Skocz do zawartości

Tips & Tricks


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

są dostepne zestawy do regeneracji/naprawy kranika - jakiś zestaw uszczelek czy cos podobnego; takie małe pierdółka, tylko że wymontowanie kranika to trochę zabawy będzie :bigrazz: powodzenia życzę w diagnozowaniu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może to jednak kranik (jak go sprawdzić ? -bak zdjąć czy nie ?) ...

Wg mnie żeby sprawdzić kranik wystarczy ustawić go w poz. ON albo RES i zdjąć tę grubszą rurkę, która jest pionowo pod kranikiem (moto wyłączone) - jeżeli ciece to znaczy, że kranik puszcza a jeżeli nie ciece to trzeba kombinować dalej.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie żeby sprawdzić kranik wystarczy ustawić go w poz. ON albo RES i zdjąć tę grubszą rurkę, która jest pionowo pod kranikiem (moto wyłączone) - jeżeli ciece to znaczy, że kranik puszcza a jeżeli nie ciece to trzeba kombinować dalej.

pzdr

 

Zapomniałam dodać ,że benzyna leciała też takim wężykiem na ziemię (przelewowym czy jakoś tak) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze zawór w gaźniku?

Panowie fachowcy, do tablicy. Trzeba pomóc koleżance. Latacie czy praca was tak wciąga :icon_razz: ?

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gineczka bez rozkręcenia gaźnika się nie obejdzie

obstawiam że jest zasyfiony stąd paliwo wszędzie - szczególnie w filtrze paliwa

a to że nie odpala to pewnie wina świec - tak to jest z tym modelem musi mieć dobre (drogie świece) - wymienić - ale najpierw te OBIE wypal na kuchence gazowej (albo palniku) do czysta – wkręć jeszcze ciepłe i spróbuj odpalić.

i módl się aby to nie było nic z rozrządem.

bo np: źle się zawory otwierają w stosunku do zapłonu

na pewno przydała by się regulacja.

 

pozdr

klaus

Edytowane przez Klaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i módl się aby to nie było nic z rozrządem.

bo np: źle się zawory otwierają w stosunku do zapłonu

na pewno przydała by się regulacja.

 

pozdr

klaus

 

Chyba nie potrafię się modlić :)

Ty potrafisz za to "krakać " i chyba wykrakałeś...(bo to chyba zapłon)

ps. Jakie świece kupić?

pzdr :cool:

Edytowane przez GINECZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece??? ja kupuje od lat firmy DENSO są lepsze od NGK

i teraz tak nie zdziw sie jak zapytają Ciebie jakie to maja byc świece;-) bo są 3 rodzaje

1 do jazdy po mieście

2. na traskę

3. wersja mieszana /miasto - turystyka/

pomieszane nie??? sam bylem zdziwiony jak poprosiłem o świece a pan pyta JAKIE;-) podobna różnią się temperaturą wygżewania ja jezdze na tych mieszanych i jest OK koszt świec to ok.35-37zł/sztuka

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece??? ja kupuje od lat firmy DENSO są lepsze od NGK

i teraz tak nie zdziw sie jak zapytają Ciebie jakie to maja byc świece;-) bo są 3 rodzaje

1 do jazdy po mieście

2. na traskę

3. wersja mieszana /miasto - turystyka/

pomieszane nie??? sam bylem zdziwiony jak poprosiłem o świece a pan pyta JAKIE;-) podobna różnią się temperaturą wygżewania ja jezdze na tych mieszanych i jest OK koszt świec to ok.35-37zł/sztuka

 

pozdrawiam

 

eeeee...Mnie to już chyba nic nie zdziwi :biggrin:

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam problem tego rodzaju :

kupilem sobie nowe piekne wydechy do mojego vn900

wszystko cudownie tylko :wink: ....motoor ma wtrysk paliwa, do rur ida czujniki spalin czy jak to zwa(O2 sensores)...w nowych wydechach nie mam otworow na nie ....i tu konczy sie moja wiedza na temat montarzu wydechow.....czy ja musze te czujniki podlaczac?czy moze moge jezdzic bez???

pisalem maila do producenta, ale bez odezwy:(

moze mi ktos pomoze z was? z gory dzieki

pozdr :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezka sprawa jezdzic bez tych czujnikow - komputer nie bedzie mial informacji jak regulowac dawke paliwa.

Robic otwory w chromowanych rurach tez nie latwo.

Jednak gazniki byly mniej skomplikowane :icon_exclaim:

 

Adam M.

 

PS. ten temat powinien miec tytul Tips & Tricks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezka sprawa jezdzic bez tych czujnikow - komputer nie bedzie mial informacji jak regulowac dawke paliwa.

Robic otwory w chromowanych rurach tez nie latwo.

Jednak gazniki byly mniej skomplikowane :)

 

Adam M.

 

PS. ten temat powinien miec tytul Tips & Tricks.

 

czyli jesli zaloze wydechy bez tych czujnikow to silnik mi nie padnie?ani jakas podobna draka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...