Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy to ja mam jakis ograniczony dostep do forum, czy moze koledzy zapadli w sen zimowy? Po "popwrocie" forum nie przybyl ani jaden nowy post.... Pozdrawiam P.S. Na razie o nic nie pytam, skoro panuje tu martwa cisza :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Czy ktos kupowal naklejki do xx? Mam na mysli tylko oryginalne, podroby odpadaja i druga sprawa, w jaki sposob moze byc zdlawiony moj moto? Jakos nie chce wspolpracowac powyzej 230.... Model na wtrysku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś naklejał naklejki z http://www.grafnet.eu/ dzwoniłem pojedyńcza naklejka na bok XX 70 zł.

 

Druga sprawa, czy lampa tylna od nowszego modelu pasuje w miejsce starszego typu lampy?

 

I trzecia sprawa, jakie zamontować klocki hamulcowe, co by nie niszczyły tarcz, z pewnych względów wybór jest ograniczony do Lucasa lub Ferodo.

 

Pozdrawiam wszystkich Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś naklejał naklejki z http://www.grafnet.eu/ dzwoniłem pojedyńcza naklejka na bok XX 70 zł.

 

Druga sprawa, czy lampa tylna od nowszego modelu pasuje w miejsce starszego typu lampy?

 

I trzecia sprawa, jakie zamontować klocki hamulcowe, co by nie niszczyły tarcz, z pewnych względów wybór jest ograniczony do Lucasa lub Ferodo.

 

Pozdrawiam wszystkich Darek.

 

 

Witam

 

Jeśli chodzi o grafnet to POLECAM. 2 lata temu kupiłem od niego komplet ( nie pamiętam ile zapłaciłem ) i do tej pory wszystko się trzyma. Naklejki wyglądają jak oryginalne, logo Hondy idące na bak ma taka delikatna "szachownicę" .... to samo co oryginał. Także kupujcie bez obaw .

 

Pozdrawiam

 

PS. Po tym sezonie przekonałem się co do opon : METZELER Z6 - naprawdę są OK. Zrobiłem na nowych jakieś 5 tyś i zużycie jest minimalne. A co do przyczepności : 6+ przytarłem prawym plastikiem (tuż przy kolektorach na samym dole ) o asfalt. Na sport-tour ach też można :rolleyes:

 

Pozdro XX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam model na gaźnikach z 99 r. A co do opon METZELER Z6 polecam, prawa owiewka też mi się na nich przytarła ;-)

Ach te przytarte owiewki... Mieliscie klopot z dobraniem lakieru? Oddalem swoja do poprawki lakierniczej , a lakiernik ma DUZY problem z dobraniem koloru. Za pierwszym podejsciem nalozyl zupelnie inny....Czekam juz czwarty tydzien ;) . Napiszcie o swoich doswiadczeniach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem. Mój XX był czerwony i 3 elementy nadawały się do lakierowania. Po wizycie w paru lakierniach i u kilku lakierników ( zaznaczam, że nie "malarzy" ) wszyscy stwierdzili, że b. ciężko bedzie wstrzelić sie w ten kolor. Dlatego wybrałem czarny.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy stwierdzili, że b. ciężko bedzie wstrzelić sie w ten kolor

 

bo czerwony i niebieski to sa "Candy" kolory.

Nie wiem czy tak sie to tez w polsce nazywa, ale nie kazdy lakiernik potrafi to wogole lakierowac, nie mowiac juz o dobraniu koloru.

 

Tutaj znalazlem cos o lakierach "candy";

 

http://www.farby.brcs.pl/phorum/read.php?f=1&i=3252&t=3242

 

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adam. Z tym lakierem to tak jak mowisz; lakiernik nie dobral odpowiedniego koloru, patrzac na to z przodu wszystko wyglada ok. Gorzej jak spojrze na to z boku lub z innego konta przy slabszym swietle...Na razie zostawie to tak jak jest, ale pozniej czeka mnie malowanie. Pisales tez o sposobie dlawienia wtrysku. Czy wiesz ile kosztuje nowy ECU i w jakim zakresie mozna dokonac wymiany? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...