Skocz do zawartości

czy kupić..cokupić prosze o opinie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.....

 

Do sezonu troszke jeszcze brakuje ale bardzo chciałbym przesiąść sie na mocniejszą maszyne....

mowa jest o...cbr 600 f4 r6 itp cos z klasy 600cm..... nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ

jak narazie brykam w terenie moją dt 125 lecz nie mam warunków i szczerze przesatło mnie to bawic...

mam do wydania okolo 16 tys...zastanawiam sie czy dam sobie rade.....w sumie z motorkami grzebie

sie od dziecka począwszy od motorynki poprzez simsony itp...jeździełem także na paru ścigach na 900...

600 no wiadomo moc robi wrazenie :biggrin: prosze o opinie na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom... szczerze jak tu większość poleci ci coś z klasy 500cc. Przesiadka ze 125 i DT(nieoszukujmy sie-slaba do offroadu, plus to dużo czesci) będzie odczuwalna, uwierz mi.

 

Na 600cc przyjdzie czas, puki co radziłbym coś o mniejszej pojemnośći, choć wiadomo , temat setek razy poruszany, na wszystkim można sie zabić, dlatego jazda na 600 z głową nie powinna przynieść konsekwencji. Jednak zawsze lepiej zaczynać od motocykli o mniejszej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dlatego jazda na 600 z głową nie powinna przynieść konsekwencji.

 

Czyli twierdzisz, ze glowa tutaj jest najwazniejsza ?

 

Temat bez sensu... nie znamy Cie i nic o Tobie nie wiemy wiec skad mamy wiedziec czy sobie poradzisz ?

Sam najlepiej znasz swoje umiejetnosci.... i wiesz na co Cie stac.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się z tego zrobi temat "do piwa" (to ja już mogę odpisywać :biggrin: )

 

generalnie wygląda to jak na moje oko tak: napaliłeś się na sportową 600 i piszesz tu, żeby kilku podobnych napaleńców odpisało ci, że pomysł super (szczegóły tego typu opinii litościwie pomijam, dość ich w tematach o 600 na 1 motocykl). wtedy spokojnie sobie taką kupisz - wszak koledzy z forum pochwalili koncept

głosów contra i tak nie będziesz słuchał :bigrazz:

tak, były już takie tematy na forum. jeden autor nawet miał dość odwagi, żeby przyznać że właśnie tak jest: zrobi jak chce, a tylko szuka poklasku wśród gawiedzi

 

pomysł nie jest dobry, ale oczywiście: a/ i tak zrobisz jak będziesz chciał, b/ krytykanci nazwani zostaną emerytami, preclami, itd

więc po co ten wątek..? :wink:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się z tego zrobi temat "do piwa" (to ja już mogę odpisywać :buttrock: )

 

generalnie wygląda to jak na moje oko tak: napaliłeś się na sportową 600 i piszesz tu, żeby kilku podobnych napaleńców odpisało ci, że pomysł super (szczegóły tego typu opinii litościwie pomijam, dość ich w tematach o 600 na 1 motocykl). wtedy spokojnie sobie taką kupisz - wszak koledzy z forum pochwalili koncept

głosów contra i tak nie będziesz słuchał :icon_mrgreen:

tak, były już takie tematy na forum. jeden autor nawet miał dość odwagi, żeby przyznać że właśnie tak jest: zrobi jak chce, a tylko szuka poklasku wśród gawiedzi

 

pomysł nie jest dobry, ale oczywiście: a/ i tak zrobisz jak będziesz chciał, b/ krytykanci nazwani zostaną emerytami, preclami, itd

więc po co ten wątek..? :icon_mrgreen:

jsz

:icon_mrgreen: ale pojechanka ale niestety prawdziwa. na 125 brakowalo ci mocy ale na 600 bedziesz mial jej nadmiar takze spokojnie trzeba do tego podchodzic a nie tylko tak "bo mi sie 600 podoba z wygladu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na początku to witam was wszystkich bo jestem świeżakiem na forum :)

 

 

To że jeździłeś na 600 i na 900 to nic nie oznacza. Pewnie to były tylko przejażdżki. Podam Ci przykład kolegi, który wydawało się miał poukładane w głowie. Od dawna jeździł motocyklami mniej wiecej od 13 roku życia rometami--> simsonami--> WSK-ami itp. Po zdaniu prawa jazdy kupił MZ 250 i przejeździł nią jeden sezon. W zimie sprzedał ją i kupił gsxra 600 z 99r. bo jego zdaniem opanował MZ która miała zbyt mało mocy jak dla niego. Wszyscy nu doradzali żeby kupił coś z klasy 500 ostatecznie jak bardzo napalił sie na sporta jakąś 400. 2 miesiące jeździł na tym gixe. Opanował najzwyklejszą jazdę i zaczął odręcac i próbował gumowac. Jego jazda skończyła się gdy niewyhamował przed tirem z naczepą i oprócz tego że roz...przył motor to i sam miał połamane wszystkie kończyny, wstrząs mózgu i jakieś drobne uszkodzenia w kręgosłupie na szczęście będzie chodził. Około roku zajeło mu lecznie i rehabilitacje po tym dzwonie. I nie ma co się oszukiwac bo kazdy kto ma konkretną moc pod ja..mi to i tak i tak kiedyś spróbuje odkręcic...

 

Sam niedługo będę miał egzam na A i uwielbiam plastiki (miałem cagive mito evo 125) i teraz zamierzam kupic kawe zxr400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...