Skocz do zawartości

Ciekawe miejsca wokół Piły.


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No wlasnie kilka osob pisalo o wiezy, czy punktach widokowych w Ujsciu i Chodziezy, gdzie to jest dokladnie?

Co do gorki kolo Straczna to latwo tam trafic, od chyba roku sa juz od Straczna drogowskazy i tablice informacyjne. Naprawde dziala;-)

Fajna jest tez droga wzdluz torow do Kaczor (ale krotka) rowny asfalt i pare fajnych zakretow, plusem jest to ze nie ma zadnych ciezarowek.

Co do zwiedzania Klomina czy samego Bornego, co warto zobaczyc na miejscu?

Wszedzie bylem ale to takie ogladanie po lebkach, o tych silosach atomowych dowiedzialem sie dopiero niedawno od miejscowego.

W najblizszym czasie na wekendowa wycieczke chce podjechac w okolice Goraja, tak jak pisal Piotr.

Pzdr

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc w okolice Czarnkowa (Goraja) przez Ujście warto skręcić na Mirosław Ujski i przejechać jedną z najdłużych wiosek w Polsce, Romanowo Dolne i Górne, a po drodze w Walkowicach obejżeć prom na Noteci w ciągłej eksploatacji. Druga taka okazja jest w Ciszkowie za Czarnkowem, gdzie można sobie zrobić objazd do Goraja.

Zbig, może się wybierzemy do Graja razem w łikend, może ktoś się dołączy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, może się wybierzemy do Graja razem w łikend, może ktoś się dołączy ?

Piotrr dzieki za propozycje, niestety mam ten wekend zawalony, ale mam Twoje gg to mysle ze nie bedzie problemu i jeszcze gdzies polatamy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Smiga ktoś jutro ?????? Bo dzisiaj po ciężkich próbach odpaliłem drania i zrobiłem 50 km , potem zaczął juz mocno padać śnieg i było super :). Jak sie dobrze ubierzecie to wcale nie jest zimno. Pisać na PW jak ktoś na jutro chętny to sie dogadamy co do godziny.

 

pozdro

 

Smiga ktoś jutro ?????? Bo dzisiaj po ciężkich próbach odpaliłem drania i zrobiłem 50 km , potem zaczął juz mocno padać śnieg i było super :). Jak sie dobrze ubierzecie to wcale nie jest zimno. Pisać na PW jak ktoś na jutro chętny to sie dogadamy co do godziny.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wkoncu zawiozlem kolo do makulskiego na polatanie i skusilem sie na przejazdzke quadem. Nie obylo sie bez kuligu na lotnisku, gdzie bawilismy sie na 20L baniaku po paliwie ( z braku sanek :D ), widok Piotrusia wyprzedzajacego quada na plastikowej bance przy 60 km.h - bezcenny :D. Oczywiscie odziani motocyklowo nie odczulismy gleb i szorowania po lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...