Skocz do zawartości

Jaka cena za czesci??


bulamoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam niekompletna jawe 90 z 72r. Mam mozliwosc sprzedania tlumika, kierownicy, 2 kol, amortyzatorow.Kola maja jeszcze b.dobra powloke i z orginalnymi gumami.Tlumik tez niczego sobie...[/b] jakie ceny za poszczegolne czesci??

 

http://bulamoto.fotosik.pl/albumy/318143.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 do 10 zł :icon_mrgreen:

 

Weź lepiej sobie ją skompletuj i napraw to przynajmniej nie będziesz musiał pedałować na rowerze

 

Sadzilem ze dostane jakas konkret odpowiedz, a tu jednak zonk :clap: Rowerek tez dobry, przynajmniej brzucha sie nie ma:D :icon_mrgreen:

 

A co do kompletowania, to w silniku brakuje czeci, i nadwozie tez niekompletne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to bardzo rzadki sprzęt w Polsce, ceny kształtuje rynek i nie można jednoznacznie powiedzieć ile to warte. pamiętam że takie jawki na chodzie + papier kosztowały w granicach 500-1000zł. sprzęt nie jest na moje oko bardzo poszukiwany ze względu na brak części i pojemność wykluczającą jazdę nim jako motorower.

 

wystaw na allegro po 40zł od sztuki (koło, tłumik,amory) albo całego za na moje oko 300zł. zobaczysz czy się ktoś zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie jest taka Jawa bez silnika, bulamoto jeśli potrzebujesz części to mogę podać kontakt. Masz do tego dokumentację?

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi wyceni 5 komarów bez kwita plus ogar??:) Bo mam na zbyciu jak ktoś chce, jeden bez silnika, jeden bez koła z tyłu.

 

Jakie mają widelce z przodu? Tłoczone z blachy czy rurkowe? Jakie przednie lampki? Albo lepiej daj rok produkcji i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez te fotki, bo ludziom sei rece trzesa:-) Generalnie komar nie wszedł jeszcze w cene, chyba ze sztywny albo pierwsze wersje to sa drogie:-) sztwniaka kompleta na chodzie mozna kupic juz za 200-300zł, ale pierwsza wersja to ponad 600:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...