Skocz do zawartości

Yamaha Dt 50 lc


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie podszYje pod temat i pytam czy jest mozliwosc ze teoretycznie odblokowany modul moze nie byc odblokowany glupio to brzmi ale jak patrzylem an niego to byl odblokowany znaczy kabelkami zlaczone ale moto cienko idze znaczy wiem ze to jest 50 ale byl czas ze na 4 rozbujalem go do tych 70km/h wlaczylem 5 i predkosc spadla do 60 i na tym poziomie sie trzyamala :) czyli jak nie jest do konca odblokowany czy nie ma mocy poprostu na tej 5 ale to tez glupi bo jakw alcze 5 przy 40km/h to znoiw powoli ale rozbuja sie do 60 i znow predkosc stoi .Uprzedzam i mowie ze w dufuzorze niec nie ma sprawdzalem Acha i ja mam DT 50R chlodzona powietrzem mowie zeby nie bylo nieporozumien

Edytowane przez KUBAS007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle dobrane przelozenia. W mojej DT jak kupilem i miala jeszce silnik 50cc to miala zebatki 10/41. Osiagala max 65km/h i sie wkrecal do konca na 5 biegu. Zaloz 12/41 maksymalnie. Ja mam w 80cc 13/41 i w sumie sie tez wkreca na ostatnim. Planuje dac 14/41 zeby zwiekszyc przelotowa do 80.

Planuje kupic dyfuzor drugi i go rozciac i wybebeszyc, sprobowac czy cos to da.

Na moduyle raczej nie sa blokowane. Wkreca mi sie na luzie do 9tys.

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle dobrane przelozenia. W mojej DT jak kupilem i miala jeszce silnik 50cc to miala zebatki 10/41. Osiagala max 65km/h i sie wkrecal do konca na 5 biegu. Zaloz 12/41 maksymalnie. Ja mam w 80cc 13/41 i w sumie sie tez wkreca na ostatnim. Planuje dac 14/41 zeby zwiekszyc przelotowa do 80.

Planuje kupic dyfuzor drugi i go rozciac i wybebeszyc, sprobowac czy cos to da.

Na moduyle raczej nie sa blokowane. Wkreca mi sie na luzie do 9tys.

 

Pozdrawiam :D

 

ja aktualnie założyłem przełożenia 13/48 i powiem szczerze że ma od doły wygar ciekawy ale nie pojechałem szybciej niż 65 z powodu ślizgającego się sprzęgła....(teraz nie pójdzie lepiej jak 80 pewnie przez ta zębate)...niemniej muszę to sprawdzić po naprawie sprzęgła...65 osiągnąłem poniżej progu mocy bo przekraczając go sprzęgło szło od razu w ślizg i tylko było wycie silnika a moto nie przyspieszało.... teraz już w ogóle nie mam sprzęgła ;) ani nie zesprzegla ani nie wysprzęgla.. super :D plan zakłada nowe sprężyny i tarcze....tarcze się kupi ale znaleźć sprężyny to ciężka sprawa....

 

tak czy siak kasa i robota.... echh a potem się okaze że i tak coś jeszcze trzeba wymienić :P taka maszyna :P

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podszYje pod temat i pytam czy jest mozliwosc ze teoretycznie odblokowany modul moze nie byc odblokowany glupio to brzmi ale jak patrzylem an niego to byl odblokowany znaczy kabelkami zlaczone ale moto cienko idze znaczy wiem ze to jest 50 ale byl czas ze na 4 rozbujalem go do tych 70km/h wlaczylem 5 i predkosc spadla do 60 i na tym poziomie sie trzyamala :icon_razz: czyli jak nie jest do konca odblokowany czy nie ma mocy poprostu na tej 5 ale to tez glupi bo jakw alcze 5 przy 40km/h to znoiw powoli ale rozbuja sie do 60 i znow predkosc stoi .Uprzedzam i mowie ze w dufuzorze niec nie ma sprawdzalem Acha i ja mam DT 50R chlodzona powietrzem mowie zeby nie bylo nieporozumien

Sprawdź kompresje. Powinna być w granicach 9-10,5.

 

rozbujalem go do tych 70km/h

 

Możliwe że masz źle dobrane zębatki. 70 km/h w DT 50 na 4 biegu?!?! Mi 55km/h ciągła :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kompresje. Powinna być w granicach 9-10,5.

Możliwe że masz źle dobrane zębatki. 70 km/h w DT 50 na 4 biegu?!?! Mi 55km/h ciągła :notworthy:

 

55??Szczerze to nie bylo to dokladnie 70 ale ok 60-65 moze troche wiecej a na trojce do 55 ok tylko silnik wtedy dostaje po dupie do obroty sa wysokie ale obrotomierza nie mam i ich nie weidze :flesje: A co do kompresji to juz mi mowili o tym ale mam pytanie czy moge sprawdzic znaczy czy w wrasztacie diagnostycznym bedzie urzadzenie zeby zmierzyc kompresje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...