Skocz do zawartości

Spotkanie w Brzegu Dolnym


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no mi pasuje własnie te trasa co wy bedziecie jechac bo ja ruszam z Budziszowa wielkiego to na drodze Wilczków- Strzegom to jak mozna to bym sie dołaczył do was?

czym lecicie choperkami czy plastikami?

 

hamir56 uke bys chciał za namalowanie areografem na kasku (orzeszku) krzyza albo orała cos w tym stylu?

 

 

Witam

jak byś dobrze przeczytał to nie ja maluję tylko ASIA i każde zlecenie traktuje indywidualnie, na stronie masz do niej telefon dzwoń i rozmawiaj.

Pozdrawiam

 

 

Planujemy większe spotkanie organizacyjne, dotyczące imprez i wyjazdów naszej ekipy.

Czy są jakieś sugestie co do czasu i miejsca spotkania, czy pozostawiamy Faraona jako miejsce stałych spotkań.

Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy większe spotkanie organizacyjne, dotyczące imprez i wyjazdów naszej ekipy.

Czy są jakieś sugestie co do czasu i miejsca spotkania, czy pozostawiamy Faraona jako miejsce stałych spotkań.

Pozdrawiam :rolleyes:

 

Co do terminu to może sobota 29.03.2008

Cały następny tydzień od 31.03 do 4.04 jestem poza Brzegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj taty czy cię weźmie :)

 

na pewno weźmie :smile: taki dobry, wzorowy tatuś nigdy by nie odmówił swojemu, z resztą podobnemu do tatusia synkowi :P

 

Pszczółka pszczółką, ale prawo jazdy mile widziane :)

 

tą pszczółką, na którą trzeba prawko to bym na pewno zdążył :D

 

chodziło mi o ten malutki pojazd, obity plastikami na który wystarcza karta motorowerowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!

Pewnie nie ten dział, ale bardzo mi się spieszy. Szukam kogoś z Dolnego Śląska. Kupiłam wczoraj Hondę MTX 50 z 1997r, wracają zza Leszna padła mi w Żmigrodzie. Zjeżdżając na stację benzynową ku rozgrzaniu się już później nie odpaliła. Przez całą drogę w sumie ładnie szła, miała czasem takie chwilowe spadki mocy, ale wracało po kilku sekundach do normy. Gość powiedział, że akumulator do wymiany, ale zapewniał, że do Wrocławia dojadę. Nie znam się na motocyklach. Nie wiem czy to może być wina akumulatora. Coś czuję, że po prostu ja coś spieprzyłam. A może to coś przez śnieg?

 

I moje pytanie - czy znalazłby ktoś czas jutro (Wielki Piątek) żeby przejechać się do Żmigrodu i zajrzeć do tego moto?

 

Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!

Pewnie nie ten dział, ale bardzo mi się spieszy. Szukam kogoś z Dolnego Śląska. Kupiłam wczoraj Hondę MTX 50 z 1997r, wracają zza Leszna padła mi w Żmigrodzie. Zjeżdżając na stację benzynową ku rozgrzaniu się już później nie odpaliła. Przez całą drogę w sumie ładnie szła, miała czasem takie chwilowe spadki mocy, ale wracało po kilku sekundach do normy. Gość powiedział, że akumulator do wymiany, ale zapewniał, że do Wrocławia dojadę. Nie znam się na motocyklach. Nie wiem czy to może być wina akumulatora. Coś czuję, że po prostu ja coś spieprzyłam. A może to coś przez śnieg?

 

I moje pytanie - czy znalazłby ktoś czas jutro (Wielki Piątek) żeby przejechać się do Żmigrodu i zajrzeć do tego moto?

 

Proszę...

 

Lepiej kołuj przyczepkę lub busa i zabieraj moto do garażu.

 

pozdrawiam Kosin.

 

Jako "pierwszorazowy" można się przyłaczyć?

Piotr :biggrin:

 

Śmiało przyjeżdżaj.

 

Obserwuj temat damy znać co i jak.

 

Kosin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponieważ poprzednia impra wypaliła, więc zróbmy powtórkę z rozrywki.

 

29.03 godzina 18-19 do uzgodnienia

 

Spotkanie MotoBractwa w Faraonie!

 

Wiem ,wiem chcecie nam niespodziankę zrobić i rachunki opłacić hamirze--niebędę oponował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemów. Przyjeżdzaj ! !

 

Nie wiem tylko jak z noclegami.

Pytanie do Hamira i Kosina.

 

Z noclegami? tak jak ostatnio kiedy byłem - w hotelu :wink:

Edytowane przez Selvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...