noclegach decydujecie Wy. Nieważne, nie chcę się pokrętnie reklamować...podano tutaj moją stronę i chciałem tylko podziękować za odzew. Zainteresowani znajdą mnie łatwo. Pozdrawiam wszystkich sympatyków jednośladu, gościłem już wielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolego wuluzuj - nikt tu nikomu nic nei wytyka. Mamy nawet dział na forum Reklama.

Ja poprostu zapytałem ,bo myslałem ze jak ktoś tam mieszka ze swoich to wiadaomo ze nam zalezy na tym aby zanizyć koszty wycieczki :D - to była taka moja luzna uwaga mając na celu wproszenie sie :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od dawna problemem. Moja obecność na forach ma dla adminów i forumowiczów często charakter rekalmowy. Tak, dorobiłem się pensjonatu ale czy to oznacza, że muszę to ukrywać chcąc uczestniczyć w forach? Pakuję w strony informacje o regionie o ile mi tylko czas na to pozwala ale o noclegach decydujecie Wy. Nieważne, nie chcę się pokrętnie reklamować...podano tutaj moją stronę i chciałem tylko podziękować za odzew. Zainteresowani znajdą mnie łatwo. Pozdrawiam wszystkich sympatyków jednośladu, gościłem już wielu :icon_mrgreen:

 

 

A jakie ceny nam proponujesz?? Mowa jest o 9 osobach na chwile obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm chyba trasa jest ogarnieta, a co do miejscówek to si echbya wyklują podczas trasy ,bo zwsze nas moze gdzies przytrzymac dzień i cały plan w kaczy kuper.

 

pzdr

 

No w sumie ogarnieta. Ale z tego co pamietam to ustalone sa raczej punkty docelowe a mi chodzilo bardziej o drogi pomiedzy tymi punktami zeby wybrac te o "wysokich walorach turystycznych" no i bez korkow :)

 

Chyba ze sponton i jazda wg znakow i gpsow ale moga nas poprowadzic tylko glownymi drogami a nie koniecvznie tymi najciekawszymi na moto.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może uzupełnię listę moto które znam

 

1.enZo - CBR 600 F4 2003

2.MYCIOR CBR 1000 RR 2004

3.Kazan CBR900RR + może ktoś na R-One

4 Luker zet - CBR 600F 2005

5.Tytus - CBR 1000 RR SC57B 2007

6.Mundek - CBF 600NA

7.Tazzman - GSX-R 1000 K7 2007

8.wokibart - FZ6S Fazer 2006

Pozdro

 

 

Chyba przysnąłem. Poprawiam się i uzupełniam listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeby nie było, że karty nieokdryte, bo z enzo wczoraj rozmawiałem to mówiłem że jest małe ryzyko

 

otóż jest małe prawdopodobieństwo, że będę musiał odbić chwilę przed końcem wycieczki więc Luker_zet możliwe, że z tobą się wrócę, ale to tylko prawdopodobieństwo, realnie na 70% jadę dalej

 

Mundek, zaczynam mały pomysł na biznes w Poznaniu więc na 90% do Krakowa będę wyjeżdżał z Poznania więc będzie raźniej, ale to się zgadamy, najprawdopodobniej najpóźniej pod koniec maja na któryś weekand zawitam do PO to jeszcze się odezwę na PW

 

P.,S jakby kogoś interesiło to ja kupiłem namiot Campus Compact Plus, rozsądna cena (179) po spakowaniu szerokość koło 45, po rozłożeniu całkiem przyjemna dwójka

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak realnie to wszyscy maja urlopik od 16 ( 2 tyg) wiec jak nie bedzie co robić, a bedzie moneta - to albo opalamy dupska ,albo cos jeszcze sie wymysli.Szkoda ze niektórzy musza skrócić urlopik ,ale moze sie jeszcze cos pozmienia i wszyscy beda do końca. Trase mamy rozbita cos na 8 dni wiec reszte to leniuchowanie i odpoczynek.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak realnie to wszyscy maja urlopik od 16 ( 2 tyg) wiec jak nie bedzie co robić, a bedzie moneta - to albo opalamy dupska ,albo cos jeszcze sie wymysli.Szkoda ze niektórzy musza skrócić urlopik ,ale moze sie jeszcze cos pozmienia i wszyscy beda do końca. Trase mamy rozbita cos na 8 dni wiec reszte to leniuchowanie i odpoczynek.

Ja z Tazzmanem na 100% chemy dluzej byc, jak nikogo chetnego nie bedzie by zostac dluzej to my na Chorwacje pojedziemy pobyczyc sie na plazy, kurcze tez juz nie moge sie doczekac... bedzie za*eb...e :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeby nie było, że karty nieokdryte, bo z enzo wczoraj rozmawiałem to mówiłem że jest małe ryzyko

 

otóż jest małe prawdopodobieństwo, że będę musiał odbić chwilę przed końcem wycieczki więc Luker_zet możliwe, że z tobą się wrócę, ale to tylko prawdopodobieństwo, realnie na 70% jadę dalej

 

 

ja teraz kombinuje jak sie wykrecic z tego wczesniejszego powrotu wiec jest jakas szansa ze zostane do konca... gdziekolwiek by to nie bylo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolego wuluzuj - nikt tu nikomu nic nei wytyka. Mamy nawet dział na forum Reklama.

Ja poprostu zapytałem ,bo myslałem ze jak ktoś tam mieszka ze swoich to wiadaomo ze nam zalezy na tym aby zanizyć koszty wycieczki :buttrock: - to była taka moja luzna uwaga mając na celu wproszenie sie :icon_biggrin:

 

pozdro

 

Hej Mycior, nie, nie. Nie to miałem na myśli, nie odebrałem tego jako wytyk. Jest i było wporzo :crossy:

Jasne, zawsze możecie wpaść ale o szczegółach może lepiej będzie mailem.

[email protected]

Jasne, dla gości indywidualnych z Polski mam inne ceny bo głównie przyjmujemy grupy zorganizowane.

Powinniście poznać tą trasę, polecam z noclegiem u mnie albo gdzieś indziej.

No, pozdrawiam.

 

A jakie ceny nam proponujesz?? Mowa jest o 9 osobach na chwile obecna.

Hej Wokibart, myślę, że możemy się dogadać ale plis na maila. Napisz ewentualnie od razu jaka oferta cenowa by Ciebie/Was interesowała.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze wszyscy na tą Chorwacje skoczymy bo juz daleko nei bedzie, trzeba sie zastanowic publicznie , moze by wartało. Pierun iwe jak bedzie po 10 dniach wiec narazie decydowac trudno.

 

pzdr

 

 

Dokładnie popieram, wszystko będzie zależało od tego jak czasowo, kondycyjnei i pieniężnie sie wyrobimy a to okaże sie dopiero dokładnie w realu.

 

Ja kasy i tak biorę więcej niż założenia i chyba każdy tak robi więc wszystki pomysły odnośnie przedłużenia i trasy piowrotu jak najbrdziej do rozważenia.

 

W końcu to wakacje i nie ma się co spieszyć.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...