Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My bedziemy zorganizowani i to bardzo dobrze. :bigrazz: Zapodaj jakąś oferte (pokoje/namioty) na PW lub na [email protected]

pzdr

Mail poszedł panowie do admina ;)

Z mojego regionu na Chorwację jechałem ok. 3,5 godziny przez Lienz i Włochy.

Kurcze nie chcę robić sobie reklamy wykorzystując do tego to forum i dlatego celowo nie podaję nazw ale piwo z Wami przy ognichu u mnie bym chętnie wypił ;)

 

Pozdrawiam

 

Mail poszedł panowie do admina ;)

Z mojego regionu na Chorwację jechałem ok. 3,5 godziny przez Lienz i Włochy.

Kurcze nie chcę robić sobie reklamy wykorzystując do tego to forum i dlatego celowo nie podaję nazw ale piwo z Wami przy ognichu u mnie bym chętnie wypił ;)

 

Pozdrawiam

 

Film z regionu:

http://de.youtube.com/watch?v=LG9RJ_-3c1Y

Uda mi się wzbogacić o motorowców z PL ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie patrząc na listę moto którymi jedzimy stwierdziłem że prawie wszyscy jadą na litrach więc trudno będzie dotrzymać mi kroku na 600 więc postanowiłem zamienić swoje moto na coś naprawdę mocnego.

 

Szukałem i szukałem i naprwdę trafiła mi się świetna okazja i zamieniłem swoją CBRkę na to:

 

http://picasaweb.google.pl/lh/viewPhoto?un...923359239545906

 

http://picasaweb.google.pl/lh/viewPhoto?un...923354944578594

 

http://picasaweb.google.pl/lh/viewPhoto?un...923350649611282

 

Swietna maszyna, teraz nie wstydzę sie z wami jechać :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Moda jak juz :icon_eek: .

Dzieki za oferte i bedziemy w kontakcie mailowym.

 

pzdr

Oki, wszystko jasne. Jak potrzebujecie jakieś informacje o Austrii to pytajcie, bez wzglądu na to czy zdecydujecie sią na pobyt u mnie czy nie.

Czysto informacyjnie może Was zainteresuje ta impreza:

http://www.polskiedni.pl/2008.php?co=program

Nie jestem w jakimkolwiek stopniu jej organizatorem ani współorganizatorem. Informuje tylko o tej imprezie a nie reklamuję ją. Niektórym się podoba innym mniej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.enZo - CBR 600 F4 2003 - Zmość

2.MYCIOR CBR 1000 RR 2004 - Dębica

3.Kazan CBR900RR + może ktoś na R-One Koszalin

4 Luker zet - CBR 600F 2005 Warszawa

5.Tytus - CBR 1000 RR SC57B 2007 Katowice

6.Mundek - CBF 600NA Poznań

7.Tazzman - GSX-R 1000 K7 2007 Podbeskidzie

8.wokibart - FZ6S Fazer 2006 Dębica

 

Pytanie jeszcze do wszystkich odnosnie noclegu.Dostłem oferte siejest'a i tu pytanie do was - czy spimy na łozeczkach czy w namiotach. Bo to bedzie pierwszys dzień wyprawy i beziemy po okolo 900-1000 km.Jest to początek wyprawy i z Enzem myslelismy, zeby miec przynajmniej 3 noclegi w łozeczkach, w miare wyczerpania ,a reszte spania to namioty.

Wiadomo ze jesli roznica w cenie jest mała to mozna sie wbić w hostel,ale zazswyczja namiot to 1/3 - 1/2 cena łozka

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...coś naprawdę mocnego.

 

Szukałem i szukałem i naprwdę trafiła mi się świetna okazja i zamieniłem swoją CBRkę na to:

Swietna maszyna, teraz nie wstydzę sie z wami jechać :) :)

niezly scig :) tylko gdzie ty to bedziesz tankowal i co ile... :banghead:

 

Pytanie jeszcze do wszystkich odnosnie noclegu.Dostłem oferte siejest'a i tu pytanie do was - czy spimy na łozeczkach czy w namiotach. Bo to bedzie pierwszys dzień wyprawy i beziemy po okolo 900-1000 km.Jest to początek wyprawy i z Enzem myslelismy, zeby miec przynajmniej 3 noclegi w łozeczkach, w miare wyczerpania ,a reszte spania to namioty.

Wiadomo ze jesli roznica w cenie jest mała to mozna sie wbić w hostel,ale zazswyczja namiot to 1/3 - 1/2 cena łozka

Jak dla mnie to jestem na tak :) Podeslij mi na pw oferte kolegi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo - Kolega siejest to konkretny jegomość.

 

Oferte ktorą dostałem jest dosyć ciekawa i zamowienie juz złozyłem na 1 noc (tą pierwszą). Wiadomo ze jest nas 8 i ze moze być 10 (wokibarta kumpel i kazana kumpel) , wiec było by zajedobrze jesli te 2 osoby lub ktos wiecej by sie zdecydowali jak naszybciej , bo pozniej moze nie być juz miejsca.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo - Kolega siejest to konkretny jegomość.

