Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko ok ale nie da sie zarezerwowac jakos miejsc obok siebie i kazdy wplaci odpowiednia kwote na ich konto? Mi to wszytsko jedno ale pozniej wyjdzie ze kazdy jest w innej czesci promu ktory napewno nie jest maly :icon_twisted: W kupie razniej i do tego zawsze wiecej oczu na swoj prywatny bagaz... (np w czasie snu)

 

ps

co robiny z rezerwacja do muzeum ducati? tez trzeba szybko sie decydowac bo jeszcze miejsc braknie...

 

 

Pewnie że robimy na DUCATI. Preferowane daty to pewnie 19 i 20.06.

 

 

Mi wynikł problem, okazało sie że skończył mi sie paszport, jutro jadę składać wniosek i bedę prosił babke recami i nogami żeby był na 13 tego, kórna zapmniałem o tym bo do krajów wspólnoty nie potrzebny, może coś załatwię.

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że robimy na DUCATI. Preferowane daty to pewnie 19 i 20.06.

Mi wynikł problem, okazało sie że skończył mi sie paszport, jutro jadę składać wniosek i bedę prosił babke recami i nogami żeby był na 13 tego, kórna zapmniałem o tym bo do krajów wspólnoty nie potrzebny, może coś załatwię.

 

 

Troche podrozowalem , i jestem w plecy z tematem....

 

2 tygodnie temu bylem w Chowacji (Split, Dubrownik itd... ) i kolesie ktorzy ze mna byli niemieli paszportow i przekraczali granice na dowod bez problemu.

 

Czy ktos sprawdzal trase Split - Dubrovnik ??? Ja plynolem jachtem wiec nie wiem, ale spotkalem polkow w Dubrowniku i mowili ze masakra.... Podobno droga jest przez waskie trasy gorskie na ktorych max predkosc samochodem to 40 km/h

 

W samym Dubrovniku to sie za bardzo nic nie dzieje, to raczej miaststo dla zakochanych niz imprezowiczow takich jak MY :icon_mrgreen:

Co do waluty to obowiazuje Kuna, ale mozna wszedzie placic Erykami, tylko trzeba uwazac na ich subiektywne kursy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok ale nie da sie zarezerwowac jakos miejsc obok siebie i kazdy wplaci odpowiednia kwote na ich konto? Mi to wszytsko jedno ale pozniej wyjdzie ze kazdy jest w innej czesci promu ktory napewno nie jest maly ;) W kupie razniej i do tego zawsze wiecej oczu na swoj prywatny bagaz... (np w czasie snu)

 

 

Wpadlem dzisiaj do pzm zapytać o prom. No i na kazdy pojazd musi byc osobna rezerwacja i dlatego nie dadza gwarancji ze nasze miejsca beda razem. Ale nawet jezeli bedzie jakis problem to rezerwacje i tak trzeba wymienic w porcie na bilety i wtedy mozna zalatwic ze miejsca beda kolo siebie.

 

Umowilem sie ze w tym tygodniu wypelnimy te wnioski i do 14.00 w poniedzialek wszyscy wyslemy do nich potwierdzenia przelewu i wtedy zrobia nasze rezerwacje jedna po drugiej tak ze jest szansa ze miejsca od razu beda razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez klawiature mi to niechce przejść i w własnej głowie mi to się nie mieści bo świat mi się wali (ten wyjazd był dla mnie najważniejszym wydarzeniem od 3 lat), ale nie dam rady, sprawy biznesowe mi się tak skomplikowały, że najprawdopodobniej nie dam rady pojechać z wami (pozostaje realnie około 20%, że pojadę ale to nie statystyka aby na mnie liczyć więc w razie czego zostawiam na własnej głowie organizacje samego siebie)

 

Tazzman, oczywiście zobowiązania pokrywam więc jeśli koszulki już zamówione to chociaż będzie fajna pamiątka po planach,

 

Mycior jeśli brak mojej osoby wpływa jakoś na cenę u kolegi siejest to proszę o info na PW

 

Mundek, w poznaniu i tak bywam regularnie (choć nie zawsze moto) więc może spotkać mimo wszystko się uda

 

 

pzdr 4 all and really good fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mycior jeśli brak mojej osoby wpływa jakoś na cenę u kolegi siejest to proszę o info na PW

 

Spoko, ja ceny nie zmienię chośby tylko jedna osoba od Was przyjechała, szkoda, że Cię nie będzie ale czasami są wyższe sprawy. ostanio "złowiłem" przypadkiem samotnego jeźdźca z Polski. Zuważyłem na parkingu jego motor z Polską rejestracją i zagadałem. Z zdania na zdanie zapytał czy mogę mu polecić jakiś nocleg, zaproponowałem u mnie. Najpierw był trochę skeptyczny ale wyjechał ze zdaniem, że wróci z żoną :icon_mrgreen:

Poznaniak z BMW był. Ma jakąś firmę budowlaną. Może do Was dołączy (forum)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem dzisiaj do pzm zapytać o prom. No i na kazdy pojazd musi byc osobna rezerwacja i dlatego nie dadza gwarancji ze nasze miejsca beda razem. Ale nawet jezeli bedzie jakis problem to rezerwacje i tak trzeba wymienic w porcie na bilety i wtedy mozna zalatwic ze miejsca beda kolo siebie.

 

Umowilem sie ze w tym tygodniu wypelnimy te wnioski i do 14.00 w poniedzialek wszyscy wyslemy do nich potwierdzenia przelewu i wtedy zrobia nasze rezerwacje jedna po drugiej tak ze jest szansa ze miejsca od razu beda razem.

