Skocz do zawartości

Co sądzicie o Warrior XV 1700 dla mnie? Żona jest na nie


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się nie mylę to Midnight Warrior był wcześniej niż Nightrod, więc to chyba on przyponia Warriora a nie na odwrot :buttrock:

 

Tak faktycznie warrior był wcześniej, chodziło mi jedynie o same porównanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Co myslicie o tym sprzecie? wyglada rewelacyjnie, ale... Czy mozliwe aby sprzet w takim roczniku wygladal jak z salonu? Myslicie, ze po dodaniu wszystkich oplat bedzie sie oplacalo sprowadzenie?

Ponizej link:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2005-MIDNIG...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Co myslicie o tym sprzecie? wyglada rewelacyjnie, ale... Czy mozliwe aby sprzet w takim roczniku wygladal jak z salonu? Myslicie, ze po dodaniu wszystkich oplat bedzie sie oplacalo sprowadzenie?

Ponizej link:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2005-MIDNIG...1QQcmdZViewItem

 

Dodaj sobie cło,vat i transport. Boguslawski ma nwe za chyba 41 koła. Ten bez transportu wyjdzie chyba ponad 35, jak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Road Star Warrior" - taki napis mają na baku Warriory z USA. Silnik nie jest taki sam jak w Road Starach 1700. Jak ktos ma wątpliwości to proponuję przejechać sie jednym i drugim :notworthy:

 

Czym się różnią te silniki? Jak się mają do silnika w MT-01??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrior przepiękna maszyna.

Kupować, sie nie zastanawiać i żoną nie przejmować. :icon_question:

 

Co do MT-01 to niby ta sama konstrukcja popychaczowego silnika co Warrior ale mocniejszy o 5KM i napęd łańcuchem nie pasem.

Edytowane przez masterlysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VZR jest przepiękny ale jakoś nie mogę zapomnieć sławnego starego cytatu "MASZ SUZUKI MASZ STUKI" :flesje:

Miejmy nadzieje, że ten cytat to stare czasy bo właśnie do mojej stajni tez dochodzi suzi :)

Edytowane przez masterlysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie warrior był wcześniej, chodziło mi jedynie o same porównanie .

 

Cześć Kolego,

 

Moim zdaniem może tak wyglądać, bo 2005 rok to dla motocykla nowizna. Na moją Yamaszkę z 2001 roku ludzie mówią, że wygląda jak nówka. Każdy kto kocha motocykle bardziej niż kobiety pozostawi po sobie moto w pięknym stanie. Zawsze jednak trzeba pamiętać, żeby tzw. okazję obejrzeć 5 razy. 10 000 USD jak na takie moto to nie jest okazja :-) Nówka kosztuje 12850 i masz rocznik 2008. Ostatnio piękny Warrior z 2007 r. poszedł za 7000 USD + oczywiście cło i transport. Przeczekaj i poszukaj na ebayu coś jeszcze, napewno trafi się niejedna ciekawa maszynka. Niedługo otwieram mały sklepik z Yamaszkami, bo taki sposób na życie sobie wymarzyłem i w cenie katalogowej w USA ściągnę każdą Yamaszkę, Kawasaki i Hondę.

 

Pozdrawiam

Green Rider

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kolego,

 

Moim zdaniem może tak wyglądać, bo 2005 rok to dla motocykla nowizna. Na moją Yamaszkę z 2001 roku ludzie mówią, że wygląda jak nówka. Każdy kto kocha motocykle bardziej niż kobiety pozostawi po sobie moto w pięknym stanie. Zawsze jednak trzeba pamiętać, żeby tzw. okazję obejrzeć 5 razy. 10 000 USD jak na takie moto to nie jest okazja :-) Nówka kosztuje 12850 i masz rocznik 2008. Ostatnio piękny Warrior z 2007 r. poszedł za 7000 USD + oczywiście cło i transport. Przeczekaj i poszukaj na ebayu coś jeszcze, napewno trafi się niejedna ciekawa maszynka. Niedługo otwieram mały sklepik z Yamaszkami, bo taki sposób na życie sobie wymarzyłem i w cenie katalogowej w USA ściągnę każdą Yamaszkę, Kawasaki i Hondę.

 

Pozdrawiam

Green Rider

 

No to gratuluje pomysłu na życie. Mój kumpel który mnie wprowadzał (i ciągle jest moim mentorem) w nurkowanie też tak robi - chce się zająć tym co lubi czyli nurkowaniem. Sprzedaje właśnie firmę i chce się urządzić w tym co lubi czyli w nurkowaniu. Tak trzymać!, podobają Ci się motory super, że chcesz się tym zająć. Gdzie jest ta zielonka?? bo jak będziesz miał sklep na pewno dam okazję Ci zarobić :flesje:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...