Skocz do zawartości

Spotkanie w Brzegu Dolnym


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o i dzieki,nie wiedzialem ze tak sexownie z tyłu wyglądam,zaczne fotografowac wyłącznie swoje plecy :biggrin:

 

Na wewnętrznym Homerku !!!!

a gdzie to k.............jest??????????na wewnetrznym ????????,ja to kiedyś leżałem na wewnętrznym,na wyrostek-ale tam nie było zdjęć,chyba że RTG :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i dzieki,nie wiedzialem ze tak sexownie z tyłu wyglądam,zaczne fotografowac wyłącznie swoje plecy ;)

a gdzie to k.............jest??????????na wewnetrznym ????????,ja to kiedyś leżałem na wewnętrznym,na wyrostek-ale tam nie było zdjęć,chyba że RTG :P

Wezwij obsługę to się dowiesz gdzie to k..... jest ! A na wyrostek kładą na chirurgii Homerku !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za dzisiejszy wypad. Mam nadzieję, że wybaczycie żółtodziobom ślimacze tempo i nietrzymanie szyku (jak dla mnie to i tak napierda......iście, nawet krajobrazu nie zdażyłem poogladać :D :) ). Hamir twierdzi, że moje wydechy nie są wcale takie głośnie - tylko czemu teraz dzwoni mi w uszach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dzisiejszy wypad. Mam nadzieję, że wybaczycie żółtodziobom ślimacze tempo i nietrzymanie szyku (jak dla mnie to i tak napierda......iście, nawet krajobrazu nie zdażyłem poogladać :notworthy: :icon_rolleyes: ). Hamir twierdzi, że moje wydechy nie są wcale takie głośnie - tylko czemu teraz dzwoni mi w uszach?

 

 

Tzn., że była prędkość przelotowa określana mianem "do pożaru, lub do porodu " :icon_arrow: *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki komputeraki.

Kto ma pojęcie jak się zakłada forum, proponuję założenie naszego Brzeskiego forum. Łatwiej będzie się nam komunikować, i szybciej dogrywać np. wspólne wypady.

Hamir i s-p coś obiecywali, czekam niecierpliwie :evil: . Ja niestety nie pomogę bo dla mnie ten temat to krasnoludki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej chłopaki komputeraki.

Kto ma pojęcie jak się zakłada forum, proponuję założenie naszego Brzeskiego forum. Łatwiej będzie się nam komunikować, i szybciej dogrywać np. wspólne wypady.

Hamir i s-p coś obiecywali, czekam niecierpliwie :) . Ja niestety nie pomogę bo dla mnie ten temat to krasnoludki :wink:

no wlasnie,krasnoludki,cholera ja tez jestem po ich szkole w temacie kompa,a ze latwiej by sie bylo macac na osobnym polu to fakt.

niech sie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...