Skocz do zawartości

20 KWIECIEŃ 2oo8 - Podkarpacie - Czestochowa


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dolacze do Was kolo sedziszowa bedzie dobrze Pzdr

 

Ja jednak odpuscilem wyjechalem ale jak mnie przemoczylo to wrucilem(cza kupić lepsze wdzianko) pojechali sami TWARDZIELE od strony rzeszowa widzialem ok.6.15 w sedziszowie 3 moto moze za nimi jeszcze ktoś puzniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w tym roku 15 tyś maszyn.

 

chbya miało być ,ale chby anie było. Ja byłem I raz i dla mnei widok imponujacy,ale Ci którzy byli już któryś raz z kolei to mowią ze sprzetów było jakieś 1/2 z tego co w tamtym roku. Pogoda pomieszlaa szyki.My zroiblismy połowe trasy w deszczu, czyli jakieś 270 km :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda nie dopisała i dużo osób zrezygnowało z jazdy. Czasem było naprawdę nieciekawie i niebezpiecznie a stan polskich dróg jak chyba wszyscy wiedzą to masakra.

 

 

Ale mimo to piękny dzień na moto w doborowym towarzystwie :bigrazz:

 

Dzięki wszystkim i oby więcej wspólnych kilometrów :D

 

Pozdro

 

PS. Norwik tych twardzieli co widziałeś o 6.15 to cześć z nas(mały początek) :bigrazz:

 

Ale twardym trzeba być a nie MIĘTKIM :icon_razz:

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he nie ma to jak jazda ponad 200 km w deszczu, koleinach, dziurach i miedzy puszkami :)

jednak wypogodzilo sie i na Jasnej Górze bylo juz ladnie, cieplo i sucho - i tak do samego domku w drodze powrotnej :)

chlopaki niezle gnali, warunki wymagajace jak na mojego "golasa", ale milo bylo nawinac razem tyle km.

udanego sezonu wszystkim i do zobaczenia w niedziele w Małej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna Góra -było mineło.Sobota 300 km w deszczu.Niedziela całkiem przyjemna.Powrót 13 maszyn z okolicy

Dzięki za towarzystwo.

 

 

Filemotek dzięki za wspólną trasę Szczucin - Jasło.

 

Deszcz, psy na drogach i pod kołami motóra, zamki w Jurze, rozładowane akumulatory. I satysfakcja.

 

Pozdrowienia dla wszystkich którzy nie bali sie deszczu.

 

meander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigałem po okolicach... musze powiedzieć, że spotkałem 1 moto, dopiero puuuuźniej, po wyjeździe z lasu śmignęły mi 3 moto w Bierówce, z Jasła w strone Krosna, ale nie zdążyłem zobaczyć co to jechało, chyba już wracali z Częstochowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...