 

Uszanowanie.

 

W takim razie jutro robię przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna imprezke macie :biggrin:. Ja jade do Wloch pojutrze, szkoda ze urlop sie nie zgral bo bym sie dolaczyl.

 

Co do promow to jesli nie biezecie kabin tylko poklad (bo te fotele sa bez miejscowek nie?) to IMHO nie ma wiekszego sensu rezerwowac i placic wczesniej. Moto sa dosc "uprzywilejowane", miejsce sie znajdzie, nie trzeba byc w porcie iles tam godzin wczesniej tylko podjezdzacie od razu na zaladunek. Tym bardziej ze czerwiec to wlasciwie dopiero poczatek sezonu. Poza tym jak sie zmienia plany, to nic nie przepada itp. Oczywiscie zrobicie jak chcecie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzoov no niby racja,ale np do JuKeja to jak sobie kupisz prom przez neta to płącisz 30 funów, a jak przyjedziesz na miejsce i chcesz na juz to płacisz 60 wiec jezli ty mamy za 89 to czy jak przyjedizemy nie trzeba bedzie zapałcic ze 150.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''...Co do promow to jesli nie biezecie kabin tylko poklad (bo te fotele sa bez miejscowek nie?) to IMHO nie ma wiekszego sensu rezerwowac i placic wczesniej. Moto sa dosc "uprzywilejowane", miejsce sie znajdzie, nie trzeba byc w porcie iles tam godzin wczesniej tylko podjezdzacie od razu na zaladunek. Tym bardziej ze czerwiec to wlasciwie dopiero poczatek sezonu. Poza tym jak sie zmienia plany, to nic nie przepada itp. Oczywiscie zrobicie jak chcecie...''

 

To by sie zgadzalo, bo sa z tego co sie orientuje mijsca ktore sa faktycznie bez numeru, ale zapewniaja siedzenie, i sa rowniez takie ktore obowiazuja na fotele na ktore nie ma rezerwacji i etwdy kto pierwszy ten lepszy.

 

Moto z tego co milaem okazjae zaobserwowac wjezdzaj bez kolejki razem w momencie gdy wchodza juz ludzie.

Pewne jest jednak, ze rozni przewoznicy rzadza sie roznymi prawami. W liniach takich jaa Colorline lub Fiordline plywajcacych po skandynawii, to nawet nie trzeba podawac zgonych danych (imie, nazwisko, nr rej itp) do rezerwacji, bo i tak na to nikt nie patrzy. Wazne jest tylko informacja ze osoba ta jest dorosla.

 

Time will show us :biggrin:

Edytowane przez wokibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez klawiature mi to niechce przejść i w własnej głowie mi to się nie mieści bo świat mi się wali (ten wyjazd był dla mnie najważniejszym wydarzeniem od 3 lat), ale nie dam rady

 

Mycior jeśli brak mojej osoby wpływa jakoś na cenę u kolegi siejest to proszę o info na PW

 

 

szkoda stary, ale czasem tak bywa.Moze jeszcze ci sie wyklarujei polecisz z nami :bigrazz:

 

co do kosztów no to niestety musisz przelac na moje konto cała kase która planowałes wziać, bo wiesz troche mnie to kosztowałao zalatwień, uruchomiłem całą machine,wysłałem ludzi no a to wszstko kosztuje. :icon_razz:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzoov no niby racja,ale np do JuKeja to jak sobie kupisz prom przez neta to płącisz 30 funów, a jak przyjedziesz na miejsce i chcesz na juz to płacisz 60 wiec jezli ty mamy za 89 to czy jak przyjedizemy nie trzeba bedzie zapałcic ze 150.

 

To juz trzeba by sie dowiedziec dokladnie. Z tego co wiem przynajmniej niektorzy maja ceny stale, ale glowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna imprezke macie :icon_mrgreen:. Ja jade do Wloch pojutrze, szkoda ze urlop sie nie zgral bo bym sie dolaczyl.

 

Co do promow to jesli nie biezecie kabin tylko poklad (bo te fotele sa bez miejscowek nie?) to IMHO nie ma wiekszego sensu rezerwowac i placic wczesniej. Moto sa dosc "uprzywilejowane", miejsce sie znajdzie, nie trzeba byc w porcie iles tam godzin wczesniej tylko podjezdzacie od razu na zaladunek. Tym bardziej ze czerwiec to wlasciwie dopiero poczatek sezonu. Poza tym jak sie zmienia plany, to nic nie przepada itp. Oczywiscie zrobicie jak chcecie.

 

pozdro

 

Mamy do wyboru poklad bez miejscowek, fotele lotnicze, kabiny. Fotele z tego co sie zorientowalem sa numerowane.

 

Szukac gdzies na pokladzie miejsc dla 7 osob nie majac miejscowek chyba nie ma sensu bo bilet za poklad jest tylko o pare euro tanszy od fotela. Mozemy tez jechac jak radzi rzoov bez rezerwacji i na miejscu kupowac bilety to bedziemy miec jakas elastycznosc czasowa no i bedzie luz na wypadek gdyby Enzo nie wpuscili na poklad bez paska :icon_mrgreen:

 

Co wy na to bo w koncu trxzeba jakas decyzje podjac :icon_mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....a wypadek gdyby Enzo nie wpuscili na poklad bez paska .....

 

Nawet mnie nie wkurwiaj :eek: :) :P

 

 

kazan - szkoda że taka lipa Ci wyszła :(

 

Ja ide za głosem ludu, więc może być na miejscu.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...