Skocz do zawartości

Spotkanie w Brzegu Dolnym


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

golenie przyleciały ze stanów ale okazało się że mina była większa zrobię zdjęcia to pokażę, musiałem kupić jeszcze lagi. Moto już złożone Asia kończy malowanie zakładam blachy i fruwamy.

Wczoraj opijaliśmy Sabcia Hondę w Pubie pod wściekłym Cycem (czytaj mój garaż).

Sabcie, Hamiry, Cyce i Kosin moto zdrowo oblane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho.Może Świdnicę najedziemy--coś tam organizują.Mirek jak tak lagi? :icon_mrgreen:

Świdnica OBOWIĄZKOWA ! !

 

Wczoraj było konspiracyjne spotkanie w "Pubie Pod Wściekłym Cycem" - Kletno Drżyj :icon_mrgreen: .

Wcześniej z Cycami turnlaliśmy się :biggrin: "wokół "komina". Pogoda była super.

Edytowane przez Sabcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świdnica OBOWIĄZKOWA ! !

 

Wczoraj było konspiracyjne spotkanie w "Pubie Pod Wściekłym Cycem" - Kletno Drżyj :) .

Wcześniej z Cycami turnlaliśmy się :D "wokół "komina". Pogoda była super.

Mirku znalazłeś coś dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka trasa lecicie na Świdnice?

mozna sie dołaczyc po drodze?

pzdr

Patrząc na mapę, z Brzegu Dolnego będziemy "śmigać" na Lubiąż, w lewo na Wrocław. Następnie w Wilczkowie kierunek Strzegom i na rądku w lewo na Świdnicę. Tobie wygodniej byłoby na Jawor, Strzegom i Świdnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek jestem juz aktywny

Wreście pojawiłeś się. :crossy:

 

Patrząc na mapę, z Brzegu Dolnego będziemy "śmigać" na Lubiąż, w lewo na Wrocław. Następnie w Wilczkowie kierunek Strzegom i na rądku w lewo na Świdnicę. Tobie wygodniej byłoby na Jawor, Strzegom i Świdnicę.

Panowie w jakim terminie planujecie Świdnice? I czy można się dopisać?

Edytowane przez Tomek Suzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakim terminie planujecie Świdnice? I czy można się dopisać?

 

 

 

Z tego co wiadomo to

 

Świdnicki Klub Motocyklowy RED RIDER zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego. Zaczynamy w sobotę 5.04.2008 r.

Oferujemy dobrą zabawe przy złocistym trunku, muzyke na żywo, pole namoitowe i wiele innych atrakcji których niesposób tu wymienic. Kto przyjedzie to sie przekona na własnej skórze :-)

 

 

Miejsce imprezy:

Siedziba klubu RED RIDER

Świdnica

Al. Niepodległości 21

(pub IZI RAJDER, Mzeum Broni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mi pasuje własnie te trasa co wy bedziecie jechac bo ja ruszam z Budziszowa wielkiego to na drodze Wilczków- Strzegom to jak mozna to bym sie dołaczył do was?

czym lecicie choperkami czy plastikami?

 

hamir56 uke bys chciał za namalowanie areografem na kasku (orzeszku) krzyza albo orała cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mapę, z Brzegu Dolnego będziemy "śmigać" na Lubiąż, w lewo na Wrocław. Następnie w Wilczkowie kierunek Strzegom i na rądku w lewo na Świdnicę. Tobie wygodniej byłoby na Jawor, Strzegom i Świdnicę.

Ustalcie o której startujecie bym mógł się jakoś dopasować.Nie wiem czy jechać do was czy dołaczyć gdzieś w trasce.Coś mi się wydaje że lepiej będzie spotkać sie gdzieś po drodze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakim terminie planujecie Świdnice? I czy można się dopisać?

Z tego co wiadomo to

 

Świdnicki Klub Motocyklowy RED RIDER zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego. Zaczynamy w sobotę 5.04.2008 r.

Oferujemy dobrą zabawe przy złocistym trunku, muzyke na żywo, pole namoitowe i wiele innych atrakcji których niesposób tu wymienic. Kto przyjedzie to sie przekona na własnej skórze :-)

Miejsce imprezy:

Siedziba klubu RED RIDER

Świdnica

Al. Niepodległości 21

(pub IZI RAJDER, Mzeum Broni)

siemanko a ty czym planujesz jechac razem z tata ja jak bede w domu to tez moze polece

 

 

siemanko a ty czym planujesz jechac razem z tata ja jak bede w domu to tez moze polece

jesli bylo by mozna to ja tez bym sie do was dolaczyl

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...