Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Egonku wiem ze grill to podstawa :!: Specjalnie dla Ciebie załatwie' date=' taki żeby dobrze latał :D :D[/quote']

 

no!! to rozumiem :twisted: tylko żeby zadnych kangooroof tam nie było :twisted: :D

ale co to za impreza z kopaniem grilla jak nie ma "Atakujących Kanooogoow" :twisted: :twisted: :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś miejscowy mi powiedzieć,gfzie to trzeba w tym Bielsku wysiąść.Bo stacji tam macie od groma:Płn,pł,wsch,Lipnik,główne,.....

Jak już w B-B sobie wysiądę,to gdzie mam sie udać-gdzie bilet kupić, ta Wągrowa/Węgierska czy jakoś tam Górka to gdzie się znajduje????

Oracowłaby ktoś jakiś plan dotarcia na miejsce,adres podał czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś miejscowy mi powiedzieć' date='gfzie to trzeba w tym Bielsku wysiąść.Bo stacji tam macie od groma:Płn,pł,wsch,Lipnik,główne,.....

Jak już w B-B sobie wysiądę,to gdzie mam sie udać-gdzie bilet kupić, ta Wągrowa/Węgierska czy jakoś tam Górka to gdzie się znajduje????[/quote']

Czesc,

w Bielsku wysiadz na Bielsko-Biala Glowna. W odnowionym ladnym budynku dworca mozesz kupic bilet do Wegierskiej Dziurki, ale chyba lepiej jak od razu kupisz docelowy i nie bedziesz sie musial podczas podrozy pierniczyc z dokupywaniem biletow. Jezeli chodzi o Wegierska to na razie sam nie wiem gdzie, ale PGR pewnie zdazy przed impreza dokladnie wszystko opisac. Moze juz opisal, ale nie chce mi sie przebijac przez 10 stron watku, wiec poczekam na replay :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ulala :twisted: nie dość że ta Węgierska Rurka to wieś to jeszcze i siedziba gminy :D panowie!! garnitury szykować :D :laughing: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=1...0&lang=pl#infor

 

Tu jest jak sama nazwa wskazuje Plan tak Egonku "MIASTA" :D

 

Po prawej stronie od napisu Os. XX-lecia PRL jest znaczek "P" jak parking 8)

Na tym wyższym się spotykamy ok 15:00 i przemieszczamy się na ulicę Partyzantów. Tam jest miejsce docelowe naszej :!: imprezy :!:

 

A po lewej stronie napisu Os. XX-lecia PRL za napisem Soła jest taka pojedyncza odnoga (czarna kreska) zagięta w górę i na jej końcu mieszkam JA :arrow: PGR :mrgreen:

 

 

Szramer potwierdź!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...