Skocz do zawartości

suzuki gsxr 750 1986r


Rekomendowane odpowiedzi

widziałem to :icon_razz: Ale wiecie co,to naprawdę robi sie całkiem szybko.Ja swojego rozgrzałem do normalnej temp. pracy w garażu i dałem ze 3-4 rzay pod odcinę i kurcze czerwone kolanka się zrobiły :icon_razz: Pewnie dopiero się studzi podczas jady :icon_mrgreen: a co więcej,słuchajcie: jak byłem na zlocie pod Radomskiem w czerwcu zeszłego roku było 3 kolesi na olejakach zrobionych na raty.Co oni tam robili o qqqqqqqq aż mnie serce bolało.jeden dosłownie przy mnie zapalił i troszeczkę potrzymał na ssaniu a potem odcina i to przez 3 minuty non toper!!!! A potem co??? puścił gaz i wyłączył zapłon w jednym momencie............... Przecież to ręce opadają.......... No i rano bez zająknięcia zapalił od pierwszego....

Edytowane przez eddusigaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to :icon_razz: Ale wiecie co,to naprawdę robi sie całkiem szybko.Ja swojego rozgrzałem do normalnej temp. pracy w garażu i dałem ze 3-4 rzay pod odcinę i kurcze czerwone kolanka się zrobiły :icon_razz: Pewnie dopiero się studzi podczas jady :icon_mrgreen: a co więcej,słuchajcie: jak byłem na zlocie pod Radomskiem w czerwcu zeszłego roku było 3 kolesi na olejakach zrobionych na raty.Co oni tam robili o qqqqqqqq aż mnie serce bolało.jeden dosłownie przy mnie zapalił i troszeczkę potrzymał na ssaniu a potem odcina i to przez 3 minuty non toper!!!! A potem co??? puścił gaz i wyłączył zapłon w jednym momencie............... Przecież to ręce opadają.......... No i rano bez zająknięcia zapalił od pierwszego....

 

 

hehe to niezle:)

chcialbym to zobaczyc... mam nadzieje ze jak juz bede ial konika to na zlotach ktos mi to pokaze:D

jednak dalej nie wiem w 100% co mam wybrac:D

wiem ze jesczze mam czas ale juz bym chcial go dopieszczac w garazu :crossy: niemoge sie doczekac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam z 85 pierwszy rocznik z podobno krótszym wahaczem(30 mm) moto takie się da spotkać jeszcze ,ale wszystko na street'a albo rata. Ja na żywo jeszcze nie widziałem oryginału najstarszego.88 i młodsze to tak,ale naszych to niebardzo.Czyli co jesteśmy w gronie wybrańców??? :icon_rolleyes: A ile powiedz mi ci pali ta malina??? U mnie na rozgrzanie to z litra weźmie........... zaczynam się poważnie obawiać co do kosztów na wiosnę..... :wink:

czyli kupiłeś tego oleja... ale po mińsku??? Stary ,trzymaj się kiery,bo jak masz mechaniczne gaźniki to ci ręce pourywa od przyspieszenia!!! Może nie jest to B12,ale po radzieckiej 125 to dostaniesz skrzydeł!!!

Edytowane przez eddusigaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam rade mam nadzieje :icon_twisted: nie no litra to nie ale ssie troszke :icon_mrgreen: poprzedni wlasciciel mowil ze nawet do 7 litrow schodzil. ja jezdzilem mz 251 ale to taty sprzet. a Ty jakim moto jezdziles przed tym cudem?? a moj minsk jest 1993r czylinie az taki stary biorac pog uwage wiek suzuki hehe jestesmy wybrancami nie ma co :icon_question: w ile to setke robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podają 3.9 od 100 ,a do 200 to pewnie ok 12-14 :icon_evil:

 

te roczniki naprawdę są w dechę,tyle,że 90 to bardzo rzadko można spotkać,starsza owiewka ,ale upsa już ma.A 91 też miły ,ale nie wiem czy to do końca to,chociaż malowania na extra

Edytowane przez eddusigaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...