Skocz do zawartości

Mini Crossy 110 -150ccm


Rekomendowane odpowiedzi

kupilem taki sprzet na probe dla syna 11lat w maju 07 no i zaczelo sie!!!!Co?Oczywiscie problemy!!Jadac na treningi zabieralem to cacko i wracalem tak wkur.... CIAGLE COS a to lancuch,to tuleje wahacza,lozysko glowki ramy,nie odpala po wywrotce,ZLAMANA STOPKA cale szczescie ze sie mlody nie wywalil .Mina syna mowila sama za siebie TY MNIE CHCESZ ZABIC.Powiedzialem po drugim miesiacu nerwow i zrabanych wyjazdow na tor DOSYC.Mlody dostal yz85 06 i jak reka odjal.Mam spokoj i wreszcie moglem zajac sie trenowaniem mlodego i siebie a TO CACKO jest na opych.W tamtym CACKU za 2tysie zero zawiechy, maly lot przypominal ladowanie parowozu silnik potezny moc znikoma Silnik ok 200ccm 4t nadaje sie do ciagnika do koszenia trawy a nie do crosika waga sprzetu taka jak mojego SX125 07 . Ogolnie przestrzegam przed zakupem tej TANDETY lepiej poczekac odlozyc i kupic cos markowego szkoda zycia i nerwow.I nie myslcie ze do wyglupow to moze byc byle CO.Naprawde przemyslcie zakup.OSTRZEGAM!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałą po nogach hehe ;p Nie ale tak na powaznie jak bym jechał poboczem?? nie po drodze tylko obok?

 

następny małolat-kombinator :P

sprawdź sobie definicję pasa drogowego. a potem na dokładkę poczytaj sobie o odpowiedzialności (nie twojej, bo za ciebie w świetle prawa odpowiadają rodzice) w razie jakichkolwiek kłopotów - choćby typu wjechałeś komuś w samochód, albo potrąciłeś i złamałeś nogę :rolleyes:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak śmiga sie na minicrosie, ale moge powiedzieć Ci coś o sprzęcie na którym ja śmigam. Jest to Apollo AGB Orion 27 ( cos takiego http://i16.tinypic.com/6xui63t.jpg ). Do dużych on nie należy ponieważ przednie koło ma 14" a tylnie 12", ale i tak nie narzekam. Silnik niezawodny,moto posiada niezłe kopyto, piękny głos 4-suwa, 2x tarcza, tylni amor gazowy. Po prostu jak na początek, stateczek jakich mało. Z tego co wyczytałem produkowano go w hiszpani (nie wiem czy robili dobre sprzęty, ale ten model mogę polecić). Jeżdżę tym motorkiem już 7 miesięcy i nie zauważyłem nic niepokojącego... Mam o nim krótki filmik, także zarzucę do pokazania http://pl.youtube.com/watch?v=3zVwnO058gk . Jutro postaram się nakręcić filmik podczas jazdy, jeżeli byłbyś zainteresowany to także będę mógł wrzucić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak śmiga sie na minicrosie, ale moge powiedzieć Ci coś o sprzęcie na którym ja śmigam. Jest to Apollo AGB Orion 27 ( cos takiego http://i16.tinypic.com/6xui63t.jpg ).

 

Gdzie łańcuch zgubiłeś? :bigrazz:

 

Narazie mowisz 7 miesięcy i działa cacy.Tylko skąd wezmiesz częsci jak ci się zje..... :crossy: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałą po nogach hehe ;p Nie ale tak na powaznie jak bym jechał poboczem?? nie po drodze tylko obok?

