Skocz do zawartości

Tips & Tricks


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szyba to podstawa :buttrock: Żal mi tych, co to bez niej latają. Wszelkie robactwo mają na kurtkach, a i prędkości autostradowe są dla nich męczące :) A wracając do tematu, masz kasę, to łykaj oryginał. Mnie osobiście szkoda by było PL-enów na taką. Wszak np. mgg robią super cruiserowe szyby, i nawet skroją" pod ciebie wymiar, fason etc. I to za połowę ceny :P

Edytowane przez Dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam problem:

podczas intensywnych opadów jak jade to mocykl zaczyna mi sie dusić i gasnie;-( moze wiecie jak jest przyczyna ? co tam sie zalewa ??

Hej, jak dla mnie to masz przebicie na mase z przewodu wysokiego napiecia miedzy cewka a świecą. Sprawdz jak wyglada połaczenie fajki i przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja amora mam na 3 pozycji i tak jest mi dobrze moja waga 90kg i jest tak jak pisze Klaus tylne koło musi sobie pływać a dupsko ma być na swoim miejscu heheh , masz racje Klaus z kierowcami aut, tez na swiatłach podszedł gostek i twierdził że tyl jakos dziwnie lata heheheh

pozdro

Tylko w Driferach jest ustawiany amor czy w Calssicu 800 też takie cos jest zamontowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jedno pytanko -na razie pyrkam sobie tak do 50-tki (mnie to odpowiada ) :crossy: ,jaki bieg jest najbardziej "przyjazny " maszynie?

No i kurde co można wykombinować aby było więcej miejsca na nogi ? (dość szybko bolą) :icon_eek:

pzdr."prawdziwy dawca" -tak mnie ostatnio nazwała "koleżanka"(po zdanym egz.) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dorobisz się spacerówek spróbuj opierać nogi na podnóżkach nie stopą ale ścięgnem Achillesa. To pozwala wyprostować kończyny. Przy okazji zmienia się punkt podparcia dupki na kanapie.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam złe info ;) -dzięki ,że oświeciłeś "świeżaka" :notworthy:

Więc spacerówki to te montowane np. przy gmolach? -niewiem czy sprawdziłyby się u mnie :buttrock: , bo gmole są dość szerokie a w razie nagłego hamowania "wędrówka "nogi ze spacerówki na podest troszkę trwa :clap:

pomyślę co zrobić ... w końcu zmienić moto też można :crossy:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie spacerówki i nie inne moto (po co zmieniać, chyba że przez to kółko rowerowe ;) ) to może przesunięcie podnóżków do przodu? Zestawy (tzn. wszystkie potrzebne blachy, dźwignie itp. żelastwo) do tego można bez problemu kupić. Po przesunięciu podnóżków masz więcej miejsca na nogi a hamulec i biegi zawsze "pod ręką" :buttrock: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...