Skocz do zawartości

KAwasaki klr 250 co zrobic zeby byl lzejszy


Rekomendowane odpowiedzi

mam mozliwosc kuypna cr 125 rok 90 za c2000 tys do roboty tlok korba i zebatki bo kolegia sie polamal i ja sprzedaje pozdro

no to ta CR bedzie miała niebawem 18 lat :banghead: jak na wyczynowy motocykl to turbo dużo. A gwarantuje Ci ze częsci będą do tego egzemplarza dostępne tylko w japońskim oryginale za bardzo duże pieniądze. Tłok korba i zebatki to z robocizną ok 2000zł bo napewno coś jeszcze w praniu wyjdzie. Lepiej dołozyć do tych 2000 kolejne 2000 i kupic CR 125 ale z np 95

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M602459

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M590831

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koles nie ma kasy na nowe moto to niech sobie "odchudzi" to ile moża i niech się cieszy jak chce :banghead: ale klr i tor? Nie lepej cieszyć się jazdą po lasach czy polach jakiś lekki tor bez jakiś skoków po 5m. No cóż jak tor to i odpowiedni sprzęt klr nie jest stworozny na tor i chodź nie wiem jak byś się starał nie będzie to niego stworzony :evil: (najwyżej wymiana niemal wszystkich częsci od amrotyzatorów począwszy) Pozdr.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce dorownac crossowka :wink: a skoki to takie male maks 2m poprostu las mi sie znudzil i robi sie coraz niebezpieczniej w lesie jeden dostal solą:crossy:

a tor amatorski poprostu zeby pojeździc mi chodzi tylko o ten sezon bo koncze szkole i mam nadzieje ze zaczne pracowac i uzbieram sobie na jakis wyczyn a klr"a troche mi szkoda sprzedawac bo wszystko w nim powymienialem i teraz chodzi bardzo dobrze i nie pali duzo w sam raz na moja kieszen dzieki za odpowiedzi pozdro jednak odchudze klr i rezygnuje z tej wyczynowki :crossy: pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...