Skocz do zawartości

20 KWIECIEŃ 2oo8 - Podkarpacie - Czestochowa


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam

Poniewaz następny sezon nadchodzi duzymi krokami to nie ma co czekać tylko powoli montować ekipe na CZĘSTOCHOWE.

Jest to chyba najbardizej znane rozpoczecie sezonu mootcyklowego w Polsce. W roku 2oo7 na tej imprezie było okolo 12 tyś motocyklistów.

Mozecie sie tu wpiswać - to bedzie wiadomo mniej wiecej ilu nas leci z FM.Ustalimy tez jakies punkty spotkań, aby sie gromadzić po drodze w coraz wiekszą grupe.

ja jade raczej na 150 %

 

Jakąś liste sie ogarnie początkiem Kwietnia.

 

A tu mapka trasy przez całe podkarpacie - wpisujac nick wpisujcie miejscówke gdize chcielibyscie sie podpiąć na tej trasie.

 

http://img253.imageshack.us/my.php?image=m...stochowagg2.jpg

 

Co do konkretów to tak wstępnie to

z RZESZOWA o 6 rano w niedziele zbiórka na LIDLU przy wylotówce z RZ

 

z Dębicy o 6:30 rano w niedziele zbiórka na obwodnicy - BBC/Mc

 

z Tarnowa o 7:15 rano w niedziele zbiórka na obwodnicy - ORLEN przed wojniczem

 

Na tym ORLENie wszyscy tankuja pod korek,żeby nie stawac co 30 km bo komus się paliwo kończy.Następne tankowowanie przed samą Częstochową.

 

Jesli ktoś jedzie np z Przemysla - to musi sobie tak to wykalkulowac aby kolo 6 był na LIIDLU w RZ.

Dębica czeka na Rzeszów i leci razem.Kolejne spotkanie to Tarnów godzina 7. Następne spotkana juz na trasie,ale bez konkretnych miejsc postojowych.

Co do samych predkosci to chyba bedą 2 grupy,albo nawet 3 :icon_mrgreen: bo z teog co mi wiadomo to Dębica nie moze sie zjednoczyć.Jedni chcą jechac 80-100 i na Mielec, inni chcą jechać 110 -150 i A4 do katowic ,a jeszcze inni chcą jechac w sobote.Ci co chcą jechać 80-100 prawdopodobnie muszą wyjechac raczje wczeniej,ale to juz sami zainteresowani sobie ustalą.

To o czym ja mowie to jazda własnie 110-150 oczywiscie w miare mozliwosci najslabszego który chce leciec z nami i lecimy A4.Zastanawiamy sie jeszcze czy leciec do samych katowic, bo na likendzie kumpel jechał na moto do Wrocka i mowi ze A4 to całkiem porazka i jezcze 13 zł od moto za cały odcinek.Po drugi jest tyle remontów ze tłuk sie za puszkami i to 90-100 km/h .

 

Trase ustalimy taką jak zadecyduje większość - sugestie mile widziane.

 

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na spokojniejszym pojadę :icon_mrgreen:

 

Piszę się z Rzeszowa.

 

Tylko panowie trzeba będzie chyba rejestrację zgiąć bo na trasie do Krakowa nastawiali nowych fotoradarów co fotki z tyłu też robią :crossy:

 

Albo co tam, przelotowa 120 +- 100 i będą fajne zdjęcia grupowe do oprawienia w ramiki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na trasie do Krakowa nastawiali nowych fotoradarów co fotki z tyłu też robią :icon_twisted:

 

 

gdzie są takie fotoradary? jeżdżę tą trasą 2 razy w miesiącu (samochodem) i nie zauważyłem. Z tego co wiem to zaraz za Rzeszowem jest znak ale nie ma fotoradaru ustawionego, za to jest przy wjeździe do Świlczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe jakie znam to

572 km - na obwodnicy sedziszowa na dole na krzyzówce - po prawej jadąc od RZ

553 km - w Lubzinie kolo wysepek - po prawej jadąc od RZ

???? - na obwodnicy Debicy na przeciw BP po stonie Lorda - - po prawej jadąc od RZ

???? - w Parkoszu jadąc z górki po stronie zajazdu - - po prawej jadąc od RZ

 

wiecej nie widizale jak narazie, ale jeszcz ejeden jest gdzies w machowej.

Wszystkie to takie duze białe puszki.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe jakie znam to

572 km - na obwodnicy sedziszowa na dole na krzyzówce - po prawej jadąc od RZ

553 km - w Lubzinie kolo wysepek - po prawej jadąc od RZ

???? - na obwodnicy Debicy na przeciw BP po stonie Lorda - - po prawej jadąc od RZ

???? - w Parkoszu jadąc z górki po stronie zajazdu - - po prawej jadąc od RZ

 

wiecej nie widizale jak narazie, ale jeszcz ejeden jest gdzies w machowej.

Wszystkie to takie duze białe puszki.

 

pzdr

 

 

Te co napisałes to one też robią zdjęcia z tyłu????

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe jakie znam to

572 km - na obwodnicy sedziszowa na dole na krzyzówce - po prawej jadąc od RZ

553 km - w Lubzinie kolo wysepek - po prawej jadąc od RZ

???? - na obwodnicy Debicy na przeciw BP po stonie Lorda - - po prawej jadąc od RZ

???? - w Parkoszu jadąc z górki po stronie zajazdu - - po prawej jadąc od RZ

 

wiecej nie widizale jak narazie, ale jeszcz ejeden jest gdzies w machowej.

Wszystkie to takie duze białe puszki.

 

pzdr

 

No właśnie te duże białe puszki ponoć robią zdjęcia też z tyłu, mają dwa okienka i wszyscy na "radiu" darli jape ostatnio że ciachają zdjęcia z tyłu też. Ale jeszcze nie sprawdziłem :icon_mrgreen:Ale mogą się mylić ci CB radia.

 

Z tego co czytałem to dostali 25 nowych słupów w podkarpackim i 5 fotoradarów.

 

No już widzę że ładna ekipa się uzbiera :icon_mrgreen:

 

Mycior Ty z Debicy będziesz ruszał czy z Rzeszowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...