Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wszystko mi pasi Tazz... :notworthy:

 

Tak myslalem ze jak zostanie czas we wloszech to zeby zachaczyc o San Marino - Imole jadac z Modeny do Rimini. Tam jest tor wyscigowy F1 wiec mozna zwiedzic (min pomnik Senny w miejscu gdzie zginal), moze beda odbywac sie jakies jazdy :lalag:

Edytowane przez Tytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie koszulek:

Tazzman 2szt czarne L

Tytus 1 sz. Czerwona L

Kazan granatowa 1 szt XL

Mycior czarna 2szt L

Luker Zet 1szt czerwona L

Mundek czarna 1 szt XL

enZo czarna 1 szt L

 

brakuje:

 

.wokibart

 

chlopaki czekam na was i zaczynamy zamawiac

 

jak juz bede miec komplet to zamawiam i na PW posylam wam nr konta a wy w odpowiedzi podajecie mi swoje adresy!!!

 

 

POPRAWIONE>>>CZEKAM DO NIEDZIELI I W NIEDZIELE PO POLUDNIU ZAMAWIAM!!!!!!

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman to ja prosze rozmiar L czarna 1 szt. ale przelew moge srobic dopiero w poniedzialek bo dzis jestem ostratni dzien w rzymie i wlasnie jade zaraz do Tivoli a tam nie mam dostepu do internetu.

 

Z gory dzieki.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie koszulek:

Tazzman 2szt czarne L

Tytus 1 sz. Czerwona L

Kazan granatowa 1 szt L

Mycior czarna 2szt L

Luker Zet 1szt czerwona M

Mundek czarna 1 szt XL

enZo czarna 1 szt L

 

brakuje:

 

.wokibart

 

chlopaki czekam na was i zaczynamy zamawiac

 

jak juz bede miec komplet to zamawiam i na PW posylam wam nr konta a wy w odpowiedzi podajecie mi swoje adresy!!!

Poprawka dla mnie miała być XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie koszulek:

Tazzman 2szt czarne L

Tytus 1 sz. Czerwona L

Kazan granatowa 1 szt L

Mycior czarna 2szt L

Luker Zet 1szt czerwona M

Mundek czarna 1 szt XL

enZo czarna 1 szt L

 

brakuje:

 

.wokibart

 

chlopaki czekam na was i zaczynamy zamawiac

 

jak juz bede miec komplet to zamawiam i na PW posylam wam nr konta a wy w odpowiedzi podajecie mi swoje adresy!!!

 

 

Po przemysleniu sprawy jednak wezme L-ke. No o ile nie jest za pozno :biggrin:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to by bylo super 100% pewnie i wygodnie dla kazdego :buttrock:

 

no nie wiem czy tak super , bo mnie moj bank skasuje chbya jakieś 120-150 zł extra za przelwe czyli w sumie srednio sie to opłaca. No chbya ze ktos ma jakąs tansza opcje.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym placeniem za prom to sprawa wyglada tak ze mozemy:

 

a) zarezerwować bilety w polskim biurze podrozy i zaplacic przelewem w pln :biggrin:

b) zarezerwować bilety przez internet u przewoznika i zaplacic w euro

c) kupić bilety na miejscu w kasie i zaplacic gotowka

 

Jak dla mnie to opcja pierwsza jest najlepsza bo placimy tyle samo co kupujac bilety we wloszech i to w pln, mamy pewne bilety i nie ma przelewow za granice wiec koszty bankowe tez sa male.

 

No ale decyzja wspolna wiec czekam na wasze komentarze.

 

PS. Mycior wczoraj ciezko bylo sie za toba utrzymac na torze ale to byla dobra rozgrzewka przed Alpami :banghead:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat, z nieba mi spadacie (zwłaszcza enzo) mieliśmy z żonką śmigać do Chorwacji, ale jakoś wczoraj urodziły nam się Alpy które miały być za rok :flesje:. A że w tym roku dużo jakoś zajęć pozamotocykłowych to nie mam jakoś czasu żeby się wczytać w przewodniki i i net. Także plan Waszej eskapady odpowiada mi bardzo bo już coś jest, więc jeśli pozwolicie, to skorzystam z niego ewentualnie trochę go modyfikując.

My wyjeżdżamy w tym roku samotnie (tak jakoś wychodzi, a szkoda) początkiem lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo muzeum ducati gdzie mamy zamiar sie wybrac dowiedziaalem sie ze bez wczesniejszej rezerwacji nie ma takiej opcji by wejsc!!! trzeba sie umowic czy miejsca beda :o

znalazlem takie info:

http://www.ducati.com/heritage/museo/contatti.jhtml

 

a tu dorwalem jakis formularz zgloszeniowy

http://www.ducati.com/heritage/museo/form_...azione_eng.html wiec trzeba ustalic kiedy tam bedziemy na ktora godzine :o i sie zapisac za wczesu bo miejsc jeszcze nie bedzie... (wszystko jest free)

 

w muzeum ferrari nie bedzie problemu bo widze ze sa bilety...

Edytowane przez Tytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luker_zet - dzieki na oferte, ja jestem za tym za czym wiekszość - tzn mi jest obojętne.

chlopaki trzeba zabukowac bilety w ciagu jednego dnia i najlepiej do łikendu

 

pzdr

 

Z tych 3 ofert ktore wyslalem na PW to bedzie chyba najlepsza opcja dla nas:

 

1. kazdy sam wypelnia formularz na: http://pliki.pzmtravel.com.pl/bilety/

 

(dane ktore powinny byc takie same u wszystkich to Trasa: Ankona-Split; Linie: Blue Line International; Data: 21.06.2008 godz. 21.00; Typ kabiny: fotel; Ilośc osób: 1; W uwagach albo w miejsce wymiarów pojazdu trzeba wpisać że chodzi o motocykl. We wszystkich pustych polach trzeba podobno wstawić iksy. Jakby co to tel do PZM Travel jest taki 022 849 84 49)

 

2. później każdy dostaje mailem dane do przelewu i sam robi przelew.

 

3. każdy dostaje mailem potwierdzenie rezerwacji, które trzeba wydrukować i zabrać ze sobą.

 

Najlepiej jezeli wszyscy zrobia przelew jednego dnia to jest szansa ze miejsca beda jakos w miare blisko siebie :biggrin:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok ale nie da sie zarezerwowac jakos miejsc obok siebie i kazdy wplaci odpowiednia kwote na ich konto? Mi to wszytsko jedno ale pozniej wyjdzie ze kazdy jest w innej czesci promu ktory napewno nie jest maly :P W kupie razniej i do tego zawsze wiecej oczu na swoj prywatny bagaz... (np w czasie snu)

 

ps

co robiny z rezerwacja do muzeum ducati? tez trzeba szybko sie decydowac bo jeszcze miejsc braknie...

Edytowane przez Tytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...