Skocz do zawartości

20 KWIECIEŃ 2oo8 - Podkarpacie - Czestochowa


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yani 22 też rozważałem żeby pojechać w Sobotę do wawki a pożniej do Częstochowy ale byłem w tamtym roku i szału nie było :icon_mrgreen: lipna organizacjia.

 

Po otwarciu w Częstochowie moglibyśmy skoczyć do Oświęcimia. Lub wyjechać w Sobotę i wcześniej coś pozwiedzać i sapć w Częstochowie.

 

Myśle że temat do dogadania tóż przed.

 

Póki co jest oficjalny plakat http://www.mojemotocykle.za.pl/JG2008plakat.jpg.

 

Bemowo tradycyjnie się pokrywa termin 19.04. http://www.mojemotocykle.za.pl/JG2008plakat.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować poprzedniego posta :icon_mrgreen:

 

 

No to już wiem że sobota dla mnie opdpada, mam wesele ale ...

 

Niegdy nic nie wiedomo, pewnie pojadę na wesele tylko do kościoła i w niedziele rano na Częstochowę.

 

 

Póki co nie mam strony żeńskiej na wesele :icon_razz: więc można olać bo samemu to mi się trochę nie uśmiecha :D

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co prawda jeszcze sie nie znamy ale bardzo chętnie sie do was w Rzeszowie podczepie ;)

chociaz do kwietnia jeszcze dużo czasu więc cieżko coś dokładniej powiedzieć .

Przy czym zaznaczam że podczepiam sie do grupy 120km/h +-10 a nie 100 o ile będzie taka hehe... :icon_mrgreen:

Edytowane przez Cidman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze sie nie znamy ale bardzo chętnie sie do was w Rzeszowie podczepie :flesje:

chociaz do kwietnia jeszcze dużo czasu więc cieżko coś dokładniej powiedzieć .

Przy czym zaznaczam że podczepiam sie do grupy 120km/h +-10 a nie 100 o ile będzie taka hehe... :icon_mrgreen:

 

 

Spoko na luziku damy rade ;)

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się chetnie podczepil do ekipy gdzieś w okolicy Pilzna. O której godzinie wogole jest przewidywany start? Tzn o ktorej wyjezdzacie z Rzeszowa?

 

Na to pytanie nikt Ci teraz raczej nie odpowie. Godzina startu jest do ustalenia przed wyjazdem.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się chetnie podczepil do ekipy gdzieś w okolicy Pilzna. O której godzinie wogole jest przewidywany start? Tzn o ktorej wyjezdzacie z Rzeszowa?

 

dokładnie tak jak pisze maciek-R6 . Godzien i konkrety ogarnies sie tuz przed.Tuz przed mam na mysli jak sie np w srode (16 IV) luknie na pogode jaka ma być na łikendzie 20 kwietnia.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. pewnie też sie wybiore.

jestem z okolic krosna i tak nawet najbliżej i po drodze także chyba w tarnowie (4) bym dołączył do ekipy.

jakby więcej informacji to piszcie co i jak.

 

yo

jak z krosna to chybalepiej sie w Pilznie podłaczyć :crossy:

 

ogarniemy temat jak bogoda bedzie znana.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...