Skocz do zawartości

Co sadzicie o takiej przesiadce?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem uzytkownikiem Hondy Nx 125 i mam ochote jak najszybciej zmienic motor.

Mysle o takim:

Yamaha Yz 426 f

http://allegro.pl/item291728332_yamaha_yz_426_f_400_.html

aukcje podalem dla przykladu.

Jak doradzacie? Mam wzrostu ok 175 waga 63 lat rocznikiem 16.

Ale co do wagi zaczalem chodzic na silownie i bede bral masowke wiec tak dojade do 80 kilo wagi.

Sadzicie ze ten motorek bedzie dobry na przesiadke?

Jak nie to podajcie jakies swoje propozycje motorkow na ktorych waszym zdaniem lepiej zebym jezdzil:D

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z 1/2 cm mniej niż ty, z 2/3 kg więcej i tyle samo lat(jestem ze stycznia) i mam ktm exc 125 i powiem że powoli też brakuje mi mocy .. kumpel ma 250 w 2t to takie coś sądze starczyło by mi w zupełnosci ... 450 poprostu będzie toba pomiatać ...

 

wg mnie(tylko i wyłącznie moje zdanie) 250 w 2t ew. 350 w 4t ... więcej mocy chyba nie ma sensu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz 250 w 2T to jest moc którą nie ogarniesz zbyt szybko. Szczególnie jeśli przesiadasz sie na wyczynówke z NX125.

 

Ja osobiscie poleciłbym 250 w 4T. Moim zdaniem i nie tylko najlepsze rozwiązanie do jazdy po lesie itp.

 

Yamaha 426 to będzie zdecydowanie za duża moc !! Nie ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupił taką Yamahe, jak masz kase i chcesz, podoba Ci się, to nigdy nie zaszkodzi. 426 jest fajnym motocyklem, i nie ma sensu kupywanie jakiś 250, bo mocy też zabraknie. Cąłkiem inaczej jest z 426, bo tam moc jest, tylko teren zacznie sie robić słąby. Wtedy czas zacząć pracować nad umiejętnościami tak ostro i zmieniać teren na bardziej hard. Zależy jak chcesz jeździć, jak ostr podjazdy ogólnie teren, las faktycznie to 426l ub 450, a jeżeli w większości tor to jednak 250 w 2t. Takie jest moje zdanie.

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinowac, w takich dylematach jedynym słusznym rozwiązaniem jest DR350 :icon_evil: :icon_evil:

 

Dojdziesz do tego sam prędzej czy później :D

 

PS. Motorem który kupisz nie musisz jeździć do końca życia, zawsze możesz sprzedać ale bez przesady 250 w 2t czy wyczynowe 4t 450 to nie żarty, możesz nie mieć okazji go już sprzedać...

Pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urban ja mam zamiar latac na tor i po lesie itp. Gdyz do toru mam ok 40 minut jazdy wiec nie moge Ciegle jezdzic czas tez nie pozwala;/ Czesciej jezdze w naturalnym terenie.

wiec jak co wybrac? :icon_evil:

Czekamy na opinie reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...