Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zglaszam swoja skromna osobe do udzialu w swiateczno-noworocznej popijawie.

Nie wiem czy na moto ale bede na 100%.

 

Namawiam niejakiego tadamusa, nieudzielajacego sie na forum, ale na pewno kilka osob pamieta go ze spotkania w Rzykach (wowczas moj plecak). W jego sprawie dam odpowiedz jutro.

 

PGR, mozesz przypomniec jakie atrakcje planujesz? Oczywiscie oprocz "plynnych atrakcji" :D

 

 

ps. a tak OT to PGR ludzi na miescie nie poznajesz? Minelismy sie kolo teatru w BB pare dni temu. :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUGI Ty juz nie pij wiecej (a mniej tym bardziej :lol: )

 

Co prawda bylem w BB w poniedzialek ale nie przechodzilem k. teatru bylem w sferze i po moto-dealerach jak zawsze... Moze snilem Ci sie w erotycznym snie :?: :arrow: :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUGI Ty juz nie pij wiecej (a mniej tym bardziej :lol: )

Co prawda bylem w BB w poniedzialek ale nie przechodzilem k. teatru bylem w sferze i po moto-dealerach jak zawsze... Moze snilem Ci sie w erotycznym snie :?: :arrow: :D :twisted:

Jestem przekonany, ze to byles Ty, chyba ze masz w bb sobowtora. Ale to bylo kilka dni temu, w sensie w zeszlym tygodniu. A moze faktycznie mi sie snilo :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie techniczne a propo wątroby... Mamy jakieś oficjalne ustalenia kto ila ma przywieźć? 0,7 czy litr na głowę? Czy może ostaniem przy piwie (...i umżemy rano na kaca)?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie techniczne a propo wątroby... Mamy jakieś oficjalne ustalenia kto ila ma przywieźć? 0' date='7 czy litr na głowę? Czy może ostaniem przy piwie (...i umżemy rano na kaca)?[/quote']

ale masz problem.... im więcej tym lepiej!!! ja wiele zmieszcze :D ,ale raczej piwa coby dłużej pogawedzić ,ale jak by nieprało to sie wzmocni...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a gdzie Egona zgłoszenie ? Pewno bedzie Egon +1(gAndzia)

No ja tez bede :D w grupie z Darkiem. Pozdrowka

 

noooo wszystkie znaki na niebie, ziemi i w piekle :twisted: wskazują na to że sie pojawie :D no i jak słusznie Viciu zauważyłeś sam nie będe :twisted:

plan jest dobry......zobaczymy czy go zrealizuje :!: oby :twisted:

tak w zasadzie to może mnie powstrzymać tylko pędząca ciężaroofka :twisted: lub inne zwyczajne życiowe problemy :D

no!! mam nadzieje że sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...