Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie OK, a Panowie wyprasowac spodnie od kobi na kanty :bigrazz:

pzdr

 

Ależ Ty masz MYCIORKU wymagania.

Kobiety umyte,ondulacja zrobiona ,stroje mają być z Paryża.Panowie świeża watka w ucho, spodnie od kobi na kant :flesje: (Chociaż to niezły pomysł na konkurs na jakimś Zlocie :crossy: )

Motocykle błysk,faceci wymoczone te no Klejnoty Rodzinne :biggrin:

I jeszcze mają Cię odprowadzić :biggrin: No co Ty ? Boisz się ,zwiać planujesz i to na wszelki wypadek :eek:

Może jeszcze niech zjadą na linach zawieszonych nad Ołtarzem ubrani w te kobi i czarne Kominiarki i z Tobą na rączkach i postawią Cię obok Yoanny :flesje:

Tylko niech też od razu karetki podstawią pod Kościół :eek:

Mycior --- dawaj listę życzeń w temacie Parady i oprawy ceremonii tylko Listy Prezentów nie dołączaj bo nijak się nie da połączyć zjazdu na linie ,palenia gumy i trzymania w rękach pudełka z chińską porcelaną :flesje:

Coś się musi wtedy zpie.........lić :biggrin:

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to musowo, ale tez z umiarem, a jak juz odprowadzicie pod lokal to bez bez oporów - niech wiedzą ze MYCIOR sie żeni

 

pzdr

A ja sprzęta zmieniłem na troszku głośniejszy i jako,że ja pobożny jestem,to pod kościołem będę świecił przykładem,a póżniej to ho ho...Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,no i was ''gołąbeczki''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj będzie się działo... :buttrock:

JOAŚKA - widzę,że nawet na chwilkę nie dasz mu zapomnieć o dacie ślubu :crossy: ;) :crossy:

POZDRAWIAM!!!

P.

 

 

Przemo !

To z sympatii :P do MYCIORA.

 

Oj się działo będzie

Oj się będzie działo

Już tylko dni 11 do Ślubu zostało

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko koleznaki i koledzy

Termin mnie juz cisnie niezle ,ale jeszcze mam 11 dni wolnego ;D

Ogolnie to chciałem napisac ze spotkanie pod szpitalem Dębickim na przystanku i kolo niego - tak o godiznie 12:30. Spotkanie pod szpitalem ,bo pod domem ciasno a musi być miejsca dla gosci.Okolo 13 Ja dojade do was dojade z ekipą prowadzącą.Wszyscy sie wbijają za ekipe prowadzącą ,ale przed samochód młodej pary. Najlepiej jakby z kilka moto zostało i zamkneło całą parade czyli pojechali za ostatnim samochodem który wyglada na weselny ;-)

Wszyscy jada za prowadzącym ,a tylko osoby wyznaczone stają i blokują krzyzóweczki.

1.Całą ekipą jedziemy do Młodej.

2.Tam nas pobłogosławią czy cuś i potem cała ekipa jedzie do kosciółka do straszęcina.

3. Pod kosciołem nie chałsowac za bardzo i za długo bo po naszym ślubie jest nastepny,ale pod lokalem hałasu do woli. Pod lokalem wszyscy jada za prowadzacymi robicie nawrotke, kto ma sakwy bierze odemnie podarunek :lol: i jedizecie na miejscówke o której napisze następnym razem.

4. ZADNE WYGŁUPY NIE SA POTRZEBNE (latanie na kole itp.) mozna spalic laczka ale z umiarem, zeby nie było niesmacznie dla gości - ze dawcy i szaleńcy

 

Dzieki dzieki kazdemu kto sie zjawi - oczywiscie wszelkiej maści pierdopędy,osoby bez pełnej kat A lub A1, lub chcący poszaleć - uprasza sie o pozoastanie w domku.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje moto aktulanie leży bez ramy... a silnik porozkładany na części pierwsze(niestety złośliwość rzeczy martwych) , ale mam nadzieje że do 7 sie wyrobie :( nie moge ominąć takiej integracji :D i takiej imprezki :banghead:

 

Pozdrawiam i ćwicz pierwszy taniec, jak to w tradycji żebyś nie dał ciała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam i ćwicz pierwszy taniec, jak to w tradycji żebyś nie dał ciała :P

 

no no MYCIOR a może taki taniec? :

 

 

:banghead:

 

Ja niestety przybyc nie bede mogl ze wzgledu na akuratny brak sprzeta :P ale życze wszystkiego naj na nowej drodze! :D :(

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...