Skocz do zawartości

Kletno-Music


homer666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

---ciach---

jedyny żal to że nie będzie Wiedzmina. Bo już nie to. Hough!

Ech racja.

BMW zwany Bezlitosnym miast zarżnąć mógł amputować np golonkę i zjeść.

A tak ...

Nie ma Wiedźmina .... :crossy:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nigdy nie bylem w Kletnie ,bo i nie miałem na czym,teraz marze by swa jedynie słuszna nowozakupiona markę ochrzcić tamże własnie,ale mam pytanie do tubylców-jak jest z muzą w Kletnie?jest coś live? :)

 

 

Z nieoficjalnych rozmów z Marcyśkiem wynika, że można sie spodziewać: Ich Troje, a na deser Edyta Górniak. :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieoficjalnych rozmów z Marcyśkiem wynika, że można sie spodziewać: Ich Troje, a na deser Edyta Górniak. :) :)

ale bez lipy mi tu,bo po maluje swoją Zoche na różowo jeśli będzie NAD ZESPół by sie choc na troche zblizyc do NAD WOKALISTY,

i wymontuje tłumik jesli ma byc oNA jEDNA

 

a poza tym, nam każda muza podchodzi przy każdej możemy przeprowadzać degustację chrząszczówek wildówek kawówek tudzież innych eksperymentów jedyny żal to że nie będzie Wiedzmina. Bo już nie to. Hough!

..ktoz to Wiedzmin zacz?że tak go rzewnie wspominasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć kto Wiedżmin - to grzech conajmniej... Do Kletna na kolanach pójdziesz w worku pokutnym (biczując się wazówką i zywiąc się chrząszczami )

 

 

PS Tym bardziej, że z Wołowa jesteś i parę lat już masz ... no do ukarania normalnie... *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć kto Wiedżmin - to grzech conajmniej... Do Kletna na kolanach pójdziesz w worku pokutnym (biczując się wazówką i zywiąc się chrząszczami )

PS Tym bardziej, że z Wołowa jesteś i parę lat już masz ... no do ukarania normalnie... *

juz sie azali zaczynam polewac gorącym olejem,ale dalej nie wiem kim Wiedzmin jest zacz?moze Ty mi tej tajemnej wiedzy nasączysz w korę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie azali zaczynam polewac gorącym olejem,ale dalej nie wiem kim Wiedzmin jest zacz?moze Ty mi tej tajemnej wiedzy nasączysz w korę?

 

 

Doceniam ten olej jako Twoja własna inicjatywę, własciwie to podziwiam :crossy: ale... nic sączyć Ci nie będę bo raz, że jeszcze pracuje i do sączenia daleko a dwa, że pierwszy w sączeniu jest bezdyskusyjnie sam Wiedżmin. A zatem wyjścia nie widze innego ponad radę, abys się po nauki do samego Kletna udał. A wartko bo mistrz zamierza w niedługim czasie opuscić swą pustelnio-pędzalnię na parę księżyców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...