 

 

Pobocze to też część drogi i bez upoważnień nie masz prawa jeździc, ba nawet po zwyklej drodze o nawierzchni żwirowej itp, która ma dlugość większą niż 20m też nie możesz legalnie sie poruszać(oczywiśćie motocyklem bez homologacji i wszystkich niezbednych papierów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem, zębatki i łańcuch i na fotce jeszcze go nie było :crossy: I tutaj masz świętą racje... Części do tego potworka to masakra... Przednią zębatkę musiałem dotoczyć, ponieważ w Polsce nigdzie sie nie znajdzie takiego cuda... Ale i tak nie narzekam, jak coś sie zepsuje (odpukać w niemalowane :P ) to chyba tylko złom go ratuje, aczkolwiek znalazłem hiszpańską stronkę z częściami do niego ;) http://motitos.net/recambios-dirtbike-c-34.html :bigrazz: jeżeli znasz hiszpański to jest looz. Ceny po przeliczeniu na zł nie są aż tak tragiczne, pewnie więcej zapłaciłbyś za wysyłkę niż za nie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny małolat-kombinator

 

 

Nie kombinuje tylko sie pytam !! :P

 

Co do tematu to mam chec sobie takiego crossa 150 kupic z allegro, tak do fajnej zabawy bo w wakacje wyjezdzam to zagranica sobie kupie jakis motocykl z prawdziwego zdarzenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny małolat-kombinator
Nie kombinuje tylko sie pytam !

 

 

Nie przejmoj sie !! :flesje: Coponiektórzy na tym forum zapominają że też kiedyś mieli naście lat i zadawali dużo pytań i to nie zawsze logicznych i mądrych.Tacy "mądrowcy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmoj sie !! Coponiektórzy na tym forum zapominają że też kiedyś mieli naście lat i zadawali dużo pytań i to nie zawsze logicznych i mądrych.Tacy "mądrowcy"

 

 

Heh dzieki :flesje: moja mama zawsze mowiła ze jak czegos nie rozumie to pytac pytac i jeszcze raz pytac hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uje sie nie kreskuje :clap: Dzieki za wszystkie wpisy. Wiem co sie spodziewac po chinskim produkcie, ale nie dramatyzujmy spojrzmy wokol siebie, a zobaczymy ze polowa rzeczy ktora nas otacza jest made in china. Nie potrzebuje tego pit bike do jazdy codziennej , trenowania jazdy crossowej , nie bede traktowal go jako wyczyna- co poniektorym przyszlo na mysl. To to ma jezdzic , malo palic, dawac radosc z szalenstw i najlepiej sie nie zepsuc , a jak sie zepsuje to nie bede plakal wkoncu to nie japonia ani (wloch:P) . Generalnie jak to w dziale enduro polowa wpisow osob raczej slabo zwiazanych z tematem , a mi raczej zalezalo na tych co jezdzili , uzywali , katowali , a nie slyszeli od kolegi ze wszystko co chinskie to gowno. Owszem wszytskie komentarze sa przydatne w podjeciu mojej decyzji ,ale poparte w rzeczywistosci , w Waszym doswiadczeniu. Takze kieruje pytanie do posiadaczy/ujezdzaczy tych maszynek , gdzie to to kupowac , ktore miejsca ramy wzmacniac, i czy zmieszcze sie majac 184 wzrostu. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.na poczatek to naciagnij wszystkie szprychy,zmien tuleje tylnego wahacza na teflonowe,bo ORYGINAL nie wytrzymuje 2h ,dokrec lozysko glowki ramy,sprawdz zamocowanie stopek,moglbym jeszcze pisac i pisac ale wole juz nie odstraszac bo niektorzy to i tak trwaja uparcie przy swoim i niech ucza sie na swoich bledach i swojej stracie. :P ja ten sprzet kupilem w INTRAPEX POZNAN obsluga mila ,jak wczesniej pisalem OSTRZEGAM PRZED TYM SPRZETEM zeby nie bylo ze nie mowilem .POZDRAWIAM WSZYSTKICH

 

jeszcze jedno zeby toto bylo produkcji chinskiej to oki ale to niewiadomo skad to pochodzi watpie ze z chin, wymien jeszcze lancuch bo ten oryginal to jest chyba z gumy non stop sie wyciagal i spadal

 

 

 

 

 

jeszcze jedno zeby toto bylo produkcji chinskiej to oki ale to niewiadomo skad to pochodzi watpie ze z chin, wymien jeszcze lancuch bo ten oryginal to jest chyba z gumy non stop sie wyciagal i spadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...