Skocz do zawartości

Wszystko o Alpinestars


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się kilka lat temu, ale były to motory crossowe, enduro itd. Teraz zdecydowałem sie na "ścigacza" ;) W zwiazku z tym potrzebuje komplet odziezy + kask.

 

Na caly sprzet mam do 3400zł.

 

1. Kask - tutaj kompletnie sie nie znam, dotychczas jezdzilem w kasku znajomego. Poczytam jeszcze forum i wybiore cos konkretnego :)

2. Buty: Alpinestars SMX Plus - 850zl.

3. Rękawice: Alpinestars SP-1 - 250zl.

4. Kurtka: Alpinestars Octane - 900zl.

5. Spodnie: tutaj jeszcze nie wybralem - sklaniam się ku Alpinestars Track Pants - 900zl.

 

Calosc: 2900zl. licze na jakis rabat, wiec moze w 2600zl. uda sie zmiescic. wtedy na kask zostanie ~800zl.

 

Preferuje jazde po miescie, czasami dluzsze trasy - tj. caly dzien jazdy. Czy wymienione ubranie sie nadaje, co byście zmienili w tym zestawie; czy jest wart swojej ceny?

Nie ukrywam, ze to dla mnie bardzo duzy wydatek, dlatego chce, abym po zakupie nie musial zmieniac czegos, poniewaz nie bedzie spelniac swojej roli.

 

Czy jest na jakiejs

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez poproszę :notworthy: Za SP-3 dałem 220 zł a to nie ta liga co SP-1.

 

Trzeba wiedziec gdzie kupowac :rolleyes:

 

mniej wiecej za modele 2007, wiekszosc rozmiarow i kolorow. Ceny plus, minus pare zł.

 

U mnie za SP3 - 180zl

Za sp2 240 zl

za sp1 250 zl

 

Modele 2008 nieco drozsze wszystkie kolory i rozmiary.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...