Skocz do zawartości

Czechy????


WOLAN
 Udostępnij

kiedy?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy wyprawa do Czech

    • Marzec
      1
    • Kwiecień
      2
    • Maj
      7
    • Czerwiec
      11
    • Lipiec
      10
    • Sierpień
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Co do kilometrów to podam wszystko tylko musi sie toche cieplej zrobić podam trase i wszystko pojade tam i podam wszystkim +- ceny, narazie to jest tam śnieg i można na nartach jeździc :bigrazz: tak ,że spokojnie wszystkiego sie dowiecie, mamy jeszcze troche czasu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście się wybierali w sierpniu to w okolicach Jesennika odbywa się całkiem przyjemny zlocik , wiem bo w tym roku byłem ,Motoparty Habina http://crazyhorses.wz.cz/ polecam , piąta fotka z 2007 kolega Magnet przy swojej cb1000 rozpala grilla a my zajeżdżamy na gotowe :banghead: :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle tak: same Jaseniki to nudy właściwie nic tam nie ma i to raptem 30 kilometrów za granicą. Pokręcimy sie godzinke i trzeba myśleć co dalej. Sztandarowym punktem wyjazdu jest Karlova Studanka i jej śmierdząca woda lecznicza ( http://www.k.studanka.cz/fotogalerie/index.htm ) i nie wiem czy wbijamy na Pradziada bo do połowy można wjechać na moto ale nie jestem pewien czy i ile to kosztuje. Co do pola namiotowego to fajne jest w Karlov-Mala Moravka. Po drodze mnóstwo różnych głupot. Moto-wetran muzeum, jaskinie no i głównie widoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie teraz mnie,juz pare razy robiłem takie wypady, moze nie na motorach ale zawsze jakies doswiadczenie, Zeby wypalił wyjazd ktos musi wziac na siebie pełna organizacje, ustalenie trasy, noclegi, itd. a reszta sie podczepia albo nie. Jesli bedzie demokracja to do wrzesnia nie ustalimy terminu bo kazdemu pasuje inna wersja,Trzeba tez pamietac ze od czerwca ciurkiem zaczynaja sie rózne ciekawsze imprezy i tak aż do wrzesnia, i jedynym realnym miesiacem jest maj, zreszta maj bedzie w tym roku bardzo goracy wiec mysle ze bedzie ok. natepna sprawa, dobrze by było podzielic grupe na wolnych i szybkich, np. ja z uralem nie pociagne z wozem wiecej jak 70, ale to juz jak sie zamknie poważna grupe tydzien przed wyjazdem, bo wiele osób jeszcze zrezygnuje. I dobrze wrzucic wpisowe np. 20zł które przepada w razie wycofania. I jeszcze długosc wypadu. Jeden dzien to za mało, jesli ja z kluczby bede leciał 3-4h w jedna strone, to nie usmiecha mi sie przyjechac wystudzic silnik i wracac, to musi byc co najmniej na 3 dni, 1 dzien piatek dojazd do Pródnika, formowanie szyku i odjazd na czechy gdzies blisko na biwak, potem piwko kiełbacha i rano w droge dalej, spanko gdzies blisko granicy i powrót w niedziele rano:-) To przykład, to by miało sens:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje nieraz na czechy -wlasnie tam ,polatac po winklach , w sumie super zabawa .jeden wypad =ok 300km z tego 3/4 to gorskie winkle :buttrock:

okolica super , ale nie zapominajcie ze mozna tez do kletna swietnym szlakiem dojechac do bikerchoica na obiadek [zajebisty i tani]

polecam

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze Granat ma racje ale jeszcze 5 miesięcy wiec to chyba dobry moment na luźną wymiane uwag i pomysłów nawet bez wyciągania konkretnych wniosków.

 

A co do wolniejszej grupy to na mnie możesz liczyć bo moja LUBA ma to do siebie ze nawet na Hayabusie jechałaby 70 wiec i ja tak musze jechać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że coraz więcej chętnych, i bardzo dobrze, ale jesli to miało być na 3 dni, to w piątek wyjazd z domu raczej poznym popoludniem, niz rankiem, zeby tylko na nocleg sie zalapac, a nastepnego dnia zaatakować pepiki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...