Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mycior zapowiedział że u niego na weselu zagra świetna kapela, a mianowicie http://pl.youtube.com/watch?v=S3tG1X5ewAg więc nie omieszkam z nim zatańczyć :) :)

 

eee nie u mnie na weselu zagra kto inny, ale moze na ta planowana nocke na która zostaniecie to tam ta kapele zamówie ;-) - kwestia tylko czy jeszcze żyją :)

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy z Radomia też by pare osób przyjechało :biggrin: Jak nic nie wyskoczy to postaramy sie być :buttrock:

Ciekawe co na to wszystko przyszła żonka :buttrock: :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś pewnie chciał żeby na Twoje moto wskoczyła! I gaz do dechy :) :flesje: PZDR

Joaśka

 

 

No wiesz chyba mu takiej swini nie zrobie :clap: niech chlopak zasmakuje zycia malzenskiego, ale jak ty bys chciala to mozesz wskoczyc :clap: i heja polecimy se gdzies na przejazdzke oczywiscie po orszaku weselnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz chyba mu takiej swini nie zrobie :smile: niech chlopak zasmakuje zycia malzenskiego, ale jak ty bys chciala to mozesz wskoczyc :flesje: i heja polecimy se gdzies na przejazdzke oczywiscie po orszaku weselnym.

 

Widzę tu jakieś podchody :icon_mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwesti formalnej, czy na bimber juz Mycior nastawiłeś i czy kawalerskie będzie?

 

o, dobre pytanie: od jednej imprezy lepsze są dwie :icon_rolleyes:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwesti formalnej, czy na bimber juz Mycior nastawiłeś i czy kawalerskie będzie?

 

Kawaleskie juz mam obczjajone , ale nie potrzebuje orszaku :biggrin:

co do bimbrowni to trzeba by kogoś z Łącka wylukac - moze jest ktoś na FM i przywiezie trunek :crossy:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawaleskie juz mam obczjajone , ale nie potrzebuje orszaku :bigrazz:

co do bimbrowni to trzeba by kogoś z Łącka wylukac - moze jest ktoś na FM i przywiezie trunek :bigrazz:

pzdr

 

 

Spoko, bimber nastawimy w beczkowozie po gnojówce u paqa w Bradkowicach :lapad:

 

Na impreze akurat się zdąży przepędzić :)

 

Mysle że CBRa i Hornecik dadzą rade ten beczkowóz do dębicy dociągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - z tego co widzę TRZEBA pilnować kolegi aby nie uciekł po drodze do kościoła - w takim razie piszę się i ja do tej ESKORTY :biggrin: :crossy: ;)

 

a i przy okazji będzie okazja spotkać znajome GĘBULE :bigrazz:

 

07-06-2008

 

-czekam na szczegóły-tzn. ile dni wcześniej i gdzie... :flesje: :eek: :flesje:

 

Ps. pogratuluję dopiero po ŚLUBIE ;)

 

Dożyję ,przybęde :biggrin:

 

 

Ja w kwesti formalnej, czy na bimber juz Mycior nastawiłeś i czy kawalerskie będzie?

 

 

Powiem Ci tylko tak : gdybym w dniu ślubu mojej starej łeb ukręcił i dostał na sprawie maxa to od 9 lat byłbym wolnym człowiekiem. Masz jeszcze czas i się zastanów. Ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie a więc przyjmij pierwsze życzenia z okazji zmiany stanu cywilnego a jak dożyję to i zajrzę na motocyklu.

 

 

POZDRAWIAM i do ZOBACZYSKA Babki i Chłopiska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...