 

Oferte ktorą dostałem jest dosyć ciekawa i zamowienie juz złozyłem na 1 noc (tą pierwszą). Wiadomo ze jest nas 8 i ze moze być 10 (wokibarta kumpel i kazana kumpel) , wiec było by zajedobrze jesli te 2 osoby lub ktos wiecej by sie zdecydowali jak naszybciej , bo pozniej moze nie być juz miejsca.

 

 

pzdr

 

 

tak jak pisałem na pw oferte widziałem i może być

 

tylko, że ten +ktoś odpada, wychodzi na to, że pojadę sam, nie udało mi się nikogo namówić a opcji było pare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem na pw oferte widziałem i może być

 

tylko, że ten +ktoś odpada, wychodzi na to, że pojadę sam, nie udało mi się nikogo namówić a opcji było pare

 

Cieszymy się, pozdrawiamy i do zobaczenia.

Piotrek i Sonja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie bylo mnie kilka dni na foprum i juz widze niezla akcja :icon_question:

enzo - jak obladujesz tego nowego sprzeta to pamietaj o zmianie ustawien zawieszenia.. bo to szatan straszny :bigrazz:

mycior - podeslij mi pliz na [email protected] oferte noclegu w alpach ;) jesli o mnie chodzi moge spac w lozkach wszystkie noce :)

 

co do wyjazdu to przelecz alpejska koniecznie do obejrzenia (wszyscy mi to polecaja) i chetnie zjem wurst aus grill :) w austrii :)

 

co do wloch to poddaje sie sugestiom grupy, natomiast co do kilku dni luzem to myslalemn o promie do chorwacji i tam posmiganiu i pobyczeniu sie przez kilka dni (dubrovnik, split, zadar, plitvice) a pozniej przes slowenie (nocleg w maribor) do domu..

mozna by takze z chorwacji podskoczyc do czarnogóry (serbia) bo mam tam zajebistego znajomego serba (Vukasin) i on nas chetnie przyjmie - rozmawialem z nim wczoraj i mowil ze jest plaza. jest zimne piwko. sa napalone serbki :) i tylko uwazac na drogi lokalne bo sa dziury. Glowne drogi sa ok i spokojnie po nich mozna smigac :)

 

wiec its up to us :

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie bylo mnie kilka dni na foprum i juz widze niezla akcja :bigrazz:

enzo - jak obladujesz tego nowego sprzeta to pamietaj o zmianie ustawien zawieszenia.. bo to szatan straszny :flesje:

mycior - podeslij mi pliz na [email protected] oferte noclegu w alpach :crossy: jesli o mnie chodzi moge spac w lozkach wszystkie noce :eek:

 

co do wyjazdu to przelecz alpejska koniecznie do obejrzenia (wszyscy mi to polecaja) i chetnie zjem wurst aus grill :banghead: w austrii :bigrazz:

 

co do wloch to poddaje sie sugestiom grupy, natomiast co do kilku dni luzem to myslalemn o promie do chorwacji i tam posmiganiu i pobyczeniu sie przez kilka dni (dubrovnik, split, zadar, plitvice) a pozniej przes slowenie (nocleg w maribor) do domu..

mozna by takze z chorwacji podskoczyc do czarnogóry (serbia) bo mam tam zajebistego znajomego serba (Vukasin) i on nas chetnie przyjmie - rozmawialem z nim wczoraj i mowil ze jest plaza. jest zimne piwko. sa napalone serbki :lalag: i tylko uwazac na drogi lokalne bo sa dziury. Glowne drogi sa ok i spokojnie po nich mozna smigac :clap:

 

wiec its up to us :

 

Hej

Na stronie

http://www.grossglocknerstrasse.eu/grossgl/motorempl.htm

wklejam Wam dziś kilka informacji po polsku co na Was czeka itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem pierwsze dwa dni trasy na google maps :clap: wyszlo jakos tak chyba ze widzicie to inaczej to dodajcie zmiany i dajcie linka

 

Myslenice - Zell am See

http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geoco...7,10.239258&z=7

 

Lienz - jez. Garda

http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geoco...32,2.559814&z=9

 

... no i oczywiscie pomiedzy jest Grossglocknerstrasse ale google jakos nie uznawal tego jako drogi ;)

 

Pare odcinkow z www.sundaymorningrides.com/international/ no bo chyba trasy juz ogarniete i sprawdzone na 2kolkach :clap: :clap:

 

MYCIOR podeslij do mnie tez w wolnej chwili na PW oferte Siejest'a.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o trasę z Lienz - jez. Garda to już wcześniej stwierdziliśmy ze olewamy Bolzano i jedziemy cały czas przez alpy tj. Cortina d'Ampezzo - > Falcane - > Moena - > Predazzo - > i dopiero Trento i Garda.

 

Będzie ciekawiej jechać non stop po krętych górskich drogach i miejscowościach :D

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trasę z Lienz - jez. Garda to już wcześniej stwierdziliśmy ze olewamy Bolzano i jedziemy cały czas przez alpy tj. Cortina d'Ampezzo - > Falcane - > Moena - > Predazzo - > i dopiero Trento i Garda.

 

Będzie ciekawiej jechać non stop po krętych górskich drogach i miejscowościach :D

Pozdro

 

no to maly update :biggrin:

 

Lienz - jez. Garda

http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geoco...68,3.713379&z=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...